Matei Ilie adlı futbolcunun menajerliğini Elevenelite Srl üstlenmektedir. Oyuncu Kasımpaşa formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Sesto Alt. Sesto Alt.
18/19
Padova U17 Padova U17
19/20
Padova U19 Padova U19
19/20
Verona U19 Verona U19
20/21
Padova U19 Padova U19
21/22
Padova Padova
23/24
CFR Cluj CFR Cluj
26/27
Kasımpaşa Kasımpaşa

Reyting

68

STO

Matei Ilie futbolcu profil fotoğrafı

Matei Ilie

Romanya • Stoper visibility80,7B Wikidata Q114363546

HÜC

34

TEK

41

TAK

53

DEF

67

YRT

36

YAŞ

23

Boy: 1,90
Ayak: Sol
euro €2.50m
support_agent Temsilci: Elevenelite Srl

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

23

Boy

1,90

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
11.12.2002
Doğum Yeri
Piatra Neamț, Romanya
Uyruk
Romanya
Lig
Süper Lig
Forma No
27

info Matei Ilie hakkında

Matei Ilie, 23 yaşında, Romanya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Matei Ilie, 2026 yılından bu yana Kasımpaşa forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Matei Ilie adlı futbolcunun menajerliğini Elevenelite Srl üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında CFR Cluj kulübünden Kasımpaşa kulübüne €500k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 11 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,90 m, tercih ettiği ayak sol.

Matei Ilie menajeri kim?

expand_more

Matei Ilie adlı futbolcunun menajerliğini Elevenelite Srl üstlenmektedir.

Matei Ilie hangi takımda oynuyor?

expand_more

Matei Ilie, şu anda Kasımpaşa takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Matei Ilie piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Matei Ilie yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Matei Ilie nereli?

expand_more

Matei Ilie, Romanya uyrukludur.

Matei Ilie kaç yaşında?

expand_more

Matei Ilie 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
6 Kas 2026
Gaziantep FK (D)
Trendyol Süper Lig
0 - 2 (G) 7.1
1 Kas 2026
Beşiktaş JK (E)
Trendyol Süper Lig
2 - 2 (B) 6.6
29 Eki 2026
Çorluspor 1947 (E)
Turkiye Kupasi, Knockout stage
3 - 1 (G) –
24 Eki 2026
Eyüpspor (D)
Trendyol Süper Lig
0 - 1 (G) 7.4
18 Eki 2026
Samsunspor (E)
Trendyol Süper Lig
4 - 1 (G) 7.3

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€2,1m

€1,6m – €2,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.10

Asist

0 / xA 0.18

Şut

2

Pas isabeti

84.5

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%54

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.10 %34
xG (penaltısız) 0.10 %34
Şut 2 %28
Kafa şutu 2 %43

Pas

Asist 0 %0
xA 0.18 %70
İsabetli pas 419 %72
Pas isabeti % 84.5 %19
İsabetli uzun top 24 %66
Uzun top isabeti % 31.2 %7
Hat kıran pas 56 %60
Yaratılan fırsat 4 %84

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 42 %78
İkili mücadele % 56.8 %42
Kazanılan hava topu 23 %85
Hava topu % 57.5 %43
Top dokunuşu 628 %79
Ceza sahasında dokunuş 8 %70
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 3 %36

Savunma

Savunma aksiyonu 93 %93
Top çalma 16 %84
Pas arası 10 %66
Şut bloğu 9 %87
Yapılan faul 15 %3
Top kazanma 29 %63
Geçilme 2 %40
Uzaklaştırma 58 %90
Gol yememe 4 %85
Sahadayken yenen gol 11 %34
Sahadayken rakip xG 12.64 %25

Disiplin

Sarı kart 2 %18
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Kasımpaşa Güncel
    06.2026 – devam

    11 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.80
    Süper Lig 11 0 0 6.80
  2. CFR Cluj Bonservissiz
    09.2023 – 06.2026

    97 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.08
    Liga I 31 2 3 7.08
    Europa League 6 0 0 –
    Cupa României 3 1 0 –
    Conference League 1 0 0 –
    2024/2025
    Liga I 32 1 1 –
    Conference League 2 0 0 –
    Cupa României 2 0 0 –
    2023/2024
    Liga I 18 1 0 –
    Cupa României 2 0 0 –
  3. Padova
    07.2021 – 09.2023

    18 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Serie C 16 1 0 –
    Coppa Italia 1 0 0 –
    2021/2022
    Coppa Italia 1 0 0 –
  4. Hellas Verona Kiralık
    09.2020 – 06.2021

    0 maç · 0 gol

  5. Padova
    11.2019 – 01.2020

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Romania 11.2024

4 maç · 0 gol

Romania U21 09.2023

9 maç · 2 gol

Romania U20 09.2021

0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.