Oliver Steurer adlı futbolcunun menajerliğini KL Sportsbase üstlenmektedir. Oyuncu SV Ried formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €400k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
RW Oberhausen RW Oberhausen
17/18
Dortmund II Dortmund II
17/18
Heidenheim Heidenheim
19/20
KFC Uerdingen KFC Uerdingen
19/20
Heidenheim Heidenheim
19/20
Pr. Münster Pr. Münster
19/20
Heidenheim Heidenheim
21/22
MSV Duisburg MSV Duisburg
22/23
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
23/24
Ried Ried

Reyting

67

STO

Oliver Steurer futbolcu profil fotoğrafı

Oliver Steurer

Almanya • Stoper visibility27,7B Wikidata Q47490949

HÜC

36

TEK

45

TAK

51

DEF

63

YRT

41

YAŞ

31

Boy: 1,91
Ayak: Sol
euro €400k
support_agent Temsilci: KL Sportsbase

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

31

Boy

1,91

Ayak

Sol

info Oliver Steurer hakkında

Oliver Steurer, 31 yaşında, Almanya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Oliver Steurer, 2023 yılından bu yana SV Ried forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €400k. Oliver Steurer adlı futbolcunun menajerliğini KL Sportsbase üstlenmektedir. Kariyerinde 16 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,91 m, tercih ettiği ayak sol.

Oliver Steurer menajeri kim?

expand_more

Oliver Steurer adlı futbolcunun menajerliğini KL Sportsbase üstlenmektedir.

Oliver Steurer hangi takımda oynuyor?

expand_more

Oliver Steurer, şu anda SV Ried takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Oliver Steurer piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Oliver Steurer yaklaşık piyasa değeri €400k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Oliver Steurer nereli?

expand_more

Oliver Steurer, Almanya uyrukludur.

Oliver Steurer kaç yaşında?

expand_more

Oliver Steurer 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
2 Eki 2026
SKU Amstetten (E)
Club Friendly Games
3 - 3 (B) –
20 Eyl 2026
Wolfsberger AC (E)
Austrian Bundesliga
4 - 1 (G) 6.5
11 Eyl 2026
Red Bull Salzburg (E)
Austrian Bundesliga
1 - 1 (B) 6.4
4 Eyl 2026
SPG Wallern/ASV St Marienkirchen (D)
OFB Cup
1 - 5 (G) 6.9
30 Ağu 2026
TSV Hartberg (D)
Austrian Bundesliga
3 - 2 (M) 6.2

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€400k

Model Tahmini

€192k

€154k – €231k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.41

Asist

0 / xA 0.12

Şut

4 / isabetli 1

Pas isabeti

84.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%27

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.41 %78
xGOT 0.70 %87
xG (penaltısız) 0.41 %78
Şut 4 %69
İsabetli şut 1 %49
Kafa şutu 2 %53

Pas

Asist 0 %0
xA 0.12 %60
İsabetli pas 293 %76
Pas isabeti % 84.0 %36
İsabetli uzun top 15 %56
Uzun top isabeti % 38.5 %20
Yaratılan fırsat 1 %38
İsabetli orta 1 %80
Orta isabeti % 100.0 %100

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 21 %47
İkili mücadele % 53.8 %27
Kazanılan hava topu 10 %51
Hava topu % 55.6 %31
Top dokunuşu 436 %71
Ceza sahasında dokunuş 10 %80
Top kaybı 1 %22
Kazanılan faul 3 %60

Savunma

Savunma aksiyonu 57 %67
Top çalma 8 %53
Pas arası 11 %87
Yapılan faul 5 %20
Top kazanma 29 %82
Son üçlükte top kazanma 1 %67
Geçilme 4 %9
Uzaklaştırma 38 %76
Gol yememe 1 %44
Sahadayken yenen gol 12 %4
Sahadayken rakip xG 12.29 %7

Disiplin

Sarı kart 1 %18
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Ried Güncel Bonservissiz
    08.2023 – devam

    106 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.58
    Bundesliga 7 0 0 6.58
    Cup 2 0 0 –
    2025/2026 7.00
    Bundesliga 35 2 1 7.00
    Cup 5 1 0 –
    2024/2025
    2. Liga 29 1 4 –
    Cup 2 0 0 –
    2023/2024
    2. Liga 26 3 0 –
  2. Oldenburg Bonservissiz
    07.2022 – 06.2023

    37 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.06
    3. Lig 37 2 1 7.06
  3. MSV Duisburg Bonservissiz
    07.2021 – 06.2022

    23 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.70
    3. Lig 23 1 1 6.70
  4. FC Heidenheim
    07.2020 – 06.2021

    11 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.12
    2. Bundesliga 10 0 0 6.12
    DFB Pokal 1 0 0 –
  5. Preussen Münster Kiralık
    01.2020 – 07.2020

    16 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    3. Lig 16 0 0 –
  6. KFC Uerdingen Kiralık
    08.2019 – 12.2019

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    3. Lig 5 0 0 –
  7. FC Heidenheim
    01.2018 – 08.2019

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.16
    2. Bundesliga 4 0 0 6.16
    2017/2018 5.96
    2. Bundesliga 5 0 0 5.96
  8. Borussia Dortmund II
    07.2017 – 01.2018

    17 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Regionalliga 17 2 0 –
  9. Borussia Dortmund
    07.2017 – 07.2017

    0 maç · 0 gol

  10. Oberhausen
    07.2015 – 06.2017

    47 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Regionalliga 27 1 0 –
    2015/2016
    Regionalliga 20 0 0 –
  11. Rot-Weiss Essen Under 19 Altyapı
    07.2012 – 06.2015

    39 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    U19 Bundesliga 26 0 0 –
    2012/2013
    U19 Bundesliga 13 1 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.