James McAtee adlı futbolcunun menajerliğini YMU Management Ltd. üstlenmektedir. Oyuncu Nottingham Forest formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €22.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Man City U18 Man City U18
20/21
Man City U23 Man City U23
22/23
Sheffield Utd Sheffield Utd
22/23
Man City U21 Man City U21
23/24
Man City Man City
23/24
Sheffield Utd Sheffield Utd
23/24
Man City Man City
25/26
Nottingham Nottingham

Reyting

69

MER

James McAtee futbolcu profil fotoğrafı

James McAtee

İngiltere • Merkez Orta Saha visibility800,4B Wikidata Q108653498

HÜC

63

TEK

57

TAK

48

DEF

41

YRT

69

YAŞ

24

Boy: 1,80
Ayak: Sol
euro €22.00m
support_agent Temsilci: YMU Management Ltd.

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

24

Boy

1,80

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
18.10.2002
Doğum Yeri
Salford, İngiltere
Uyruk
İngiltere
Lig
Premier League
Forma No
24

info James McAtee hakkında

James McAtee, 24 yaşında, İngiltere uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. James McAtee, 2025 yılından bu yana Nottingham Forest forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €22.00m. James McAtee adlı futbolcunun menajerliğini YMU Management Ltd. üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Man City kulübünden Nottingham kulübüne €25.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 10 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sol.

James McAtee menajeri kim?

expand_more

James McAtee adlı futbolcunun menajerliğini YMU Management Ltd. üstlenmektedir.

James McAtee hangi takımda oynuyor?

expand_more

James McAtee, şu anda Nottingham Forest takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

James McAtee piyasa değeri ne kadar?

expand_more

James McAtee yaklaşık piyasa değeri €22.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

James McAtee nereli?

expand_more

James McAtee, İngiltere uyrukludur.

James McAtee kaç yaşında?

expand_more

James McAtee 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Manchester City (E)
Premier League
3 - 1 (G) 6.0
31 Eki 2026
Brentford (D)
Premier League
2 - 0 (M) 7.3
23 Eki 2026
Ipswich Town (D)
Premier League
1 - 1 (B) 7.5
18 Eki 2026
Arsenal (E)
Premier League
0 - 1 (M) 7.1
11 Eki 2026
Crystal Palace (D)
Premier League
3 - 1 (M) 6.2

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€22.00m

Model Tahmini

€25,8m

€23,2m – €28,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.91

Asist

0 / xA 1.69

Şut

17 / isabetli 5

Pas isabeti

78.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%82

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.91 %88
xGOT 0.24 %62
xG (penaltısız) 0.91 %89
Şut 17 %96
İsabetli şut 5 %95

Fiziksel

Azami hız (km/s) 31.7 %51
Kat edilen mesafe (m) 107245.1 %89
Koşu mesafesi (m) 24395.9 %92
Sprint mesafesi (m) 1807.7 %86
Sprint sayısı 78 %85

Pas

Asist 0 %0
xA 1.69 %95
İsabetli pas 333 %77
Pas isabeti % 78.2 %18
İsabetli uzun top 26 %93
Uzun top isabeti % 45.6 %32
Hat kıran pas 99 %82
Yaratılan fırsat 18 %95
Yaratılan büyük fırsat 2 %80
İsabetli orta 9 %93
Orta isabeti % 29.0 %77

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %72
Çalım başarısı % 62.5 %61
Kazanılan ikili mücadele 48 %91
İkili mücadele % 52.2 %49
Kazanılan hava topu 6 %57
Hava topu % 50.0 %51
Top dokunuşu 609 %85
Ceza sahasında dokunuş 10 %69
Top kaybı 11 %3
Kazanılan faul 17 %93

Savunma

Savunma aksiyonu 104 %92
Top çalma 20 %82
Pas arası 8 %64
Yapılan faul 11 %20
Top kazanma 63 %97
Son üçlükte top kazanma 3 %65
Geçilme 13 %1
Uzaklaştırma 13 %73
Gol yememe 1 %51
Sahadayken yenen gol 12 %8
Sahadayken rakip xG 10.67 %27

Disiplin

Sarı kart 4 %1
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

70,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 41. (111 oyuncu)

Son maç puanları

  • 69 Brentford
  • 73 Ipswich Town
  • 52 Arsenal
  • 69 Crystal Palace
  • 55 Coventry City
  • Şut 67,4 #39/91
  • Pas 73,8 #24/111
  • Orta 51,1 #92/92
  • On ball attacking 76,3 #7/107
  • Mücadele 75,4 #3/109
  • Bire bir savunma 69,3 #29/109
  • Pozisyon alma 66,1 #45/106
  • Top kontrolü 61,8 #77/111

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Decent effort in loss

    McAtee generated three shots (one on goal), one cross (zero accurate) and two corners in Saturday's 2-0 defeat to Brentford. In addition, he was given a yellow card in the 83rd minute.

  • Provides set-piece threat in defeat

    McAtee generated two shots (zero on goal), four crosses (one accurate) and three corners in Sunday's 1-0 loss against Arsenal.

  • Strong showing offensively

    McAtee had four shots (one on goal), seven crosses (three accurate) and three corners in Saturday's 1-0 loss against Coventry City.

  • Two shots in victory

    McAtee recorded two shots (one on goal), one cross (zero accurate) and two chances created in Saturday's 2-1 victory against Aston Villa. In addition, he was given a yellow card in the 80th minute.

  • Productive in Saturday's draw

    McAtee registered three shots (one on goal), three crosses (one accurate) and two corners in Saturday's 0-0 draw versus Tottenham Hotspur. In addition, he was given a yellow card in the 78th minute.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Nottingham Forest Güncel
    08.2025 – devam

    36 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.14
    Premier Lig 10 0 0 7.14
    2025/2026 6.60
    Premier Lig 14 0 1 6.24
    Europa League 10 1 1 7.16
    FA Cup 1 0 0 5.83
    EFL Cup 1 0 0 6.82
  2. Manchester City
    06.2024 – 08.2025

    27 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.81
    Premier Lig 15 3 0 6.60
    Champions League 5 1 0 6.52
    FA Cup 4 3 0 7.76
    EFL Cup 2 0 0 7.22
    Community Shield 1 0 0 –
  3. Sheffield United Kiralık
    09.2023 – 05.2024

    32 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.70
    Premier Lig 30 3 3 6.63
    FA Cup 2 2 1 7.87
  4. Manchester City
    07.2023 – 09.2023

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.63
    Premier Lig 1 0 0 6.63
  5. Sheffield United Kiralık
    08.2022 – 06.2023

    43 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.01
    Championship 37 9 3 7.00
    FA Cup 5 0 2 7.33
    EFL Cup 1 0 0 6.16
  6. Manchester City
    07.2021 – 07.2022

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.35
    Premier Lig 2 0 0 5.83
    FA Cup 2 0 0 6.50
    EFL Cup 1 0 0 6.03
    Champions League 1 0 0 7.45
  7. Manchester City U19 Altyapı
    07.2021 – 08.2022

    3 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    UEFA Youth League 3 5 1 –
  8. Manchester City U23 Altyapı
    09.2020 – 08.2022

    45 maç · 25 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Premier League 2 23 18 7 –
    2020/2021
    Premier League 2 22 7 12 –
  9. Manchester City U21 Altyapı
    08.2019 – 06.2022

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    EFL Trophy 2 1 0 –
    2020/2021
    EFL Trophy 3 0 3 –
    2019/2020
    EFL Trophy 1 0 0 –
  10. Manchester City U18 Altyapı
    04.2018 – 08.2022

    40 maç · 22 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    FA Youth Cup 2 1 0 –
    2019/2020
    U18 Premier League 17 10 6 –
    U18 Premier League Cup 6 7 4 –
    FA Youth Cup 5 3 0 –
    2018/2019
    U18 Premier League 10 1 1 –

Milli Takım

England U21 06.2022

19 maç · 6 gol

England U20 08.2021

0 maç · 0 gol

England U19 11.2020

2 maç · 1 gol

England Under 18 11.2019

3 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.