Calum Chambers adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Oyuncu Cardiff City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €900k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Southampton U21 Southampton U21
13/14
Southampton Southampton
14/15
Arsenal Arsenal
16/17
Middlesbrough Middlesbrough
16/17
Arsenal Arsenal
18/19
Fulham Fulham
18/19
Arsenal Arsenal
21/22
Aston Villa Aston Villa
24/25
Cardiff Cardiff

Reyting

71

STO

Calum Chambers futbolcu profil fotoğrafı

Calum Chambers

İngiltere • Stoper visibility42,3B Wikidata Q46522

HÜC

40

TEK

43

TAK

47

DEF

63

YRT

41

YAŞ

31

Boy: 1,82
Ayak: Sağ
euro €900k
family_restroom Aile tarafından temsil ediliyor

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

31

Boy

1,82

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
20.01.1995
Doğum Yeri
Petersfield, İngiltere
Uyruk
İngiltere
Lig
Championship
Forma No
12

info Calum Chambers hakkında

Calum Chambers, 31 yaşında, İngiltere uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Calum Chambers, 2024 yılından bu yana Cardiff City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €900k. Calum Chambers adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2014 yılında Southampton kulübünden Arsenal kulübüne €20.23m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 League One sezonunda 25 maçta 2 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sağ.

Calum Chambers menajeri kim?

expand_more

Calum Chambers adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir.

Calum Chambers hangi takımda oynuyor?

expand_more

Calum Chambers, şu anda Cardiff City takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Calum Chambers piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Calum Chambers yaklaşık piyasa değeri €900k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Calum Chambers nereli?

expand_more

Calum Chambers, İngiltere uyrukludur.

Calum Chambers kaç yaşında?

expand_more

Calum Chambers 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
1 Ağu 2026
AS Roma (E)
Club Friendly Games
4 - 1 (G) 6.9
14 Tem 2026
Cork City (D)
Club Friendly Games
1 - 6 (G) –
11 Tem 2026
FC Midtjylland (E)
Club Friendly Games
0 - 6 (M) –
6 Nis 2026
Peterborough United (D)
League One
1 - 1 (B) 6.9
21 Mar 2026
Blackpool (E)
League One
0 - 0 (B) –

Piyasa Değeri ve Form

League One 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€900k

Model Tahmini

€452k

€362k – €543k

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 1.08

Asist

0 / xA 0.98

Şut

15 / isabetli 8

Pas isabeti

85.1

Gol
%75
Asist
%0
Reyting
%72

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %75
xG 1.08 %61
xGOT 1.67 %75
xG (penaltısız) 1.08 %61
Şut 15 %71
İsabetli şut 8 %93
Kafa şutu 3 %28

Pas

Asist 0 %0
xA 0.98 %71
İsabetli pas 1164 %84
Pas isabeti % 85.1 %88
İsabetli uzun top 71 %66
Uzun top isabeti % 40.3 %82
Hat kıran pas 293 %90
Yaratılan fırsat 6 %51
Yaratılan büyük fırsat 1 %40
İsabetli orta 2 %61
Orta isabeti % 20.0 %54

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %60
Çalım başarısı % 80.0 %76
Kazanılan ikili mücadele 93 %32
İkili mücadele % 56.4 %16
Kazanılan hava topu 55 %38
Hava topu % 54.5 %14
Top dokunuşu 1689 %68
Ceza sahasında dokunuş 21 %45
Top kaybı 7 %16
Kazanılan faul 13 %50

Savunma

Savunma aksiyonu 183 %42
Top çalma 22 %38
Pas arası 27 %61
Şut bloğu 14 %48
Yapılan faul 16 %50
Penaltıya sebebiyet 1 %3
Top kazanma 86 %68
Son üçlükte top kazanma 3 %79
Geçilme 2 %78
Uzaklaştırma 120 %42
Gol yememe 5 %55
Sahadayken yenen gol 22 %57
Sahadayken rakip xG 24.32 %54

Disiplin

Sarı kart 4 %37
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Cardiff City Güncel Bonservissiz
    07.2024 – devam

    73 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.10
    League One 25 2 0 7.09
    EFL Cup 5 1 1 7.07
    EFL Trophy 1 0 0 7.77
    2024/2025 6.81
    Championship 41 2 1 6.81
    FA Cup 1 0 0 7.04
  2. Aston Villa
    01.2022 – 07.2024

    38 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.38
    Premier Lig 5 0 1 6.47
    Conference League 3 0 0 6.24
    2022/2023 6.39
    Premier Lig 14 0 0 6.43
    EFL Cup 2 0 0 6.00
    Queensland Champions Cup 2 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 6.74
    2021/2022 6.77
    Premier Lig 11 1 0 6.77
  3. Arsenal U23 Altyapı
    11.2020 – 06.2021

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Premier League 2 3 1 0 –
  4. Arsenal U21 Altyapı
    11.2020 – 06.2021

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    EFL Trophy 1 0 0 –
  5. Arsenal
    07.2019 – 01.2022

    39 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.23
    EFL Cup 3 1 0 7.54
    Premier Lig 2 0 0 6.77
    2020/2021 6.85
    Premier Lig 10 0 2 7.01
    Europa League 6 0 1 6.59
    2019/2020 6.66
    Premier Lig 14 1 1 6.69
    Europa League 3 0 0 6.56
    EFL Cup 1 0 3 –
  6. Fulham Kiralık
    08.2018 – 06.2019

    33 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.60
    Premier Lig 31 2 0 6.62
    FA Cup 1 0 0 6.19
    EFL Cup 1 0 0 –
  7. Arsenal U23 Altyapı
    07.2017 – 08.2018

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Premier League 2 1 0 0 –
    Premier League International Cup 1 0 0 –
  8. Arsenal
    07.2017 – 08.2018

    24 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 6.71
    Premier Lig 12 0 0 6.62
    Europa League 8 0 0 6.85
    EFL Cup 4 0 0 –
  9. Middlesbrough Kiralık
    08.2016 – 06.2017

    26 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 7.03
    Premier Lig 24 1 1 7.09
    FA Cup 2 0 0 6.34
  10. Arsenal
    07.2014 – 08.2016

    59 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 7.09
    Premier Lig 1 1 0 7.09
    2015/2016
    Premier Lig 12 0 0 –
    FA Cup 5 1 0 –
    Champions League 3 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 –
    2014/2015
    Premier Lig 23 1 1 –
    Champions League 7 0 1 –
    FA Cup 4 0 1 –
    Community Shield 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
  11. Southampton
    07.2012 – 07.2014

    25 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    Premier Lig 22 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 –
    2012/2013
    EFL Cup 1 0 0 –

Milli Takım

England U23 01.2016

5 maç · 0 gol

England U21 01.2015

12 maç · 0 gol

England 01.2014

3 maç · 0 gol

England U19 09.2012

12 maç · 1 gol

England U17 03.2012

3 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.