Franck Honorat adlı futbolcunun menajerliğini Gol International üstlenmektedir. Oyuncu Borussia Mönchengladbach formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €7.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Nice U19 Nice U19
13/14
Nice Nice
16/17
Sochaux Sochaux
16/17
Nice Nice
17/18
Clermont Clermont
18/19
St. Étienne St. Étienne
18/19
Clermont Clermont
18/19
St. Étienne St. Étienne
20/21
Brest Brest
23/24
Gladbach Gladbach

Reyting

69

SAĞ

Franck Honorat futbolcu profil fotoğrafı

Franck Honorat

Fransa • Sağ Kanat visibility433,7B Wikidata Q15146137

HÜC

75

TEK

68

TAK

38

DEF

33

YRT

85

YAŞ

30

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €7.00m
support_agent Temsilci: Gol International

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

30

Boy

1,80

Ayak

Sağ

info Franck Honorat hakkında

Franck Honorat, 30 yaşında, Fransa uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Franck Honorat, 2023 yılından bu yana Borussia Mönchengladbach forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €7.00m. Franck Honorat adlı futbolcunun menajerliğini Gol International üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Brest kulübünden Gladbach kulübüne €8.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 4 maçta 0 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Franck Honorat menajeri kim?

expand_more

Franck Honorat adlı futbolcunun menajerliğini Gol International üstlenmektedir.

Franck Honorat hangi takımda oynuyor?

expand_more

Franck Honorat, şu anda Borussia Mönchengladbach takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Franck Honorat piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Franck Honorat yaklaşık piyasa değeri €7.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Franck Honorat nereli?

expand_more

Franck Honorat, Fransa uyrukludur.

Franck Honorat kaç yaşında?

expand_more

Franck Honorat 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
19 Eyl 2026
1. FSV Mainz 05 (E)
Bundesliga
3 - 4 (M) 6.6
12 Eyl 2026
SC Freiburg (D)
Bundesliga
5 - 0 (M) 6.4
5 Eyl 2026
SV 07 Elversberg (E)
Bundesliga
3 - 4 (M) 7.7
29 Ağu 2026
RB Leipzig (D)
Bundesliga
3 - 0 (M) 7.0
23 Ağu 2026
TSV Schott Mainz (D)
DFB Pokal
0 - 5 (G) 7.2

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€7.00m

Model Tahmini

€5,9m

€5,0m – €6,8m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.10

Asist

2 / xA 0.92

Şut

4 / isabetli 2

Pas isabeti

78.8

Gol
%0
Asist
%84
Reyting
%69

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.10 %14
xGOT 0.21 %26
xG (penaltısız) 0.10 %14
Şut 4 %24
İsabetli şut 2 %33

Pas

Asist 2 %84
xA 0.92 %78
İsabetli pas 63 %47
Pas isabeti % 78.8 %41
İsabetli uzun top 3 %67
Uzun top isabeti % 50.0 %47
Yaratılan fırsat 11 %91
Yaratılan büyük fırsat 2 %69
İsabetli orta 8 %95
Orta isabeti % 30.8 %66

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %26
Çalım başarısı % 40.0 %36
Kazanılan ikili mücadele 8 %33
İkili mücadele % 47.1 %59
Kazanılan hava topu 3 %69
Hava topu % 50.0 %71
Top dokunuşu 131 %48
Ceza sahasında dokunuş 5 %19
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 1 %14

Savunma

Savunma aksiyonu 6 %41
Top çalma 2 %26
Pas arası 1 %29
Yapılan faul 3 %34
Top kazanma 9 %41
Son üçlükte top kazanma 2 %60
Uzaklaştırma 3 %64
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 7 %21
Sahadayken rakip xG 5.40 %36

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

82,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 15. (119 oyuncu)

Son maç puanları

  • 69 FSV Mainz 05
  • 61 SC Freiburg
  • 75 Elversberg
  • 83 RB Leipzig
  • Orta 77,2 #1/81
  • Pas 67,6 #12/118
  • Dribbling 57,4 #67/90
  • Top taşıma 67,1 #29/98
  • Baskıya dayanıklılık 67,8 #36/108
  • Şut 68,1 #44/103
  • Top kontrolü 70,2 #5/118
  • Baskı altında orta 75,5 #4/74
  • Baskı altında şut 69,6 #39/96
  • Hava topu 61,8 #47/108
  • İkili mücadele 63,1 #39/105

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Muscle injury confirmed

    Honorat is out for the time being due to a muscle injury, according to manager Alexander Blessin. "Franck will also be out for the time being with a muscle injury."

  • Spotted in team training Tuesday

    Honorat (muscle) resumed running Tuesday and is progressing better than initially expected, though he remains ruled out for Sunday's derby against Koln, according to Rheinische Post.

  • Ruled out with muscle injury

    Honorat suffered a muscle injury in training and will miss the upcoming Bundesliga clash with Koln, with the Rheinische Post reporting that he is also at least doubtful for the following match against TSG Hoffenheim.

  • Tallies two assists in start

    Honorat assisted twice to go with one shot (zero on goal), six crosses (one accurate) and two corners in Saturday's 4-3 defeat against SV 07 Elversberg.

  • Comes off bench, delivers assist

    Honorat came on in the 63rd minute of Sunday's German Cup match against TSV Schott Mainz and recorded an assist, the club posted.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Borussia Mönchengladbach Güncel
    07.2023 – devam

    92 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.30
    Bundesliga 4 0 2 7.26
    DFB Pokal 1 0 1 7.47
    2025/2026 6.99
    Bundesliga 28 2 6 6.87
    DFB Pokal 3 0 3 8.16
    2024/2025 7.48
    Bundesliga 19 4 7 7.45
    DFB Pokal 2 1 0 7.82
    2023/2024 7.38
    Bundesliga 32 3 9 7.31
    DFB Pokal 3 2 2 8.20
  2. Brest
    07.2020 – 07.2023

    109 maç · 25 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.22
    Ligue 1 33 6 5 7.23
    Coupe de France 2 0 1 7.06
    2021/2022 7.46
    Ligue 1 34 11 4 7.42
    Coupe de France 3 0 0 8.00
    2020/2021 6.85
    Ligue 1 36 8 4 6.85
    Coupe de France 1 0 0 –
  3. Saint-Étienne
    07.2019 – 06.2020

    19 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.35
    Ligue 1 12 0 3 6.35
    Coupe de France 4 0 1 –
    Europa League 2 0 0 6.35
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  4. Saint-Étienne B
    07.2019 – 06.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 2 1 0 0 –
  5. Clermont Foot Kiralık
    08.2018 – 06.2019

    34 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Coupe de France 3 3 0 –
  6. Saint-Étienne
    08.2018 – 08.2018

    0 maç · 0 gol

  7. Clermont Foot
    07.2017 – 08.2018

    43 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.92
    Ligue 2 35 4 9 6.92
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2017/2018
    Ligue 2 35 3 5 –
    Coupe de la Ligue 3 0 0 –
  8. Sochaux B Kiralık
    07.2016 – 06.2017

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    National 3 6 0 0 –
  9. Sochaux Kiralık
    07.2016 – 06.2017

    29 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 6.39
    Ligue 2 24 0 1 6.39
    Coupe de la Ligue 5 1 2 –
  10. Nice
    07.2013 – 06.2016

    20 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Ligue 1 6 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2014/2015 5.64
    Ligue 1 5 0 0 5.64
    2013/2014
    Ligue 1 8 0 0 –
  11. Nice B
    07.2012 – 06.2016

    50 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    National 2 16 5 0 –
    2014/2015
    National 2 15 1 0 –
    2013/2014
    National 2 12 2 0 –
    2012/2013
    National 3 7 0 0 –

Milli Takım

France U17 09.2012

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.