Pathé Mboup adlı futbolcunun menajerliğini Premium Sports Management üstlenmektedir. Oyuncu Stade Brest 29 formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
Standard U21 Standard U21
22/23
Lyon B Lyon B
23/24
RWDM RWDM
24/25
Pau FC Pau FC
25/26
Brest Brest

Reyting

68

SOL

Pathé Mboup futbolcu profil fotoğrafı

Pathé Mboup

Senegal • Sol Kanat visibility998 Wikidata Q113651023

HÜC

57

TEK

52

TAK

35

DEF

29

YRT

53

YAŞ

23

Boy: 1,75
Ayak: Sağ
euro €2.50m
support_agent Temsilci: Premium Sports Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

23

Boy

1,75

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
19.10.2003
Doğum Yeri
Mbao, Senegal
Uyruk
Senegal
Lig
Ligue 1
Forma No
99

info Pathé Mboup hakkında

Pathé Mboup, 23 yaşında, Senegal uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Pathé Mboup, 2025 yılından bu yana Stade Brest 29 forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Pathé Mboup adlı futbolcunun menajerliğini Premium Sports Management üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Pau FC kulübünden Brest kulübüne €1.70m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 9 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,75 m, tercih ettiği ayak sağ.

Pathé Mboup menajeri kim?

expand_more

Pathé Mboup adlı futbolcunun menajerliğini Premium Sports Management üstlenmektedir.

Pathé Mboup hangi takımda oynuyor?

expand_more

Pathé Mboup, şu anda Stade Brest 29 takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Pathé Mboup piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Pathé Mboup yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Pathé Mboup nereli?

expand_more

Pathé Mboup, Senegal uyrukludur.

Pathé Mboup kaç yaşında?

expand_more

Pathé Mboup 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
2 Kas 2026
Lorient (D)
Ligue 1
0 - 2 (G) 6.7
23 Eki 2026
OGC Nice (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) 6.7
17 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 1 (B) 6.6
10 Eki 2026
Angers (E)
Ligue 1
5 - 1 (G) 8.3
20 Eyl 2026
AJ Auxerre (D)
Ligue 1
2 - 1 (M) 7.0

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€3,5m

€2,8m – €4,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 2.46

Asist

1 / xA 1.34

Şut

26 / isabetli 12

Pas isabeti

81.5

Gol
%77
Asist
%54
Reyting
%69

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %77
xG 2.46 %93
xGOT 3.11 %96
xG (penaltısız) 2.46 %94
Şut 26 %97
İsabetli şut 12 %97
Kafa şutu 1 %58

Pas

Asist 1 %54
xA 1.34 %84
İsabetli pas 145 %71
Pas isabeti % 81.5 %47
İsabetli uzun top 7 %73
Uzun top isabeti % 70.0 %73
Hat kıran pas 16 %54
Yaratılan fırsat 10 %74
Yaratılan büyük fırsat 3 %84
İsabetli orta 3 %63
Orta isabeti % 33.3 %74

Top Hakimiyeti

Çalım 9 %78
Çalım başarısı % 42.9 %46
Kazanılan ikili mücadele 43 %91
İkili mücadele % 37.1 %17
Kazanılan hava topu 7 %90
Hava topu % 36.8 %64
Top dokunuşu 359 %78
Ceza sahasında dokunuş 35 %92
Top kaybı 21 %2
Kazanılan faul 12 %84

Savunma

Savunma aksiyonu 23 %91
Top çalma 15 %94
Pas arası 6 %91
Şut bloğu 2 %100
Yapılan faul 24 %0
Top kazanma 31 %84
Son üçlükte top kazanma 3 %47
Geçilme 6 %17
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %20
Sahadayken rakip xG 8.36 %29

Disiplin

Sarı kart 1 %10
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

65,3 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 43. (148 oyuncu)

Son maç puanları

  • 66 Lorient
  • 61 Nice
  • 60 LOSC Lille
  • 88 Angers SCO
  • 57 Auxerre
  • Şut 78,7 #7/132
  • Pas 64,5 #37/148
  • Orta 61,8 #73/117
  • On ball attacking 67,1 #42/145
  • Mücadele 60,9 #73/146
  • Bire bir savunma 59,7 #88/143
  • Pozisyon alma 55,7 #132/136
  • Top kontrolü 62,5 #44/149

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores and assists in win

    Mboup scored one goal and assisted once from three shots and two chances created in Saturday's 5-1 victory versus Angers.

  • Scores opener in loss

    Mboup scored one goal to go with four shots (one on goal) and one chance created in Sunday's 2-1 loss against AJ Auxerre.

  • Takes four shots in win

    Mboup had four shots (two on target), created two chances and drew two fouls during Saturday's 2-1 win over Le Havre.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Brest Güncel
    08.2025 – devam

    37 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.06
    Ligue 1 9 2 1 7.06
    2025/2026 6.34
    Ligue 1 28 1 0 6.34
  2. Pau FC II
    11.2024 – 06.2025

    0 maç · 0 gol

  3. Pau
    07.2024 – 08.2025

    37 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.54
    Ligue 2 3 1 1 7.54
    2024/2025 6.82
    Ligue 2 32 9 3 6.82
    Coupe de France 2 2 0 –
  4. RWD Molenbeek Bonservissiz
    09.2023 – 07.2024

    25 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.39
    First Division A 22 2 2 6.39
    Belgian Cup 3 0 0 –
  5. Lyon
    07.2023 – 08.2023

    0 maç · 0 gol

  6. Lyon B Bonservissiz
    10.2022 – 09.2023

    20 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 2 20 8 0 –
  7. SL16 FC (Royal Standard de Liège II)
    07.2022 – 09.2022

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.