Jayden Bogle adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Oyuncu Leeds United formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €18.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Derby Altyapı Derby Altyapı
16/17
Derby U18 Derby U18
18/19
Derby Derby
20/21
Sheffield Utd Sheffield Utd
24/25
Leeds Leeds

Reyting

68

SAĞ

Jayden Bogle futbolcu profil fotoğrafı

Jayden Bogle

İngiltere • Sağ Bek visibility539,5B Wikidata Q56223640

HÜC

49

TEK

43

TAK

42

DEF

48

YRT

54

YAŞ

26

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €18.00m
support_agent Temsilci: CAA Stellar

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Defans

Yaş

26

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
27.07.2000
Doğum Yeri
Reading, İngiltere
Uyruk
İngiltere
Lig
Premier League
Forma No
2

info Jayden Bogle hakkında

Jayden Bogle, 26 yaşında, İngiltere uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Jayden Bogle, 2024 yılından bu yana Leeds United forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €18.00m. Jayden Bogle adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Sheffield Utd kulübünden Leeds kulübüne €5.95m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 10 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Jayden Bogle menajeri kim?

expand_more

Jayden Bogle adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir.

Jayden Bogle hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jayden Bogle, şu anda Leeds United takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Jayden Bogle piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jayden Bogle yaklaşık piyasa değeri €18.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jayden Bogle nereli?

expand_more

Jayden Bogle, İngiltere uyrukludur.

Jayden Bogle kaç yaşında?

expand_more

Jayden Bogle 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Tottenham Hotspur (E)
Premier League
1 - 0 (G) 6.9
31 Eki 2026
Bournemouth (D)
Premier League
2 - 0 (M) 6.8
25 Eki 2026
Sunderland (D)
Premier League
0 - 0 (B) 7.1
18 Eki 2026
Manchester United (E)
Premier League
1 - 1 (B) 7.0
10 Eki 2026
Arsenal (D)
Premier League
2 - 1 (M) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€18.00m

Model Tahmini

€21,3m

€19,2m – €23,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.56

Asist

0 / xA 0.82

Şut

12 / isabetli 5

Pas isabeti

75.8

Gol
%75
Asist
%0
Reyting
%49

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %75
xG 1.56 %96
xGOT 2.07 %97
xG (penaltısız) 1.56 %96
Şut 12 %94
İsabetli şut 5 %97

Fiziksel

Azami hız (km/s) 32.8 %24
Kat edilen mesafe (m) 102599.3 %90
Koşu mesafesi (m) 25961.2 %97
Sprint mesafesi (m) 2932.6 %90
Sprint sayısı 141 %90

Pas

Asist 0 %0
xA 0.82 %81
İsabetli pas 191 %51
Pas isabeti % 75.8 %10
İsabetli uzun top 11 %72
Uzun top isabeti % 39.3 %45
Hat kıran pas 68 %58
Yaratılan fırsat 10 %85
Yaratılan büyük fırsat 1 %45
İsabetli orta 7 %84
Orta isabeti % 23.3 %57

Top Hakimiyeti

Çalım 8 %88
Çalım başarısı % 47.1 %37
Kazanılan ikili mücadele 45 %79
İkili mücadele % 45.9 %30
Kazanılan hava topu 11 %76
Hava topu % 55.0 %63
Top dokunuşu 440 %60
Ceza sahasında dokunuş 21 %87
Top kaybı 12 %1
Kazanılan faul 16 %96

Savunma

Savunma aksiyonu 30 %39
Top çalma 10 %45
Pas arası 5 %39
Şut bloğu 1 %28
Yapılan faul 15 %4
Top kazanma 33 %78
Son üçlükte top kazanma 3 %84
Geçilme 9 %9
Uzaklaştırma 14 %42
Gol yememe 2 %70
Sahadayken yenen gol 6 %57
Sahadayken rakip xG 8.15 %51

Disiplin

Sarı kart 3 %4
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

69,9 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 26. (163 oyuncu)

Son maç puanları

  • 82 AFC Bournemouth
  • 79 Sunderland
  • 71 Manchester United
  • 69 Arsenal
  • 62 Crystal Palace
  • Şut 68,0 #24/124
  • Pas 67,9 #62/162
  • Orta 73,6 #5/117
  • On ball attacking 64,6 #56/151
  • Mücadele 66,5 #72/158
  • Bire bir savunma 65,1 #88/158
  • Pozisyon alma 71,1 #70/159
  • Top kontrolü 67,7 #59/162

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Creates three chances in narrow win

    Bogle had three shots (zero on goal), six crosses (two accurate) and three chances created in Saturday's 1-0 victory over Tottenham Hotspur.

  • Poor in service

    Bogle had five crosses (zero accurate) and one chance created in Saturday's 2-0 loss against AFC Bournemouth.

  • Whips in four crosses

    Bogle registered two shots (zero on goal), four crosses (two accurate) and one chance created in Sunday's 0-0 draw versus Sunderland. In addition, he was given a yellow card in the 67th minute.

  • Provides attacking width

    Bogle recorded one shot (one on goal), six crosses (zero accurate) and one chance created in Sunday's 1-1 draw versus Manchester United.

  • Threatens from right flank

    Bogle recorded one shot (one on goal), four crosses (two accurate) and two chances created in Saturday's 2-1 defeat to Arsenal.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Leeds United Güncel
    07.2024 – devam

    95 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.74
    Premier Lig 10 1 0 6.80
    EFL Cup 1 0 0 6.22
    2025/2026 6.71
    Premier Lig 34 1 2 6.72
    FA Cup 4 0 0 6.51
    EFL Cup 1 1 0 7.41
    2024/2025 7.32
    Championship 44 6 4 7.34
    EFL Cup 1 0 0 6.46
  2. Sheffield United Under 21 Altyapı
    09.2023 – 07.2024

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Premier League Cup 1 0 0 –
  3. Sheffield United
    09.2020 – 07.2024

    103 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.56
    Premier Lig 34 3 0 6.59
    FA Cup 1 0 1 5.97
    EFL Cup 1 0 0 6.29
    2022/2023 6.97
    Championship 20 2 1 7.04
    FA Cup 4 1 0 6.66
    2021/2022 7.33
    Championship 18 3 1 7.31
    EFL Cup 3 0 1 7.96
    FA Cup 1 0 0 5.99
    2020/2021 6.56
    Premier Lig 16 2 0 6.51
    FA Cup 4 1 0 6.76
    EFL Cup 1 0 0 –
  4. Derby County U19 Altyapı
    07.2019 – 09.2020

    0 maç · 0 gol

  5. Derby County
    07.2017 – 09.2020

    90 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.57
    Championship 37 1 5 6.55
    FA Cup 3 0 1 6.83
    2018/2019 6.82
    Championship 43 2 9 6.87
    FA Cup 4 0 0 6.37
    EFL Cup 3 0 0 –
  6. Derby County U18 Altyapı
    07.2016 – 06.2018

    37 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    U18 Premier League 9 1 2 –
    FA Youth Cup 2 2 0 –
    2016/2017
    U18 Premier League 26 4 2 –
  7. Derby County U23 Altyapı
    07.2016 – 06.2018

    10 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Premier League 2 7 2 0 –
    Premier League International Cup 2 0 0 –
    2016/2017
    Premier League 2 1 0 0 –

Milli Takım

England U20 05.2019

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.