Kyrell Lisbie adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir. Oyuncu FC Millwall formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
Watford U18 Watford U18
22/23
Woodford Town Woodford Town
22/23
Welling Utd. Welling Utd.
23/24
Cray Valley PM Cray Valley PM
24/25
Braintree Braintree
25/26
Peterborough Peterborough
26/27
Millwall Millwall

Reyting

67

SOL

Kyrell Lisbie futbolcu profil fotoğrafı

Kyrell Lisbie

İngiltere • Sol Kanat visibility7,9B

HÜC

53

TEK

47

TAK

28

DEF

32

YRT

50

YAŞ

22

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: Two Touch Agency

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

22

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
01.12.2003
Doğum Yeri
London, İngiltere
Uyruk
İngiltere / Jamaika
Lig
Championship
Forma No
22

info Kyrell Lisbie hakkında

Kyrell Lisbie, 22 yaşında, İngiltere uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Kyrell Lisbie, 2026 yılından bu yana FC Millwall forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Kyrell Lisbie adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Championship sezonunda 10 maçta 3 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Kyrell Lisbie menajeri kim?

expand_more

Kyrell Lisbie adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir.

Kyrell Lisbie hangi takımda oynuyor?

expand_more

Kyrell Lisbie, şu anda FC Millwall takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Kyrell Lisbie piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Kyrell Lisbie yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Kyrell Lisbie nereli?

expand_more

Kyrell Lisbie, İngiltere uyrukludur.

Kyrell Lisbie kaç yaşında?

expand_more

Kyrell Lisbie 22 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
3 Kas 2026
Birmingham City (D)
Championship
3 - 0 (M) 6.3
31 Eki 2026
Derby County (E)
Championship
4 - 1 (G) 7.4
24 Eki 2026
Portsmouth (D)
Championship
2 - 1 (M) 6.6
17 Eki 2026
Lincoln City (E)
Championship
2 - 2 (B) 7.7
13 Eki 2026
Swansea City (E)
Championship
0 - 1 (M) 6.3

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€439k

€351k – €527k

20262026

Sezon Formu

Gol

3 / xG 4.96

Asist

0 / xA 0.78

Şut

27 / isabetli 8

Pas isabeti

67.0

Gol
%81
Asist
%0
Reyting
%67

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 3 %81
xG 4.96 %98
xGOT 3.71 %96
xG (penaltısız) 4.96 %100
Şut 27 %87
İsabetli şut 8 %79
Kafa şutu 2 %73

Pas

Asist 0 %0
xA 0.78 %50
İsabetli pas 65 %24
Pas isabeti % 67.0 %3
İsabetli uzun top 2 %22
Uzun top isabeti % 28.6 %22
Hat kıran pas 10 %18
Yaratılan fırsat 6 %36
Yaratılan büyük fırsat 2 %53
İsabetli orta 3 %47
Orta isabeti % 17.6 %35

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %30
Çalım başarısı % 40.0 %42
Kazanılan ikili mücadele 30 %58
İkili mücadele % 41.7 %40
Kazanılan hava topu 5 %71
Hava topu % 25.0 %33
Top dokunuşu 244 %41
Ceza sahasında dokunuş 43 %84
Top kaybı 11 %25
Kazanılan faul 13 %82

Savunma

Savunma aksiyonu 20 %56
Top çalma 8 %47
Pas arası 3 %48
Şut bloğu 2 %80
Yapılan faul 6 %43
Top kazanma 20 %49
Geçilme 4 %39
Uzaklaştırma 7 %71
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %42
Sahadayken rakip xG 8.70 %47

Disiplin

Sarı kart 1 %24
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Millwall Güncel
    07.2026 – devam

    11 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.85
    Championship 10 3 0 6.93
    EFL Cup 1 0 0 6.05
  2. Peterborough United
    06.2025 – 07.2026

    51 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.69
    League One 44 11 7 6.72
    EFL Trophy 4 3 0 7.20
    FA Cup 2 0 0 5.25
    EFL Cup 1 0 0 6.42
  3. Braintree Town Bonservissiz
    07.2024 – 06.2025

    49 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    National League 40 13 1 –
    National League Cup 6 3 0 –
    FA Cup 2 0 0 –
    FA Trophy 1 1 0 –
  4. Cray Valley Paper Mills Bonservissiz
    08.2023 – 06.2024

    4 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.30
    FA Cup 3 3 0 7.30
    FA Trophy 1 1 0 –
  5. Welling United
    01.2023 – 08.2023

    12 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National North & South 12 2 0 –
  6. Watford FC Under 18 Academy Altyapı
    10.2021 – 06.2022

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.