Josip Juranovic adlı futbolcunun menajerliğini SA33 Sports Group Limited üstlenmektedir. Oyuncu 1.FC Union Berlin formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

10/11
Dubrava ZG U17 Dubrava ZG U17
11/12
C. Sesvete U17 C. Sesvete U17
11/12
Dubrava ZG U17 Dubrava ZG U17
12/13
Dubrava ZG U19 Dubrava ZG U19
12/13
NK Dubrava ZG NK Dubrava ZG
14/15
Hajduk Split Hajduk Split
20/21
Legia Varşova Legia Varşova
21/22
Celtic Celtic
22/23
U. Berlin U. Berlin

Reyting

70

SAĞ

Josip Juranovic futbolcu profil fotoğrafı

Josip Juranovic

Hırvatistan • Sağ Bek visibility123,5B Wikidata Q19968645

HÜC

--

TEK

--

TAK

--

DEF

--

YRT

--

YAŞ

31

Boy: 1,73
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: SA33 Sports Group Limited

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

31

Boy

1,73

Ayak

Sağ

info Josip Juranovic hakkında

Josip Juranovic, 31 yaşında, Hırvatistan uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Josip Juranovic, 2023 yılından bu yana 1.FC Union Berlin forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Josip Juranovic adlı futbolcunun menajerliğini SA33 Sports Group Limited üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Celtic kulübünden U. Berlin kulübüne €8.55m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 3 maçta 0 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,73 m, tercih ettiği ayak sağ.

Josip Juranovic menajeri kim?

expand_more

Josip Juranovic adlı futbolcunun menajerliğini SA33 Sports Group Limited üstlenmektedir.

Josip Juranovic hangi takımda oynuyor?

expand_more

Josip Juranovic, şu anda 1.FC Union Berlin takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Josip Juranovic piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Josip Juranovic yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Josip Juranovic nereli?

expand_more

Josip Juranovic, Hırvatistan uyrukludur.

Josip Juranovic kaç yaşında?

expand_more

Josip Juranovic 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eyl 2026
FC Schalke 04 (E)
Bundesliga
1 - 3 (M) 6.4
5 Eyl 2026
Bayer 04 Leverkusen (D)
Bundesliga
4 - 0 (M) 5.8
29 Ağu 2026
Eintracht Frankfurt (E)
Bundesliga
3 - 3 (B) 7.7
23 Ağu 2026
Eintracht Braunschweig (D)
DFB Pokal
2 - 4 (G) 7.1
15 Ağu 2026
Ipswich Town (E)
Club Friendly Games
2 - 4 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,2m

€924k – €1,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.20

Asist

2 / xA 0.57

Şut

4 / isabetli 2

Pas isabeti

67.0

Gol
%0
Asist
%89
Reyting
%53

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.20 %70
xGOT 0.32 %75
xG (penaltısız) 0.20 %70
Şut 4 %70
İsabetli şut 2 %77

Pas

Asist 2 %89
xA 0.57 %72
İsabetli pas 77 %43
Pas isabeti % 67.0 %11
İsabetli uzun top 9 %85
Uzun top isabeti % 36.0 %38
Yaratılan fırsat 9 %87
Yaratılan büyük fırsat 2 %75
İsabetli orta 8 %91
Orta isabeti % 26.7 %66

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 7 %21
İkili mücadele % 63.6 %79
Kazanılan hava topu 1 %17
Hava topu % 33.3 %23
Top dokunuşu 222 %58
Top kaybı 0 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 15 %47
Top çalma 6 %57
Pas arası 4 %66
Top kazanma 12 %40
Son üçlükte top kazanma 1 %58
Geçilme 2 %43
Uzaklaştırma 5 %32
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 10 %11
Sahadayken rakip xG 6.77 %32

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

64,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 40. (135 oyuncu)

Son maç puanları

  • 66 Schalke 04
  • 54 Bayer 04 Leverkusen
  • 84 Eintracht Frankfurt
  • Pas 60,0 #116/134
  • Orta 81,7 #2/99
  • Top taşıma 61,0 #48/84
  • Bire bir savunma 72,0 #23/128
  • Pozisyon alma 56,7 #126/132
  • İkili mücadele 68,1 #44/121
  • Hava topu 58,3 #116/130
  • Baskı altında orta 73,3 #10/81
  • Blok 51,1 #127/130

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Ruled out against Elversberg

    Juranovic (Achilles/illness) has been ruled out for Saturday's Bundesliga clash against Elversberg after failing to resume team training following his recent illness, according to coach Mauro Lustrinelli.

  • Trains individually Tuesday

    Juranovic (Achilles) remained limited to individual work Tuesday and has yet to rejoin team training as he continues working his way back from his recent absence, according to BILD.

  • Hopes to resume training next week

    Juranovic is dealing with an Achilles issue and hopes to return to Union Berlin training next week after missing 7-0 loss to Bayern Munich, according to Jutarnji.

  • Misses Bayern clash

    Juranovic (illness) has been ruled out of Friday's Bundesliga clash against Bayern Munich after missing training earlier in the week, according to coach Mauro Lustrinelli.

  • Questionable against Bayern

    Juranovic is questionable for Friday's Bundesliga clash against Bayern Munich after missing Monday's training session due to illness, according to Tagesspiegel.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Union Berlin Güncel
    01.2023 – devam

    77 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.01
    Bundesliga 3 0 2 6.81
    DFB Pokal 1 0 1 7.61
    2025/2026 6.59
    Bundesliga 11 1 1 6.59
    2024/2025 6.80
    Bundesliga 17 0 0 6.80
    2023/2024 6.87
    Bundesliga 21 0 2 6.92
    Champions League 5 0 0 6.59
    DFB Pokal 1 0 0 7.28
    2022/2023 7.41
    Bundesliga 12 2 1 7.22
    Europa League 4 2 1 8.00
    DFB Pokal 2 0 1 7.45
  2. Celtic Bonservissiz
    08.2021 – 01.2023

    53 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.29
    Premiership 10 1 1 7.59
    Champions League 6 0 0 6.80
    League Cup 2 0 0 –
    2021/2022 7.49
    Premiership 26 3 1 7.57
    League Cup 3 0 0 –
    Europa League 3 2 0 6.78
    Scottish Cup 2 0 0 –
    Conference League 1 0 1 7.81
  3. Legia Warszawa
    08.2020 – 08.2021

    41 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.78
    Champions League 5 0 1 –
    Ekstraklasa 2 0 0 –
    Super Cup 1 0 1 –
    Europa League 1 1 0 6.78
    2020/2021
    Ekstraklasa 26 1 8 –
    Cup 3 0 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
  4. Hajduk Split
    01.2015 – 07.2020

    165 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    HNL 32 2 0 –
    Croatian Cup 1 0 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2018/2019
    HNL 22 0 0 –
    Europa League 4 0 0 –
    Croatian Cup 2 0 0 –
    2017/2018
    HNL 27 0 0 –
    Europa League 4 0 0 –
    Croatian Cup 2 0 0 –
    2016/2017
    HNL 18 0 0 –
    Europa League 4 0 0 –
    Croatian Cup 3 0 0 –
    2015/2016
    HNL 31 1 0 –
    Croatian Cup 4 0 0 –
    Europa League 3 0 0 –
    2014/2015
    HNL 6 0 0 –
    Croatian Cup 1 0 0 –

Milli Takım

Croatia 01.2017

40 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.