August Priske adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Oyuncu Birmingham City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €7.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2031 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
Midtjylland U19 Midtjylland U19
21/22
PSV U18 PSV U18
21/22
Midtjylland U19 Midtjylland U19
21/22
PSV U21 PSV U21
22/23
Midtjylland U19 Midtjylland U19
23/24
Midtjylland Midtjylland
23/24
FC Eindhoven FC Eindhoven
23/24
Midtjylland Midtjylland
24/25
Djurgården Djurgården
25/26
Birmingham Birmingham

Reyting

67

SAN

August Priske futbolcu profil fotoğrafı

August Priske

Danimarka • Santrafor Wikidata Q110553492

HÜC

63

TEK

51

TAK

51

DEF

34

YRT

41

YAŞ

22

Boy: 1,95
Ayak: Sağ
euro €7.00m
support_agent Temsilci: AS1

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

22

Boy

1,95

Ayak

Sağ

info August Priske hakkında

August Priske, 22 yaşında, Danimarka uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. August Priske, 2026 yılından bu yana Birmingham City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2031 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €7.00m. August Priske adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Djurgården kulübünden Birmingham kulübüne €7.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 8 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,95 m, tercih ettiği ayak sağ.

August Priske menajeri kim?

expand_more

August Priske adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir.

August Priske hangi takımda oynuyor?

expand_more

August Priske, şu anda Birmingham City takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

August Priske piyasa değeri ne kadar?

expand_more

August Priske yaklaşık piyasa değeri €7.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

August Priske nereli?

expand_more

August Priske, Danimarka uyrukludur.

August Priske kaç yaşında?

expand_more

August Priske 22 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
West Bromwich Albion (D)
Championship
0 - 1 (G) 7.1
6 Eki 2026
Belgium U21 (E)
U21 EURO, Qualification, Group I
0 - 0 (B) 6.1
2 Eki 2026
Austria U21 (D)
U21 EURO, Qualification, Group I
1 - 1 (B) –
28 Eyl 2026
Belarus U21 (E)
U21 EURO, Qualification, Group I
2 - 0 (G) –
12 Eyl 2026
Derby County (D)
Championship
1 - 2 (G) 5.8

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€7.00m

Model Tahmini

€6,0m

€5,1m – €6,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 2.41

Asist

1 / xA 1.08

Şut

18 / isabetli 6

Pas isabeti

53.0

Gol
%50
Asist
%64
Reyting
%54

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %50
xG 2.41 %70
xGOT 2.08 %59
Penaltı golü 1 %89
xG (penaltısız) 1.62 %57
Şut 18 %86
İsabetli şut 6 %70
Kafa şutu 9 %95

Pas

Asist 1 %64
xA 1.08 %93
İsabetli pas 53 %59
Pas isabeti % 53.0 %7
İsabetli uzun top 2 %55
Uzun top isabeti % 40.0 %46
Yaratılan fırsat 2 %30
Yaratılan büyük fırsat 1 %43
İsabetli orta 2 %88
Orta isabeti % 50.0 %84

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %21
Çalım başarısı % 20.0 %21
Kazanılan ikili mücadele 38 %88
İkili mücadele % 29.5 %18
Kazanılan hava topu 28 %88
Hava topu % 28.0 %32
Top dokunuşu 199 %77
Ceza sahasında dokunuş 27 %71
Top kaybı 2 %75
Kazanılan faul 9 %82
Penalties awarded 1 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %18
Yapılan faul 14 %11
Top kazanma 12 %68
Geçilme 1 %46
Uzaklaştırma 4 %52
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 8 %21
Sahadayken rakip xG 7.98 %29

Disiplin

Sarı kart 1 %18
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Birmingham City Güncel
    01.2026 – devam

    28 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.70
    Championship 8 2 1 6.72
    EFL Cup 2 1 0 6.64
    2025/2026 6.29
    Championship 17 1 1 6.30
    FA Cup 1 0 0 6.24
  2. Djurgården
    08.2024 – 01.2026

    52 maç · 24 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    Svenska Cupen 1 1 0 –
    2025 7.35
    Allsvenskan 27 18 2 7.35
    2024/2025 6.62
    Conference League 13 1 1 6.62
    Svenska Cupen 3 4 0 –
    2024 6.26
    Allsvenskan 8 0 0 6.26
  3. FC Midtjylland
    07.2024 – 08.2024

    0 maç · 0 gol

  4. FC Eindhoven Kiralık
    08.2023 – 06.2024

    30 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.42
    Eerste Divisie 28 3 1 6.45
    KNVB Cup 2 0 0 6.14
  5. FC Midtjylland
    07.2023 – 08.2023

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 5.80
    Superligaen 1 0 0 5.80
  6. PSV Eindhoven Under 21 Altyapı
    07.2022 – 06.2023

    6 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Premier League International Cup 6 5 0 –
  7. Jong PSV
    11.2021 – 06.2023

    42 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.24
    Eerste Divisie 29 3 0 6.24
    2021/2022 6.26
    Eerste Divisie 13 1 0 6.26

Milli Takım

Denmark U21 08.2025

7 maç · 2 gol

Denmark U19 03.2023

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.