Mattia Maita adlı futbolcunun menajerliğini Avvocato Maurizio De Rosa üstlenmektedir. Oyuncu Benevento Calcio formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €500k seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

11/12
Catanzaro Catanzaro
11/12
Reggina Primaver Reggina Primaver
12/13
AC Rimini AC Rimini
12/13
Reggina Reggina
13/14
Lumezzane Lumezzane
13/14
Reggina Reggina
15/16
Catanzaro Catanzaro
19/20
SSC Bari SSC Bari
25/26
Benevento Benevento

Reyting

--

MER

Mattia Maita futbolcu profil fotoğrafı

Mattia Maita

İtalya • Merkez Orta Saha visibility21,6B
Boy: 1,82
Ayak: Sağ
euro €500k
support_agent Temsilci: Avvocato Maurizio De Rosa

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

32

Boy

1,82

Ayak

Sağ

info Mattia Maita hakkında

Mattia Maita, 32 yaşında, İtalya uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Mattia Maita, 2025 yılından bu yana Benevento Calcio forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €500k. Mattia Maita adlı futbolcunun menajerliğini Avvocato Maurizio De Rosa üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında Catanzaro kulübünden SSC Bari kulübüne €200k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie B sezonunda 6 maçta 0 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sağ.

Mattia Maita menajeri kim?

expand_more

Mattia Maita adlı futbolcunun menajerliğini Avvocato Maurizio De Rosa üstlenmektedir.

Mattia Maita hangi takımda oynuyor?

expand_more

Mattia Maita, şu anda Benevento Calcio takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Mattia Maita piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Mattia Maita yaklaşık piyasa değeri €500k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Mattia Maita nereli?

expand_more

Mattia Maita, İtalya uyrukludur.

Mattia Maita kaç yaşında?

expand_more

Mattia Maita 32 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Serie B 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€500k

Model Tahmini

€451k

€361k – €541k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.27

Asist

2 / xA 0.55

Şut

8 / isabetli 1

Pas isabeti

85.6

Gol
%0
Asist
%93
Reyting
%86

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.27 %41
xGOT 0.01 %23
xG (penaltısız) 0.27 %41
Şut 8 %55
İsabetli şut 1 %23

Pas

Asist 2 %93
xA 0.55 %64
İsabetli pas 286 %100
Pas isabeti % 85.6 %84
İsabetli uzun top 19 %100
Uzun top isabeti % 55.9 %48
Yaratılan fırsat 7 %70
İsabetli orta 3 %70
Orta isabeti % 50.0 %91

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %36
Çalım başarısı % 50.0 %45
Kazanılan ikili mücadele 29 %95
İkili mücadele % 61.7 %91
Kazanılan hava topu 3 %66
Hava topu % 75.0 %88
Top dokunuşu 415 %100
Top kaybı 4 %30
Kazanılan faul 9 %89

Savunma

Savunma aksiyonu 29 %100
Top çalma 14 %100
Pas arası 1 %27
Şut bloğu 4 %100
Yapılan faul 4 %25
Top kazanma 30 %100
Son üçlükte top kazanma 4 %86
Geçilme 6 %5
Uzaklaştırma 10 %95
Gol yememe 1 %100
Sahadayken yenen gol 5 %13
Sahadayken rakip xG 8.10 %2

Disiplin

Sarı kart 1 %11
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Benevento Güncel
    07.2025 – devam

    44 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.16
    Serie B 6 0 2 7.45
    Coppa Italia 2 0 0 6.29
    2025/2026
    Serie C 36 1 0 –
  2. Bari
    01.2020 – 07.2025

    192 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.91
    Serie B 35 1 2 6.97
    Coppa Italia 1 0 0 5.12
    2023/2024 6.69
    Serie B 32 0 2 6.70
    Coppa Italia 1 0 0 6.69
    2022/2023 7.23
    Serie B 36 1 2 7.22
    Coppa Italia 3 0 0 7.35
    2021/2022
    Serie C 37 2 0 –
    2020/2021
    Serie C 32 1 0 –
    Coppa Italia 2 0 0 –
    2019/2020
    Serie C 13 1 0 –
  3. Catanzaro Bonservissiz
    07.2015 – 01.2020

    144 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Serie C 19 0 0 –
    2018/2019
    Serie C 36 3 0 –
    2017/2018
    Serie C 29 1 0 –
    2016/2017
    Serie C 31 1 0 –
    2015/2016
    Serie C 28 1 0 –
    Coppa Italia 1 0 0 –
  4. AS Reggina 1914
    07.2014 – 06.2015

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Serie C 8 0 0 –
  5. Lumezzane
    07.2013 – 07.2014

    27 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    Serie C 25 0 0 –
    Coppa Italia 2 0 0 –
  6. AS Reggina 1914
    07.2013 – 07.2013

    0 maç · 0 gol

  7. Rimini Kiralık
    08.2012 – 06.2013

    30 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    Lega Pro 2 30 0 0 –
  8. AS Reggina 1914
    07.2012 – 08.2012

    0 maç · 0 gol

  9. Catanzaro Kiralık
    08.2011 – 06.2012

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    Lega Pro 2 7 0 0 –
  10. AS Reggina 1914
    07.2010 – 08.2011

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2010/2011
    Serie B 1 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.