Hasan Kuruçay adlı futbolcunun menajerliğini NoLimit üstlenmektedir. Oyuncu Schalke 04 formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
A. Selçukspor A. Selçukspor
17/18
Konyaspor Konyaspor
17/18
BK Marienlyst BK Marienlyst
18/19
Florø SK Florø SK
19/20
Strømmen Strømmen
20/21
HamKam HamKam
22/23
E. Braunschweig E. Braunschweig
24/25
Kulüpsüz Kulüpsüz
24/25
OH Leuven OH Leuven
25/26
Schalke Schalke

Reyting

74

STO

Hasan Kuruçay futbolcu profil fotoğrafı

Hasan Kuruçay

Türkiye • Stoper visibility95,4B Wikidata Q47003664

HÜC

36

TEK

45

TAK

66

DEF

78

YRT

37

YAŞ

29

Boy: 1,88
Ayak: Sağ
euro €2.50m
support_agent Temsilci: NoLimit

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

29

Boy

1,88

Ayak

Sağ

info Hasan Kuruçay hakkında

Hasan Kuruçay, 29 yaşında, Türkiye uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Hasan Kuruçay, 2025 yılından bu yana Schalke 04 forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Hasan Kuruçay adlı futbolcunun menajerliğini NoLimit üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 5 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sağ.

Hasan Kuruçay menajeri kim?

expand_more

Hasan Kuruçay adlı futbolcunun menajerliğini NoLimit üstlenmektedir.

Hasan Kuruçay hangi takımda oynuyor?

expand_more

Hasan Kuruçay, şu anda Schalke 04 takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Hasan Kuruçay piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Hasan Kuruçay yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Hasan Kuruçay nereli?

expand_more

Hasan Kuruçay, Türkiye uyrukludur.

Hasan Kuruçay kaç yaşında?

expand_more

Hasan Kuruçay 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
SC Freiburg (D)
Bundesliga
2 - 1 (M) 7.2
3 Eki 2026
SC Austria Lustenau (D)
Club Friendly Games
0 - 1 (G) –
20 Eyl 2026
SV 07 Elversberg (E)
Bundesliga
0 - 0 (B) 8.8
11 Eyl 2026
1. FC Union Berlin (D)
Bundesliga
1 - 3 (G) 7.0
5 Eyl 2026
FC Bayern München (E)
Bundesliga
0 - 0 (B) 8.2

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€1,4m

€1,1m – €1,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.12

Şut

0

Pas isabeti

81.8

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%83

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.12 %52
İsabetli pas 148 %33
Pas isabeti % 81.8 %17
İsabetli uzun top 21 %100
Uzun top isabeti % 56.8 %76
Yaratılan fırsat 1 %34
İsabetli orta 1 %72
Orta isabeti % 100.0 %100

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %45
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 27 %72
İkili mücadele % 62.8 %62
Kazanılan hava topu 4 %19
Hava topu % 36.4 %7
Top dokunuşu 272 %41
Top kaybı 1 %24
Kazanılan faul 1 %17

Savunma

Savunma aksiyonu 54 %74
Top çalma 21 %100
Pas arası 1 %2
Şut bloğu 5 %76
Yapılan faul 4 %33
Top kazanma 19 %71
Geçilme 5 %5
Uzaklaştırma 27 %67
Gol yememe 1 %55
Sahadayken yenen gol 4 %67
Sahadayken rakip xG 7.69 %41

Disiplin

Sarı kart 1 %10
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

62,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 53. (135 oyuncu)

Son maç puanları

  • 69 Elversberg
  • 67 FC Union Berlin
  • 70 FC Bayern München
  • 71 FC Augsburg
  • Pas 68,0 #37/134
  • Bire bir savunma 68,6 #45/128
  • Hava topu 66,5 #37/130
  • Pozisyon alma 64,9 #73/132
  • Blok 60,1 #81/130
  • Uzaklaştırma 63,1 #71/121
  • İkili mücadele 76,4 #7/121
  • Top kapma 61,7 #78/128
  • Top kontrolü 67,2 #48/133

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Schalke 04 Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    38 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.35
    Bundesliga 5 0 0 7.34
    DFB Pokal 1 0 0 7.41
    2025/2026 7.29
    2. Bundesliga 30 4 0 7.34
    DFB Pokal 2 0 0 6.56
  2. OH Leuven Bonservissiz
    09.2024 – 06.2025

    26 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.76
    First Division A 23 1 0 6.76
    Cup 3 1 0 –
  3. Eintracht Braunschweig Bonservissiz
    01.2023 – 06.2024

    44 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.97
    2. Bundesliga 27 4 2 7.02
    DFB Pokal 1 0 0 5.66
    2022/2023 6.79
    2. Bundesliga 16 0 0 6.79
  4. Hamarkameratene
    01.2021 – 01.2023

    54 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022 7.27
    Eliteserien 28 4 0 7.27
    Cup 1 0 0 –
    2021
    1. Divisjon 24 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
  5. Strømmen
    02.2020 – 01.2021

    25 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020
    1. Divisjon 25 3 0 –
  6. Florø
    01.2019 – 02.2020

    22 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019
    2. divisjon 22 1 0 –
  7. Marienlyst Bonservissiz
    07.2018 – 01.2019

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    DBU Pokalen 1 0 0 –
  8. Konyaspor
    01.2018 – 01.2018

    0 maç · 0 gol

  9. 1922 Konyaspor Kulübü Kiralık
    09.2017 – 01.2018

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    2. Lig - White Group 4 0 0 –
    Turkish Cup 1 0 0 –
  10. Konyaspor
    07.2017 – 09.2017

    0 maç · 0 gol

  11. Næstved
    02.2017 – 07.2017

    11 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    1. Division 9 0 0 –
    DBU Pokalen 2 0 0 –
  12. OB
    09.2016 – 02.2017

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.