Malo Gusto adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir. Oyuncu Chelsea FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €35.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Lyon Alt. Lyon Alt.
18/19
Lyon U17 Lyon U17
19/20
Lyon U19 Lyon U19
20/21
Lyon B Lyon B
21/22
Lyon Lyon
22/23
Chelsea Chelsea
22/23
Lyon Lyon
22/23
Chelsea Chelsea

Reyting

66

SAĞ

Malo Gusto futbolcu profil fotoğrafı

Malo Gusto

Fransa • Sağ Bek visibility990,5B Wikidata Q78752401

HÜC

46

TEK

49

TAK

46

DEF

57

YRT

58

YAŞ

23

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €35.00m
support_agent Temsilci: THE·TEAM

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Defans

Yaş

23

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
19.05.2003
Doğum Yeri
Décines-Charpieu, Fransa
Uyruk
Fransa / Martinik
Lig
Premier League
Forma No
27

info Malo Gusto hakkında

Malo Gusto, 23 yaşında, Fransa uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Malo Gusto, 2023 yılından bu yana Chelsea FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €35.00m. Malo Gusto adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Lyon kulübünden Chelsea kulübüne €30.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Malo Gusto menajeri kim?

expand_more

Malo Gusto adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir.

Malo Gusto hangi takımda oynuyor?

expand_more

Malo Gusto, şu anda Chelsea FC takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Malo Gusto piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Malo Gusto yaklaşık piyasa değeri €35.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Malo Gusto nereli?

expand_more

Malo Gusto, Fransa uyrukludur.

Malo Gusto kaç yaşında?

expand_more

Malo Gusto 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
Manchester United (E)
Premier League
2 - 0 (G) 6.8
28 Eki 2026
Liverpool FC (D)
EFL Cup
7 - 6 (M) 6.6
24 Eki 2026
Tottenham Hotspur (E)
Premier League
0 - 2 (M) –
10 Eki 2026
Bournemouth (E)
Premier League
5 - 1 (G) 6.7
18 Eyl 2026
Brentford (D)
Premier League
3 - 0 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€35.00m

Model Tahmini

€48,2m

€43,4m – €53,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.08

Asist

0 / xA 0.27

Şut

2

Pas isabeti

81.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%40

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.08 %29
xG (penaltısız) 0.08 %29
Şut 2 %29

Fiziksel

Azami hız (km/s) 33.6 %57
Kat edilen mesafe (m) 37798.1 %29
Koşu mesafesi (m) 8385.4 %32
Sprint mesafesi (m) 1116.8 %32
Sprint sayısı 51 %32

Pas

Asist 0 %0
xA 0.27 %38
İsabetli pas 94 %22
Pas isabeti % 81.0 %46
İsabetli uzun top 1 %6
Uzun top isabeti % 10.0 %6
Hat kıran pas 27 %22
Yaratılan fırsat 2 %19
Yaratılan büyük fırsat 1 %51
İsabetli orta 5 %66
Orta isabeti % 35.7 %81

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %18
Çalım başarısı % 50.0 %47
Kazanılan ikili mücadele 10 %18
İkili mücadele % 52.6 %53
Kazanılan hava topu 4 %34
Hava topu % 66.7 %81
Top dokunuşu 182 %24
Ceza sahasında dokunuş 5 %28
Top kaybı 2 %44
Kazanılan faul 1 %9

Savunma

Savunma aksiyonu 15 %18
Top çalma 4 %16
Pas arası 4 %32
Yapılan faul 1 %90
Top kazanma 13 %32
Geçilme 3 %49
Uzaklaştırma 7 %21
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 7 %46
Sahadayken rakip xG 3.58 %78

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

59,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 134. (163 oyuncu)

Son maç puanları

  • 62 Manchester United
  • 64 AFC Bournemouth
  • 59 Hull City
  • 52 Arsenal
  • 63 Brighton & Hove Albion
  • Şut 56,6 #111/123
  • Pas 57,0 #160/162
  • Orta 62,2 #45/117
  • On ball attacking 62,9 #71/151
  • Mücadele 57,3 #155/158
  • Bire bir savunma 71,9 #34/158
  • Pozisyon alma 67,9 #97/159
  • Top kontrolü 67,7 #60/162

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Forced off with cramps

    Gusto was forced off in the 68th minute of Wednesday's EFL Cup defeat against Liverpool after experiencing cramps, according to coach Xabi Alonso, per Football London. "Malo [Gusto], as well, he had cramps."

  • Cleared to face Tottenham

    Gusto is fully fit and available for Saturday's Premier League clash against Tottenham after recovering from the illness that kept him out of Chelsea's previous match against Everton, according to coach Xabi Alonso. "Malo is fine."

  • Misses Everton clash with illness

    Gusto (illness) was left out of Chelsea's squad for Saturday's 2-0 Premier League victory over Everton after falling sick the previous day, according to coach Xabi Alonso, per Roundtable. "Malo was ill yesterday, and he wasn't feeling well to travel to Liverpool."

  • Alternating in early season

    Gusto has alternated between the starting lineup and the bench in the early stages of the 2026/27 Premier League.

  • Active defensively in midfield

    Gusto recorded three crosses (zero accurate) and two corners in Sunday's 4-3 win against Brighton.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Chelsea Güncel
    07.2023 – devam

    143 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.87
    Premier Lig 6 0 0 6.70
    EFL Cup 3 0 1 7.22
    2025/2026 6.90
    Premier Lig 34 2 3 6.87
    Champions League 7 1 1 7.00
    FIFA Club World Cup 7 0 1 7.15
    FA Cup 4 0 1 7.04
    EFL Cup 4 0 0 6.84
    2024/2025 6.76
    Premier Lig 32 0 1 6.79
    Conference League 6 0 0 6.75
    FA Cup 2 0 0 6.12
    EFL Cup 1 0 1 7.44
    2023/2024 7.19
    Premier Lig 27 0 6 7.13
    FA Cup 5 0 3 7.59
    EFL Cup 5 0 0 7.13
  2. Lyon Kiralık
    01.2023 – 06.2023

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.86
    Coupe de France 1 0 0 6.86
  3. Chelsea
    01.2023 – 01.2023

    0 maç · 0 gol

  4. Lyon
    10.2020 – 01.2023

    54 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.27
    Ligue 1 21 0 1 7.27
    2021/2022 7.06
    Ligue 1 30 0 4 7.17
    Europa League 7 0 1 6.62
    2020/2021
    Ligue 1 2 0 0 –
  5. Lyon B
    07.2020 – 06.2022

    8 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 2 1 1 0 –
    2020/2021
    National 2 7 0 0 –
  6. Lyon U19 Altyapı
    09.2019 – 01.2023

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 5 0 0 –
  7. Olympique Lyonnais Under 17 Altyapı
    04.2019 – 06.2020

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

France 10.2023

16 maç · 0 gol

France U21 09.2021

7 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.