Kyle Walker adlı futbolcunun menajerliğini CAA Base Ltd üstlenmektedir. Oyuncu Burnley FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
68
SAĞ
Kyle Walker
HÜC
41
TEK
44
TAK
55
DEF
60
YRT
49
YAŞ
36
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Defans
Yaş
36
Boy
1,83
Ayak
Sağ
info Kyle Walker hakkında
Kyle Walker, 36 yaşında, İngiltere uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Kyle Walker, 2025 yılından bu yana Burnley FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Kyle Walker adlı futbolcunun menajerliğini CAA Base Ltd üstlenmektedir. Kariyerinde 14 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2017 yılında Tottenham kulübünden Man City kulübüne €52.70m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak sağ.
Kyle Walker menajeri kim?
expand_more
Kyle Walker adlı futbolcunun menajerliğini CAA Base Ltd üstlenmektedir.
Kyle Walker hangi takımda oynuyor?
expand_more
Kyle Walker, şu anda Burnley FC takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.
Kyle Walker piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Kyle Walker yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Kyle Walker nereli?
expand_more
Kyle Walker, İngiltere uyrukludur.
Kyle Walker kaç yaşında?
expand_more
Kyle Walker 36 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 10 Eki 2026 |
Watford
(D)
Championship
|
0 - 4 (G) | 7.3 |
| 19 Eyl 2026 |
Derby County
(E)
Championship
|
1 - 1 (B) | – |
| 12 Eyl 2026 |
Swansea City
(D)
Championship
|
3 - 1 (M) | 7.6 |
| 8 Eyl 2026 |
Wrexham
(D)
Championship
|
1 - 1 (B) | 7.1 |
| 5 Eyl 2026 |
Bristol City
(E)
Championship
|
1 - 2 (M) | 6.1 |
Piyasa Değeri ve Form
Championship 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€1.50m
Model Tahmini
€1,1m
€884k – €1,3m
Sezon Formu
Gol
0 / xG 0.02
Asist
0 / xA 0.38
Şut
1
Pas isabeti
86.1
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Burnley Güncel07.2025 – devam
45 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.71Championship 7 0 0 6.52EFL Cup 2 0 0 7.412025/2026 6.66Premier Lig 36 0 2 6.66 -
Manchester City07.2025 – 07.2025
0 maç · 0 gol
-
Milan Kiralık01.2025 – 06.2025
16 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.74Serie A 11 0 0 6.75Coppa Italia 3 0 0 6.73Champions League 2 0 0 6.70 -
Manchester City07.2017 – 01.2025
319 maç · 6 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.73Premier Lig 15 0 0 6.66Champions League 2 0 0 6.70EFL Cup 1 0 0 7.852023/2024 7.30Premier Lig 32 0 4 7.36Champions League 6 0 0 7.30FA Cup 5 0 0 6.98FIFA Intercontinental Cup 2 0 1 –Community Shield 1 0 0 –UEFA Super Cup 1 0 0 –2022/2023 7.10Premier Lig 27 0 0 7.00FA Cup 5 0 1 7.39Champions League 5 0 0 7.59Community Shield 1 0 0 6.84EFL Cup 1 0 0 6.262021/2022 7.22Premier Lig 20 0 2 7.25Champions League 7 1 0 7.02FA Cup 3 0 0 7.64EFL Cup 1 0 0 6.912020/2021 7.14Premier Lig 24 1 1 7.01Champions League 11 0 0 7.38EFL Cup 4 0 0 6.86FA Cup 3 1 0 7.732019/2020 6.95Premier Lig 29 1 4 6.95Champions League 6 0 0 7.04EFL Cup 4 0 2 –FA Cup 2 0 0 6.84Community Shield 1 0 0 –2018/2019 7.09Premier Lig 33 1 1 7.28Champions League 10 0 0 6.51FA Cup 5 0 0 7.05EFL Cup 3 1 0 –Community Shield 1 0 0 7.232017/2018 7.21Premier Lig 32 0 6 7.35Champions League 7 0 1 7.09EFL Cup 6 0 0 –FA Cup 3 0 0 6.06 -
Tottenham Hotspur07.2011 – 07.2017
226 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2016/2017 7.49Premier Lig 33 0 5 7.57Champions League 3 0 0 7.34Europa League 2 0 0 7.23FA Cup 1 0 0 5.842015/2016Premier Lig 33 1 3 –FA Cup 2 0 0 –2014/2015Premier Lig 15 0 0 –EFL Cup 3 0 0 –Europa League 3 0 0 –2013/2014Premier Lig 26 1 2 –Europa League 4 0 1 –EFL Cup 3 0 0 –FA Cup 1 0 0 –2012/2013Premier Lig 36 0 4 –Europa League 11 0 0 –EFL Cup 2 0 0 –FA Cup 1 0 0 –2011/2012Premier Lig 37 2 1 –FA Cup 5 0 0 –Europa League 5 0 0 – -
Aston Villa Kiralık01.2011 – 06.2011
18 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2010/2011Premier Lig 15 1 3 –FA Cup 3 1 0 – -
Queens Park Rangers Kiralık09.2010 – 01.2011
20 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2010/2011Championship 20 0 2 – -
Tottenham Hotspur02.2010 – 09.2010
3 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2010/2011Premier Lig 1 0 0 –2009/2010Premier Lig 2 0 0 – -
Sheffield United Kiralık07.2009 – 02.2010
28 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2009/2010Championship 26 0 2 –FA Cup 2 0 0 – -
Tottenham Hotspur07.2009 – 07.2009
0 maç · 0 gol
-
Sheffield United01.2009 – 07.2009
7 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2008/2009Championship 5 0 0 –FA Cup 2 0 0 – -
Northampton Town Kiralık11.2008 – 01.2009
9 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2008/2009League One 9 0 0 – -
Sheffield United07.2008 – 11.2008
0 maç · 0 gol
Milli Takım
96 maç · 1 gol
6 maç · 0 gol
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!