Mamadou Diop adlı futbolcunun menajerliğini SCC MANAGEMENT üstlenmektedir. Oyuncu AJ Auxerre formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
FC Gueugnon FC Gueugnon
21/22
FC Chambly Oise FC Chambly Oise
22/23
Grenoble Grenoble
26/27
AJ Auxerre AJ Auxerre

Reyting

71

KAL

Mamadou Diop futbolcu profil fotoğrafı

Mamadou Diop

Moritanya • Kaleci visibility102,0B Wikidata Q130635481

HÜC

--

TEK

--

TAK

51

DEF

--

YRT

--

YAŞ

26

Boy: 2,04
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: SCC MANAGEMENT

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Kaleci

Yaş

26

Boy

2,04

Ayak

Sağ

info Mamadou Diop hakkında

Mamadou Diop, 26 yaşında, Moritanya uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Mamadou Diop, 2026 yılından bu yana AJ Auxerre forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Mamadou Diop adlı futbolcunun menajerliğini SCC MANAGEMENT üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Grenoble kulübünden AJ Auxerre kulübüne €2.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 2,04 m, tercih ettiği ayak sağ.

Mamadou Diop menajeri kim?

expand_more

Mamadou Diop adlı futbolcunun menajerliğini SCC MANAGEMENT üstlenmektedir.

Mamadou Diop hangi takımda oynuyor?

expand_more

Mamadou Diop, şu anda AJ Auxerre takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Mamadou Diop piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Mamadou Diop yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Mamadou Diop nereli?

expand_more

Mamadou Diop, Moritanya uyrukludur.

Mamadou Diop kaç yaşında?

expand_more

Mamadou Diop 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Stade Rennais (D)
Ligue 1
4 - 1 (M) 7.6
29 Eyl 2026
Benin (D)
Africa Cup of Nations, Qualification, Group F
2 - 1 (M) 6.9
24 Eyl 2026
Central African Republic (E)
Africa Cup of Nations, Qualification, Group F
3 - 1 (G) 6.9
20 Eyl 2026
Stade Brestois (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 5.8
12 Eyl 2026
Nice (E)
Ligue 1
1 - 0 (G) 7.7

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,4m

€1,1m – €1,6m

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

23 / % 59.0

Gol yememe

1

Yenen gol

16 / önlenen -3.16

Pas isabeti

48.1

Reyting
%17

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 23 %83
Kurtarış % 59.0 %17
Yenen gol 16 %0
Önlenen gol -3.16 %0
Gol yememe 1 %39
Penalty saves 0 %0
Penaltıya sebebiyet 2 %0
Penalty saves % 0.0 %35
Gole yol açan hata 0 %100
Acted as sweeper 4 %61
Havada çıkan top 7 %100

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 63 %22
Pas isabeti % 48.1 %4
İsabetli uzun top 20 %30
Uzun top isabeti % 23.5 %0
Asist 1 %100
Yaratılan fırsat 1 %100
xA 0.17 %100

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

56,4 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 17. (23 oyuncu)

Son maç puanları

  • 52 Brest
  • 76 Nice
  • 61 Olympique Lyonnais
  • 75 Angers SCO
  • 60 Lens
  • Pas 63,4 #19/23
  • Kurtarış 54,1 #21/23
  • Topu çelme 65,6 #1/23
  • Kalede yer tutma 51,2 #23/23
  • Mücadele 59,2 #8/15

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Makes one save in win

    Diop registered one save and allowed one goal in Sunday's 2-1 win versus Brest.

  • Clean sheet in win

    Diop registered four saves and allowed zero goals in Saturday's 1-0 win over Nice.

  • Five saves in defeat

    Diop registered five saves and allowed three goals in Friday's 3-1 defeat versus Lyon.

  • Allows three in loss

    Diop made three saves and conceded three goals during Saturday's 3-1 loss against Angers.

  • Four saves in 5-2 defeat

    Diop recorded four saves and allowed five goals in Saturday's 5-2 defeat versus Lens.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Auxerre Güncel
    07.2026 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.39
    Ligue 1 6 0 1 6.39
  2. Grenoble Bonservissiz
    07.2022 – 07.2026

    61 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.14
    Ligue 2 31 0 0 7.14
    2024/2025 6.95
    Ligue 2 30 0 0 6.95
  3. Chambly Bonservissiz
    07.2021 – 07.2022

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 1 9 0 0 –
  4. FC de Gueugnon
    07.2019 – 06.2021

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 3 3 0 0 –
  5. Istres
    01.2019 – 06.2019

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National 3 1 0 0 –

Milli Takım

Mauritania 03.2024

7 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.