Isi Palazón adlı futbolcunun menajerliğini JV SPORTS üstlenmektedir. Oyuncu Rayo Vallecano formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.80m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

09/10
Real Madrid A. Real Madrid A.
10/11
Villarreal Alt. Villarreal Alt.
12/13
Villarreal U19 Villarreal U19
13/14
Villarreal C Villarreal C
14/15
Murcia Imperial Murcia Imperial
14/15
Real Murcia Real Murcia
17/18
Ponferradina Ponferradina
19/20
Rayo Rayo

Reyting

68

ON

Isi Palazón futbolcu profil fotoğrafı

Isi Palazón

İspanya • On Numara visibility119,3B Wikidata Q20016464

HÜC

65

TEK

61

TAK

40

DEF

28

YRT

72

YAŞ

31

Boy: 1,69
Ayak: Sol
euro €2.80m
support_agent Temsilci: JV SPORTS

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

31

Boy

1,69

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
27.12.1994
Doğum Yeri
Cieza, İspanya
Uyruk
İspanya
Lig
LaLiga
Forma No
7

info Isi Palazón hakkında

Isi Palazón, 31 yaşında, İspanya uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Isi Palazón, 2020 yılından bu yana Rayo Vallecano forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.80m. Isi Palazón adlı futbolcunun menajerliğini JV SPORTS üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında Ponferradina kulübünden Rayo kulübüne €600k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 5 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,69 m, tercih ettiği ayak sol.

Isi Palazón menajeri kim?

expand_more

Isi Palazón adlı futbolcunun menajerliğini JV SPORTS üstlenmektedir.

Isi Palazón hangi takımda oynuyor?

expand_more

Isi Palazón, şu anda Rayo Vallecano takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Isi Palazón piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Isi Palazón yaklaşık piyasa değeri €2.80m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Isi Palazón nereli?

expand_more

Isi Palazón, İspanya uyrukludur.

Isi Palazón kaç yaşında?

expand_more

Isi Palazón 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
Celta Vigo (E)
LaLiga
3 - 0 (G) 6.8
24 Eki 2026
Elche (E)
LaLiga
0 - 3 (M) 6.5
19 Eki 2026
Getafe (D)
LaLiga
1 - 1 (B) 6.4
20 Ağu 2026
Deportivo Alavés (E)
LaLiga
1 - 1 (B) 6.5
15 Ağu 2026
Sevilla (D)
LaLiga
2 - 1 (M) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.80m

Model Tahmini

€1,9m

€1,5m – €2,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.47

Asist

0 / xA 0.06

Şut

3 / isabetli 1

Pas isabeti

84.9

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%21

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.47 %27
xGOT 0.33 %24
xG (penaltısız) 0.47 %31
Şut 3 %14
İsabetli şut 1 %14

Pas

Asist 0 %0
xA 0.06 %10
İsabetli pas 62 %29
Pas isabeti % 84.9 %69
İsabetli uzun top 4 %53
Uzun top isabeti % 66.7 %64
Hat kıran pas 12 %34
Yaratılan fırsat 2 %17

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %10
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 14 %31
İkili mücadele % 60.9 %91
Kazanılan hava topu 3 %60
Hava topu % 60.0 %83
Top dokunuşu 106 %20
Ceza sahasında dokunuş 4 %13
Top kaybı 1 %83
Kazanılan faul 5 %34

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %36
Top çalma 4 %29
Pas arası 1 %16
Yapılan faul 2 %76
Top kazanma 5 %7
Geçilme 4 %53
Uzaklaştırma 4 %63
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %81
Sahadayken rakip xG 2.51 %84

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

60,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 142. (171 oyuncu)

Son maç puanları

  • 56 Celta de Vigo
  • 68 Elche
  • 57 Getafe
  • 56 Deportivo Alavés
  • 63 Sevilla
  • Şut 60,1 #122/155
  • Pas 64,3 #59/173
  • Orta 55,1 #131/142
  • On ball attacking 66,6 #64/172
  • Mücadele 63,4 #60/168
  • Bire bir savunma 59,1 #120/167
  • Pozisyon alma 57,7 #117/159
  • Top kontrolü 57,7 #129/173

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Plays in friendly match

    Palazon (strain) came off the bench in Saturday's friendly against Cagliari, according to Pasion por el Rayo.

  • Continues to work without setback

    Palazon (strain) is fully integrated in Rayo's training sessions and remains a full participant since early in the second week of the international break, Nacho Herrero of PasionporelRayo.com reports.

  • Trains fully with team

    Palazon (strain) trained fully with the team in recent days, according to the club.

  • Gradually rejoining team training

    Palazon (strain) can't yet be given a firm return date, according to coach Benat San Jose, per Union Rayo. "Right now I can't give a date, but it's true he's gradually joining the group, and that's very good news, he's a player with tremendous passion for football and wants to be out there helping the team, that eagerness excites all of us, but sometimes recovery processes take longer than we want, in this case it was necessary to wait a bit longer, he's a powerful player, with bursts, dribbles and a very aggressive shot, those kinds of players can take a little longer to come back from an injury, the most important thing is that when he returns it's with full confidence, he's made good progress this week and we'll see if during this break he can join the group at 100 percent."

  • Should train on grass soon

    Palazon (strain) is in the final stretch of moving from physiotherapy work to on-field training, according to coach Benat San Jose. "He is in the final stages of transitioning from physiotherapy to on-field work, alternating between sessions with the physios and individual work on the pitch."

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Rayo Vallecano Güncel
    01.2020 – devam

    274 maç · 38 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.48
    La Liga 5 0 0 6.48
    2025/2026 6.92
    La Liga 31 3 3 6.77
    Conference League 15 3 4 7.14
    Copa del Rey 4 1 0 7.31
    2024/2025 6.90
    La Liga 35 4 4 6.93
    Copa del Rey 3 0 1 6.63
    2023/2024 6.84
    La Liga 37 4 1 6.84
    Copa del Rey 2 1 0 6.92
    2022/2023 7.25
    La Liga 37 9 5 7.31
    Copa del Rey 3 0 0 6.51
    2021/2022 6.83
    La Liga 34 2 4 6.82
    Copa del Rey 6 0 0 6.89
    2020/2021 7.02
    La Liga 2 43 10 5 6.96
    Copa del Rey 4 0 0 7.68
    2019/2020 6.55
    La Liga 2 14 1 2 6.55
    Copa del Rey 1 0 0 –
  2. Ponferradina
    08.2017 – 01.2020

    95 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.55
    La Liga 2 21 2 4 6.55
    Copa del Rey 1 0 0 –
    2018/2019
    Primera División RFEF 40 8 0 –
    2017/2018
    Primera División RFEF 29 5 0 –
    Copa del Rey 4 0 0 –
  3. Real Murcia
    12.2014 – 08.2017

    79 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Primera División RFEF 32 2 0 –
    Copa del Rey 1 0 0 –
    2015/2016
    Primera División RFEF 29 2 0 –
    Copa del Rey 1 0 0 –
    2014/2015
    Primera División RFEF 16 6 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.