James Tarkowski adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Oyuncu Everton FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €5.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

08/09
Oldham U18 Oldham U18
10/11
Oldham Athletic Oldham Athletic
13/14
Brentford Brentford
15/16
Burnley Burnley
22/23
Everton Everton

Reyting

--

STO

James Tarkowski futbolcu profil fotoğrafı

James Tarkowski

İngiltere • Stoper
Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €5.00m
person_off Menajersiz

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Defans

Yaş

33

Boy

1,85

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
19.11.1992
Doğum Yeri
Manchester, İngiltere
Uyruk
İngiltere / Polonya
Lig
Premier League
Forma No
6

info James Tarkowski hakkında

James Tarkowski, 33 yaşında, İngiltere uyruklu bir Stoper oyuncusudur. James Tarkowski, 2022 yılından bu yana Everton FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €5.00m. James Tarkowski adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2016 yılında Brentford kulübünden Burnley kulübüne €4.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 10 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

James Tarkowski menajeri kim?

expand_more

James Tarkowski adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır.

James Tarkowski hangi takımda oynuyor?

expand_more

James Tarkowski, şu anda Everton FC takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

James Tarkowski piyasa değeri ne kadar?

expand_more

James Tarkowski yaklaşık piyasa değeri €5.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

James Tarkowski nereli?

expand_more

James Tarkowski, İngiltere uyrukludur.

James Tarkowski kaç yaşında?

expand_more

James Tarkowski 33 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€5.00m

Model Tahmini

€5,0m

€4,3m – €5,8m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.18

Asist

1 / xA 0.12

Şut

4 / isabetli 1

Pas isabeti

83.4

Gol
%79
Asist
%90
Reyting
%97

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %79
xG 0.18 %40
xGOT 0.31 %66
xG (penaltısız) 0.18 %40
Şut 4 %51
İsabetli şut 1 %48
Kafa şutu 2 %42

Fiziksel

Azami hız (km/s) 31.5 %25
Kat edilen mesafe (m) 100330.0 %89
Koşu mesafesi (m) 15014.8 %82
Sprint mesafesi (m) 1069.0 %71
Sprint sayısı 44 %53

Pas

Asist 1 %90
xA 0.12 %51
İsabetli pas 398 %75
Pas isabeti % 83.4 %33
İsabetli uzun top 26 %84
Uzun top isabeti % 38.2 %37
Hat kıran pas 108 %81
Yaratılan fırsat 4 %84
Yaratılan büyük fırsat 1 %81

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %67
Çalım başarısı % 66.7 %56
Kazanılan ikili mücadele 67 %100
İkili mücadele % 76.1 %95
Kazanılan hava topu 35 %93
Hava topu % 74.5 %89
Top dokunuşu 624 %77
Ceza sahasında dokunuş 8 %56
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 15 %96

Savunma

Savunma aksiyonu 98 %92
Top çalma 15 %82
Pas arası 23 %100
Şut bloğu 10 %85
Yapılan faul 6 %29
Top kazanma 32 %84
Geçilme 2 %44
Uzaklaştırma 50 %75
Gol yememe 4 %86
Sahadayken yenen gol 10 %27
Sahadayken rakip xG 14.20 %7

Disiplin

Sarı kart 2 %10
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

77,5 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 9. (163 oyuncu)

Son maç puanları

  • 72 Coventry City
  • 67 Newcastle United
  • 59 Arsenal
  • 81 Chelsea
  • 79 Hull City
  • Şut 70,7 #10/124
  • Pas 64,9 #86/162
  • Orta 59,5 #75/117
  • On ball attacking 71,3 #12/151
  • Mücadele 81,3 #3/158
  • Bire bir savunma 73,0 #28/158
  • Pozisyon alma 87,6 #4/159
  • Top kontrolü 73,1 #28/162

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Solid in win

    Tarkowski recorded two clearances and one interception in Friday's 3-1 win against Coventry City.

  • Anchors defense in victory

    Tarkowski registered seven clearances and one interception in Monday's 1-0 win over Newcastle United.

  • Active defensively in defeat

    Tarkowski generated one tackle (one won), four clearances and three interceptions in Saturday's 2-0 defeat to Arsenal. In addition, he was given a yellow card in the 79th minute.

  • Records three clearances in defeat

    Tarkowski generated one tackle (one won), three clearances and one interception in Saturday's 2-0 defeat versus Chelsea. In addition, he was given a yellow card in the 34th minute.

  • Records 11 clearances in draw

    Tarkowski recorded two tackles (one won), 11 clearances and two interceptions in Sunday's 2-2 draw against Hull City.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Everton Güncel
    07.2022 – devam

    171 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.48
    Premier Lig 10 1 1 7.49
    EFL Cup 2 0 0 7.48
    2025/2026 7.16
    Premier Lig 37 2 3 7.15
    EFL Cup 2 0 0 7.07
    FA Cup 1 0 0 7.88
    2024/2025 7.06
    Premier Lig 33 1 1 7.09
    FA Cup 1 0 0 6.17
    2023/2024 7.13
    Premier Lig 38 1 1 7.12
    EFL Cup 4 1 0 7.29
    FA Cup 3 0 0 7.14
    2022/2023 6.95
    Premier Lig 38 1 1 6.98
    FA Cup 1 0 0 6.49
    EFL Cup 1 0 0 6.27
  2. Burnley
    02.2016 – 06.2022

    219 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.03
    Premier Lig 35 1 2 7.04
    FA Cup 1 0 0 6.36
    EFL Cup 1 0 0 7.66
    2020/2021 6.88
    Premier Lig 36 1 0 6.85
    FA Cup 2 0 0 7.50
    EFL Cup 1 0 0 –
    2019/2020 6.93
    Premier Lig 38 2 2 6.93
    FA Cup 2 0 0 –
    2018/2019 6.70
    Premier Lig 35 3 1 6.79
    Europa League 5 0 0 –
    FA Cup 2 0 0 5.20
    2017/2018 7.11
    Premier Lig 31 0 0 7.11
    EFL Cup 2 0 0 –
    2016/2017 6.73
    Premier Lig 19 0 0 6.62
    FA Cup 4 0 0 7.29
    EFL Cup 1 0 0 –
    2015/2016
    Championship 4 0 0 –
  3. Brentford
    01.2014 – 02.2016

    74 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Championship 23 1 3 –
    2014/2015
    Championship 36 1 1 –
    FA Cup 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2013/2014
    League One 13 2 0 –
  4. Oldham Athletic
    07.2010 – 01.2014

    88 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    League One 26 2 0 –
    FA Cup 5 0 0 –
    EFL Trophy 4 1 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2012/2013
    League One 21 2 0 –
    FA Cup 3 0 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2011/2012
    League One 16 1 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 –
    2010/2011
    League One 9 0 0 –

Milli Takım

England 03.2018

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.