Ryunosuke Sato adlı futbolcunun menajerliğini Sarcle Co. Ltd. üstlenmektedir. Oyuncu Valencia CF formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2031 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

23/24
FC Tokyo FC Tokyo
24/25
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
25/26
FC Tokyo FC Tokyo
26/27
Valencia Valencia

Reyting

68

SOL

Ryunosuke Sato futbolcu profil fotoğrafı

Ryunosuke Sato

Japonya • Sol Kanat visibility70,6B Wikidata Q111188721

HÜC

60

TEK

56

TAK

38

DEF

39

YRT

54

YAŞ

19

Boy: 1,71
Ayak: Sağ
euro €4.00m
support_agent Temsilci: Sarcle Co. Ltd.

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

19

Boy

1,71

Ayak

Sağ

info Ryunosuke Sato hakkında

Ryunosuke Sato, 19 yaşında, Japonya uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Ryunosuke Sato, 2026 yılından bu yana Valencia CF forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2031 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Ryunosuke Sato adlı futbolcunun menajerliğini Sarcle Co. Ltd. üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında FC Tokyo kulübünden Valencia kulübüne €4.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 5 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,71 m, tercih ettiği ayak sağ.

Ryunosuke Sato menajeri kim?

expand_more

Ryunosuke Sato adlı futbolcunun menajerliğini Sarcle Co. Ltd. üstlenmektedir.

Ryunosuke Sato hangi takımda oynuyor?

expand_more

Ryunosuke Sato, şu anda Valencia CF takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Ryunosuke Sato piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Ryunosuke Sato yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Ryunosuke Sato nereli?

expand_more

Ryunosuke Sato, Japonya uyrukludur.

Ryunosuke Sato kaç yaşında?

expand_more

Ryunosuke Sato 19 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Real Racing Club (D)
LaLiga
2 - 2 (B) –
28 Eyl 2026
Venezuela (E)
International Friendly Games
2 - 1 (G) 7.0
20 Eyl 2026
Real Sociedad (E)
LaLiga
2 - 3 (M) –
15 Eyl 2026
Deportivo Alavés (D)
LaLiga
0 - 1 (G) –
11 Eyl 2026
Sevilla (D)
LaLiga
1 - 0 (M) 6.1

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€3,5m

€2,8m – €4,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.26

Asist

0 / xA 0.06

Şut

5 / isabetli 1

Pas isabeti

82.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%1

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.26 %58
xGOT 0.49 %73
xG (penaltısız) 0.26 %59
Şut 5 %57
İsabetli şut 1 %32

Pas

Asist 0 %0
xA 0.06 %18
İsabetli pas 82 %24
Pas isabeti % 82.0 %21
Hat kıran pas 4 %58
Yaratılan fırsat 1 %10

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %18
Çalım başarısı % 16.7 %19
Kazanılan ikili mücadele 7 %10
İkili mücadele % 24.1 %0
Kazanılan hava topu 1 %24
Hava topu % 25.0 %25
Top dokunuşu 155 %24
Ceza sahasında dokunuş 8 %73
Top kaybı 3 %43
Kazanılan faul 1 %3

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %6
Top çalma 4 %19
Yapılan faul 4 %53
Top kazanma 8 %14
Son üçlükte top kazanma 1 %28
Geçilme 7 %11
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 6 %37
Sahadayken rakip xG 4.30 %64

Disiplin

Sarı kart 2 %7
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

65,5 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 87. (156 oyuncu)

Son maç puanları

  • 63 Sevilla
  • 53 FC Barcelona
  • 72 Deportivo A Coruña
  • 68 Real Betis
  • 75 Celta de Vigo
  • Orta 59,2 #79/122
  • Pas 64,2 #44/156
  • Dribbling 54,7 #123/134
  • Top taşıma 62,4 #66/137
  • Baskıya dayanıklılık 64,0 #96/149
  • Şut 67,1 #70/136
  • Top kontrolü 67,3 #23/157
  • Baskı altında orta 55,6 #88/108
  • Baskı altında şut 67,6 #62/130
  • Hava topu 57,4 #131/146
  • İkili mücadele 74,6 #6/141

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Leaves Japan camp early

    Sato has left the Japan national team camp early at his own request and will return to Valencia after playing the first 45 minutes against Venezuela, according to ElDesmarque.

  • Fully fit, trains without limitations

    Sato (ankle) is fully fit after training without limitations on Sunday and will be an option for Tuesday's clash againt Alaves.

  • Leaves with ankle issue

    Sato was substituted in the second half against Sevilla and was seen with an ice pack on his ankle.

  • Poor showing offensively

    Sato had four shots (one on goal), five crosses (zero accurate) and two corners in Tuesday's 1-0 defeat against Betis. In addition, he was given a yellow card in the 26th minute.

  • Signs five year deal with Valencia

    Sato has signed a five year contract with Valencia CF through 2031 after the club reached an agreement with FC Tokyo for his transfer, becoming the first Japanese player to represent Valencia's men's first team, according to the club.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Valencia Güncel
    07.2026 – devam

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 5.97
    La Liga 5 0 0 5.97
  2. FC Tokyo
    01.2026 – 07.2026

    19 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026
    J1 100 Year Vision League 19 6 1 –
  3. Fagiano Okayama FC Kiralık
    01.2025 – 12.2025

    28 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025 7.04
    J. League 28 5 2 7.04
  4. FC Tokyo
    03.2023 – 01.2025

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024 6.14
    J. League 3 0 0 6.14
    J. League Cup 1 0 0 –
    Emperor Cup 1 0 0 –
    2023
    J. League Cup 2 0 0 –

Milli Takım

Japan U23 12.2025

6 maç · 4 gol

Japan 05.2025

6 maç · 0 gol

Japan U20 01.2025

9 maç · 3 gol

Japan U19 05.2024

2 maç · 1 gol

Japan Under 18 09.2023

0 maç · 0 gol

Japan U17 06.2023

9 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.