Evanilson adlı futbolcunun menajerliğini Brazil Soccer Sports Management LTDA. üstlenmektedir. Oyuncu AFC Bournemouth formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €35.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
STK Samorin STK Samorin
17/18
Fluminense U20 Fluminense U20
19/20
Fluminense Fluminense
19/20
Tombense Tombense
19/20
Fluminense Fluminense
20/21
Tombense Tombense
20/21
Porto Porto
24/25
Bournemouth Bournemouth

Reyting

72

SAN

Evanilson futbolcu profil fotoğrafı

Evanilson

Brezilya • Santrafor visibility916,8B Wikidata Q69975567

HÜC

73

TEK

55

TAK

52

DEF

29

YRT

58

YAŞ

27

Boy: 1,83
Ayak: Çift
euro €35.00m

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

27

Boy

1,83

Ayak

Çift

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
06.10.1999
Doğum Yeri
Fortaleza, Brezilya
Uyruk
Brezilya
Lig
Premier League
Forma No
9

info Evanilson hakkında

Evanilson, 27 yaşında, Brezilya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Evanilson, 2024 yılından bu yana AFC Bournemouth forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €35.00m. Evanilson adlı futbolcunun menajerliğini Brazil Soccer Sports Management LTDA. üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Porto kulübünden Bournemouth kulübüne €44.80m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 9 maçta 5 gol ve 4 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak çift.

Evanilson menajeri kim?

expand_more

Evanilson adlı futbolcunun menajerliğini Brazil Soccer Sports Management LTDA. üstlenmektedir.

Evanilson hangi takımda oynuyor?

expand_more

Evanilson, şu anda AFC Bournemouth takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Evanilson piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Evanilson yaklaşık piyasa değeri €35.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Evanilson nereli?

expand_more

Evanilson, Brezilya uyrukludur.

Evanilson kaç yaşında?

expand_more

Evanilson 27 yaşındadır.

badge Tam Adı

Francisco Evanilson de Lima Barbosa

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
5 Kas 2026
AC Sparta Praha (D)
UEFA Europa League
1 - 3 (G) 7.8
31 Eki 2026
Leeds United (E)
Premier League
2 - 0 (G) 7.6
25 Eki 2026
Manchester United (D)
Premier League
0 - 3 (G) 7.4
22 Eki 2026
AC Milan (E)
UEFA Europa League
3 - 0 (G) 7.4
18 Eki 2026
Sunderland (E)
Premier League
2 - 0 (G) 8.9

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€35.00m

Model Tahmini

€43,1m

€38,8m – €47,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

5 / xG 4.23

Asist

4 / xA 1.01

Şut

23 / isabetli 7

Pas isabeti

73.1

Gol
%83
Asist
%100
Reyting
%91

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 5 %83
xG 4.23 %86
xGOT 5.35 %89
xG (penaltısız) 4.23 %86
Şut 23 %83
İsabetli şut 7 %71
Kafa şutu 6 %71

Fiziksel

Azami hız (km/s) 34.3 %66
Kat edilen mesafe (m) 87476.2 %77
Koşu mesafesi (m) 15515.0 %69
Sprint mesafesi (m) 2069.8 %69
Sprint sayısı 107 %77

Pas

Asist 4 %100
xA 1.01 %91
İsabetli pas 144 %91
Pas isabeti % 73.1 %54
İsabetli uzun top 3 %74
Uzun top isabeti % 37.5 %49
Hat kıran pas 16 %60
Yaratılan fırsat 10 %91
Yaratılan büyük fırsat 4 %100
İsabetli orta 1 %71
Orta isabeti % 20.0 %77

Top Hakimiyeti

Çalım 8 %71
Çalım başarısı % 53.3 %63
Kazanılan ikili mücadele 55 %86
İkili mücadele % 50.5 %89
Kazanılan hava topu 18 %63
Hava topu % 43.9 %57
Top dokunuşu 341 %91
Ceza sahasında dokunuş 38 %71
Top kaybı 8 %34
Kazanılan faul 20 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 58 %100
Top çalma 9 %91
Pas arası 8 %100
Yapılan faul 14 %14
Top kazanma 32 %100
Son üçlükte top kazanma 9 %94
Geçilme 4 %9
Uzaklaştırma 9 %74
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 10 %14
Sahadayken rakip xG 9.16 %31

Disiplin

Sarı kart 1 %20
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

86,9 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 1. (155 oyuncu)

Son maç puanları

  • 62 Leeds United
  • 74 Manchester United
  • 85 Sunderland
  • 58 Chelsea
  • 69 Liverpool
  • Şut 73,2 #24/134
  • Pas 56,6 #151/154
  • Orta 70,0 #18/120
  • On ball attacking 75,1 #14/154
  • Mücadele 71,1 #8/151
  • Bire bir savunma 76,0 #6/147
  • Pozisyon alma 74,6 #1/141
  • Top kontrolü 61,9 #56/154

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores in win

    Evanilson scored one goal to go with one shot (one on goal) and one chance created in Saturday's 2-0 win over Leeds United.

  • Scores again Sunday

    Evanilson scored one goal to go with four shots (one on goal), one cross (zero accurate) and one corner in Sunday's 3-0 win against Manchester United.

  • Logs goal, assist versus Sunderland

    Evanilson scored and assisted once from six shots (one on goal) and two chances created in Sunday's 2-0 win over Sunderland.

  • Scores in blowout loss Saturday

    Evanilson scored one goal to go with three shots (one on goal) and two crosses (zero accurate) in Saturday's 5-1 loss versus Chelsea.

  • Largely shut down

    Evanilson had two shots (two on goal) in Sunday's 1-0 defeat versus Liverpool.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. AFC Bournemouth Güncel
    08.2024 – devam

    86 maç · 24 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.66
    Premier Lig 10 4 4 7.64
    Europa League 4 2 1 7.72
    2025/2026 6.82
    Premier Lig 36 6 1 6.82
    FA Cup 1 0 1 7.55
    EFL Cup 1 0 0 6.16
    2024/2025 7.01
    Premier Lig 31 10 1 7.02
    FA Cup 2 2 0 7.40
    EFL Cup 1 0 0 6.15
  2. FC Porto
    09.2020 – 08.2024

    154 maç · 60 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Liga Portugal 1 0 0 –
    2023/2024 7.34
    Liga Portugal 27 13 3 7.35
    Champions League 7 4 1 7.34
    Taça de Portugal 6 8 0 –
    League Cup 2 0 0 –
    2022/2023 6.99
    Liga Portugal 23 7 5 7.06
    Champions League 8 1 1 6.82
    Taça de Portugal 6 1 0 –
    League Cup 3 0 0 –
    Super Cup 1 1 1 –
    2021/2022 7.37
    Liga Portugal 30 14 4 7.60
    Taça de Portugal 7 7 0 –
    Champions League 4 0 0 6.84
    Europa League 4 0 0 6.24
    League Cup 1 0 0 –
    2020/2021 6.48
    Liga Portugal 15 3 0 6.67
    Champions League 5 0 0 5.93
    Taça de Portugal 4 1 0 –
  3. FC Porto B
    09.2020 – 06.2021

    5 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Liga Portugal 2 5 6 0 –
  4. Fluminense Kiralık
    01.2020 – 09.2020

    22 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020 6.91
    Carioca 10 5 0 –
    Série A 6 2 0 6.91
    Copa do Brasil 4 0 0 –
    Copa Sudamericana 2 1 0 –
  5. Tombense
    01.2020 – 01.2020

    0 maç · 0 gol

  6. Fluminense
    09.2019 – 01.2020

    3 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019 7.46
    Série A 3 2 0 7.46
  7. FC STK 1914 Šamorín Kiralık
    03.2018 – 06.2018

    6 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    2. Liga 6 3 0 –
  8. Fluminense
    01.2018 – 02.2018

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018
    Carioca 1 0 0 –

Milli Takım

Brazil 05.2024

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.