Gabriele Artistico adlı futbolcunun menajerliğini GEA FIRST üstlenmektedir. Oyuncu Calcio Padova formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
71
SAN
Gabriele Artistico
HÜC
64
TEK
47
TAK
54
DEF
31
YRT
39
YAŞ
24
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Forvet
Yaş
24
Boy
1,88
Ayak
Sağ
info Gabriele Artistico hakkında
Gabriele Artistico, 24 yaşında, İtalya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Gabriele Artistico, 2026 yılından bu yana Calcio Padova forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Gabriele Artistico adlı futbolcunun menajerliğini GEA FIRST üstlenmektedir. Kariyerinde 19 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Lazio kulübünden Padova kulübüne €3.00m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 Serie B sezonunda 31 maçta 13 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sağ.
Gabriele Artistico menajeri kim?
expand_more
Gabriele Artistico adlı futbolcunun menajerliğini GEA FIRST üstlenmektedir.
Gabriele Artistico hangi takımda oynuyor?
expand_more
Gabriele Artistico, şu anda Calcio Padova takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.
Gabriele Artistico piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Gabriele Artistico yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Gabriele Artistico nereli?
expand_more
Gabriele Artistico, İtalya uyrukludur.
Gabriele Artistico kaç yaşında?
expand_more
Gabriele Artistico 24 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 2 Ağu 2026 |
Ascoli
(D)
Club Friendly Games
|
1 - 2 (G) | – |
| 1 Ağu 2026 |
US Avellino 1912
(E)
Club Friendly Games
|
6 - 3 (G) | – |
| 26 Tem 2026 |
Flaminia Civita Castellana
(E)
Club Friendly Games
|
6 - 0 (G) | – |
| 20 Tem 2026 |
Lazio U20
(E)
Club Friendly Games
|
3 - 1 (G) | – |
| 8 May 2026 |
Pescara
(D)
Serie B
|
1 - 1 (B) | 7.2 |
Piyasa Değeri ve Form
Serie B 2025/2026Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€2.00m
Model Tahmini
€1,5m
€1,2m – €1,8m
Sezon Formu
Gol
13 / xG 8.21
Asist
1 / xA 0.78
Şut
60 / isabetli 28
Pas isabeti
68.8
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Padova Güncel08.2026 – devam
0 maç · 0 gol
-
Lazio07.2026 – 08.2026
0 maç · 0 gol
-
Spezia Kiralık07.2025 – 06.2026
33 maç · 14 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/2026 6.73Serie B 31 13 1 6.75Coppa Italia 2 1 0 6.55 -
Lazio07.2025 – 07.2025
0 maç · 0 gol
-
Cosenza Kiralık01.2025 – 06.2025
17 maç · 5 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.50Serie B 17 5 1 6.50 -
Juve Stabia Kiralık07.2024 – 01.2025
17 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.50Serie B 16 2 0 6.50Coppa Italia 1 0 0 – -
Lazio Bonservissiz07.2024 – 07.2024
0 maç · 0 gol
-
Virtus Francavilla07.2023 – 06.2024
38 maç · 12 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024Serie C 38 12 0 – -
Renate Kiralık01.2023 – 06.2023
12 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023Serie C 12 1 0 – -
Gubbio Kiralık07.2022 – 01.2023
11 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023Serie C 11 2 0 – -
Monterosi Kiralık01.2022 – 06.2022
14 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022Serie C 14 2 0 – -
NK Lokomotiva Kiralık08.2021 – 01.2022
4 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022 6.09HNL 4 0 0 6.09 -
Parma07.2019 – 08.2021
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2020/2021Coppa Italia 1 0 0 –
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!