Glen Kamara adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir. Oyuncu Queens Park Rangers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
71
MER
Glen Kamara
HÜC
45
TEK
51
TAK
38
DEF
46
YRT
49
YAŞ
31
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Orta Saha
Yaş
31
Boy
1,78
Ayak
Sağ
Kişisel Bilgiler
- Doğum Tarihi
- 28.10.1995
- Doğum Yeri
- Tampere, Finlandiya
- Uyruk
- Finlandiya / Sierra Leone
- Lig
- Championship
- Forma No
- 18
- Kiralık
- Stade Rennes kulübünden, 30.06.2027 tarihine kadar
info Glen Kamara hakkında
Glen Kamara, 31 yaşında, Finlandiya uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Glen Kamara, 2026 yılından bu yana Queens Park Rangers forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Glen Kamara adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir. Kariyerinde 14 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Leeds kulübünden Rennes kulübüne €10.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 14 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.
Glen Kamara menajeri kim?
expand_more
Glen Kamara adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir.
Glen Kamara hangi takımda oynuyor?
expand_more
Glen Kamara, şu anda Queens Park Rangers takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.
Glen Kamara piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Glen Kamara yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Glen Kamara nereli?
expand_more
Glen Kamara, Finlandiya uyrukludur.
Glen Kamara kaç yaşında?
expand_more
Glen Kamara 31 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 7 Kas 2026 |
Lincoln City
(E)
Championship
|
2 - 1 (G) | 8.4 |
| 3 Kas 2026 |
Burnley
(E)
Championship
|
1 - 1 (B) | 8.1 |
| 31 Eki 2026 |
Southampton
(D)
Championship
|
4 - 1 (M) | 6.7 |
| 24 Eki 2026 |
Swansea City
(E)
Championship
|
5 - 0 (G) | 6.6 |
| 17 Eki 2026 |
Birmingham City
(D)
Championship
|
3 - 0 (M) | 6.2 |
Piyasa Değeri ve Form
Championship 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€2.00m
Model Tahmini
€1,4m
€1,1m – €1,7m
Sezon Formu
Gol
1 / xG 0.57
Asist
0 / xA 1.31
Şut
8 / isabetli 3
Pas isabeti
90.8
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Rennes07.2027 – devam
0 maç · 0 gol
-
Queens Park Rangers Güncel Kiralık08.2026 – 06.2027
14 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 7.18Championship 14 1 0 7.18 -
Rennes07.2025 – 08.2026
5 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/2026 6.35Ligue 1 4 0 0 6.39Coupe de France 1 0 0 6.21 -
Al Shabab Kiralık01.2025 – 06.2025
14 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.82Suudi Pro Lig 13 0 0 6.83King's Cup 1 0 0 6.73 -
Rennes07.2024 – 01.2025
13 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.68Ligue 1 13 0 1 6.68 -
Leeds United08.2023 – 07.2024
42 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 7.25Championship 40 0 3 7.23FA Cup 2 0 1 7.74 -
Rangers01.2019 – 08.2023
193 maç · 9 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023 6.59Premiership 22 1 0 6.80Champions League 8 0 0 6.04League Cup 3 0 1 –Scottish Cup 2 0 0 –2021/2022 7.31Premiership 31 3 3 7.53Europa League 15 1 2 6.86League Cup 3 0 0 –Scottish Cup 3 0 0 –2020/2021 7.18Premiership 33 1 1 7.20Europa League 13 1 0 7.14Scottish Cup 3 0 1 –League Cup 2 0 0 –2019/2020 6.63Premiership 19 0 0 –Europa League 15 0 0 6.63League Cup 4 1 0 –Scottish Cup 1 0 0 –2018/2019Premiership 13 1 2 –Scottish Cup 3 0 0 – -
Dundee FC07.2017 – 01.2019
65 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019Premiership 17 0 2 –League Cup 2 0 0 –2017/2018Premiership 37 0 2 –League Cup 6 0 0 –Scottish Cup 3 0 0 – -
Arsenal U23 Altyapı01.2017 – 06.2017
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2016/2017Premier League 2 3 0 0 – -
Colchester United Kiralık08.2016 – 01.2017
6 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2016/2017League Two 4 0 0 –EFL Trophy 2 0 0 – -
Arsenal U23 Altyapı07.2016 – 08.2016
2 maç · 0 gol
-
Southend United Kiralık01.2016 – 06.2016
6 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016League One 6 0 0 – -
Arsenal07.2014 – 12.2015
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016EFL Cup 1 0 0 – -
Arsenal U19 Altyapı08.2013 – 01.2016
7 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2013/2014UEFA Youth League 7 0 0 –
Milli Takım
71 maç · 2 gol
12 maç · 0 gol
6 maç · 0 gol
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!