Rhian Brewster adlı futbolcunun menajerliğini ROOF üstlenmektedir. Oyuncu Derby County formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Liverpool Alt. Liverpool Alt.
16/17
Liverpool U18 Liverpool U18
17/18
Liverpool U23 Liverpool U23
19/20
Swansea Swansea
19/20
Liverpool U23 Liverpool U23
20/21
Sheffield Utd Sheffield Utd
25/26
Derby Derby

Reyting

68

SAN

Rhian Brewster futbolcu profil fotoğrafı

Rhian Brewster

İngiltere • Santrafor visibility96,6B Wikidata Q42100656

HÜC

57

TEK

53

TAK

40

DEF

36

YRT

47

YAŞ

26

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €2.50m
support_agent Temsilci: ROOF

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,80

Ayak

Sağ

info Rhian Brewster hakkında

Rhian Brewster, 26 yaşında, İngiltere uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Rhian Brewster, 2025 yılından bu yana Derby County forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Rhian Brewster adlı futbolcunun menajerliğini ROOF üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında Liverpool U23 kulübünden Sheffield Utd kulübüne €26.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 7 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Rhian Brewster menajeri kim?

expand_more

Rhian Brewster adlı futbolcunun menajerliğini ROOF üstlenmektedir.

Rhian Brewster hangi takımda oynuyor?

expand_more

Rhian Brewster, şu anda Derby County takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Rhian Brewster piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Rhian Brewster yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Rhian Brewster nereli?

expand_more

Rhian Brewster, İngiltere uyrukludur.

Rhian Brewster kaç yaşında?

expand_more

Rhian Brewster 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Wrexham (E)
Championship
1 - 1 (B) 6.7
19 Eyl 2026
Burnley (D)
Championship
1 - 1 (B) 6.8
5 Eyl 2026
West Ham United (D)
Championship
3 - 0 (M) 6.4
1 Eyl 2026
Portsmouth (D)
Championship
0 - 2 (G) 6.3
29 Ağu 2026
Swansea City (E)
Championship
0 - 3 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€1,4m

€1,2m – €1,7m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.11

Asist

1 / xA 0.04

Şut

3

Pas isabeti

68.6

Gol
%0
Asist
%48
Reyting
%11

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.11 %11
xG (penaltısız) 0.11 %11
Şut 3 %14

Pas

Asist 1 %48
xA 0.04 %2
İsabetli pas 35 %12
Pas isabeti % 68.6 %10
İsabetli uzun top 6 %76
Uzun top isabeti % 66.7 %80
Hat kıran pas 2 %48
Yaratılan fırsat 2 %15

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 3 %1
İkili mücadele % 21.4 %2
Kazanılan hava topu 3 %60
Hava topu % 30.0 %42
Top dokunuşu 84 %11
Ceza sahasında dokunuş 5 %11
Top kaybı 1 %85

Savunma

Savunma aksiyonu 6 %19
Pas arası 3 %60
Yapılan faul 1 %83
Top kazanma 12 %37
Geçilme 2 %51
Uzaklaştırma 3 %36
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %70
Sahadayken rakip xG 4.40 %65

Disiplin

Sarı kart 1 %14
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Derby County Güncel Bonservissiz
    08.2025 – devam

    38 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.33
    Championship 7 0 1 6.33
    2025/2026 6.72
    Championship 29 7 2 6.74
    FA Cup 1 0 0 6.58
    EFL Cup 1 0 0 6.43
  2. Sheffield United Under 21 Altyapı
    10.2023 – 06.2024

    1 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Premier League Cup 1 1 0 –
  3. Sheffield United
    10.2020 – 06.2025

    119 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.62
    Championship 39 4 3 6.62
    EFL Cup 2 0 0 6.41
    FA Cup 1 0 0 7.13
    2023/2024 5.96
    Premier Lig 13 0 0 5.92
    FA Cup 1 0 0 6.57
    2022/2023 6.49
    Championship 16 1 1 6.48
    EFL Cup 1 0 0 6.77
    2021/2022 6.78
    Championship 14 3 0 6.71
    EFL Cup 2 1 0 7.34
    2020/2021 6.05
    Premier Lig 27 0 0 6.00
    FA Cup 3 0 0 6.53
  4. Liverpool
    08.2020 – 10.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Community Shield 1 0 0 –
  5. Swansea City Kiralık
    01.2020 – 07.2020

    22 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.77
    Championship 22 11 0 6.77
  6. Liverpool U21 Altyapı
    09.2019 – 01.2020

    0 maç · 0 gol

  7. Liverpool
    05.2019 – 01.2020

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 5.96
    EFL Cup 2 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 5.96
  8. Liverpool U23 Altyapı
    04.2019 – 01.2020

    9 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Premier League 2 7 4 1 –
    2018/2019
    Premier League 2 2 1 1 –
  9. Liverpool U19 Altyapı
    07.2017 – 01.2020

    6 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 2 1 1 –
    2017/2018
    UEFA Youth League 4 1 0 –
  10. Liverpool
    01.2017 – 06.2017

    0 maç · 0 gol

  11. Liverpool U23 Altyapı
    01.2017 – 06.2018

    22 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Premier League 2 11 5 7 –
    Premier League International Cup 3 1 1 –
    2016/2017
    Premier League 2 8 3 3 –
  12. Liverpool U18 Altyapı
    07.2016 – 06.2017

    11 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    U18 Premier League 11 5 4 –

Milli Takım

England U21 08.2019

18 maç · 3 gol

England U17 10.2016

16 maç · 14 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.