Joe Mendes adlı futbolcunun menajerliğini KSM AGENCY üstlenmektedir. Oyuncu Samsunspor formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
AIK U19 AIK U19
20/21
Hammarby TFF Hammarby TFF
21/22
Hammarby Hammarby
21/22
Hammarby TFF Hammarby TFF
21/22
Hammarby Hammarby
21/22
AIK AIK
22/23
Braga Braga
24/25
Basel Basel
24/25
Braga Braga
25/26
Samsunspor Samsunspor

Reyting

66

SAĞ

Joe Mendes futbolcu profil fotoğrafı

Joe Mendes

İsveç • Sağ Bek visibility118,0B Wikidata Q107618956

HÜC

44

TEK

50

TAK

45

DEF

53

YRT

50

YAŞ

23

Boy: 1,77
Ayak: Sağ
euro €4.00m
support_agent Temsilci: KSM AGENCY

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

23

Boy

1,77

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
31.12.2002
Doğum Yeri
Solna, İsveç
Uyruk
İsveç / Kongo DC
Lig
Süper Lig
Forma No
2

info Joe Mendes hakkında

Joe Mendes, 23 yaşında, İsveç uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Joe Mendes, 2025 yılından bu yana Samsunspor forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Joe Mendes adlı futbolcunun menajerliğini KSM AGENCY üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında AIK kulübünden Braga kulübüne €1.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 11 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,77 m, tercih ettiği ayak sağ.

Joe Mendes menajeri kim?

expand_more

Joe Mendes adlı futbolcunun menajerliğini KSM AGENCY üstlenmektedir.

Joe Mendes hangi takımda oynuyor?

expand_more

Joe Mendes, şu anda Samsunspor takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Joe Mendes piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Joe Mendes yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Joe Mendes nereli?

expand_more

Joe Mendes, İsveç uyrukludur.

Joe Mendes kaç yaşında?

expand_more

Joe Mendes 23 yaşındadır.

badge Tam Adı

Josafat Wooding Mendes

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Konyaspor (E)
Trendyol Süper Lig
1 - 0 (G) 6.8
1 Kas 2026
Başakşehir FK (D)
Trendyol Süper Lig
5 - 2 (M) 6.7
24 Eki 2026
Amedspor (E)
Trendyol Süper Lig
1 - 2 (M) 7.0
18 Eki 2026
Kasımpaşa (D)
Trendyol Süper Lig
4 - 1 (M) 5.9
10 Eki 2026
Trabzonspor (E)
Trendyol Süper Lig
0 - 3 (M) 6.0

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€4,5m

€3,6m – €5,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.19

Asist

1 / xA 0.68

Şut

4 / isabetli 2

Pas isabeti

92.8

Gol
%79
Asist
%62
Reyting
%21

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %79
xG 0.19 %50
xGOT 0.28 %64
xG (penaltısız) 0.19 %50
Şut 4 %57
İsabetli şut 2 %67

Pas

Asist 1 %62
xA 0.68 %60
İsabetli pas 363 %91
Pas isabeti % 92.8 %100
İsabetli uzun top 15 %72
Uzun top isabeti % 62.5 %88
Hat kıran pas 72 %78
Yaratılan fırsat 11 %86
Yaratılan büyük fırsat 2 %66
İsabetli orta 5 %71
Orta isabeti % 19.2 %50

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %55
Çalım başarısı % 75.0 %84
Kazanılan ikili mücadele 37 %72
İkili mücadele % 53.6 %52
Kazanılan hava topu 15 %100
Hava topu % 55.6 %72
Top dokunuşu 593 %81
Ceza sahasında dokunuş 11 %66
Top kaybı 1 %67
Kazanılan faul 5 %45

Savunma

Savunma aksiyonu 62 %86
Top çalma 15 %69
Pas arası 14 %88
Şut bloğu 2 %57
Yapılan faul 15 %5
Top kazanma 26 %50
Son üçlükte top kazanma 1 %41
Geçilme 5 %48
Uzaklaştırma 31 %91
Gol yememe 2 %59
Sahadayken yenen gol 26 %0
Sahadayken rakip xG 19.62 %2

Disiplin

Sarı kart 1 %33
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Samsunspor Güncel
    07.2025 – devam

    54 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.56
    Süper Lig 11 1 1 6.56
    2025/2026 6.50
    Süper Lig 27 0 1 6.48
    Conference League 9 0 0 6.68
    Turkish Cup 5 0 1 6.32
    Super Cup 1 0 0 –
    Europa League 1 0 0 –
  2. Braga
    07.2025 – 07.2025

    0 maç · 0 gol

  3. Basel Kiralık
    09.2024 – 06.2025

    33 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.02
    Süper Lig 29 1 1 7.02
    Swiss Cup 4 0 0 –
  4. Braga
    01.2023 – 09.2024

    41 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.42
    Liga Portugal 4 0 0 6.42
    Europa League 1 0 0 –
    2023/2024 6.68
    Liga Portugal 17 0 2 6.74
    Champions League 7 0 0 6.56
    League Cup 2 0 0 –
    Taça de Portugal 1 0 0 –
    Europa League 1 0 0 6.60
    2022/2023 6.62
    Liga Portugal 4 1 0 6.92
    Taça de Portugal 3 0 0 –
    Conference League 1 0 0 5.44
  5. AIK
    01.2022 – 01.2023

    35 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 5.44
    Conference League 6 1 0 5.44
    Svenska Cupen 1 0 0 –
    2022 6.95
    Allsvenskan 24 1 1 6.95
    2021/2022
    Svenska Cupen 4 0 0 –
  6. Hammarby
    07.2021 – 01.2022

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Conference League 1 0 0 –
    Svenska Cupen 1 0 0 –
  7. Hammarby TFF
    03.2021 – 01.2022

    26 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021
    Ettan 26 4 0 –

Milli Takım

Sweden U21 05.2022

9 maç · 0 gol

Sweden 01.2022

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.