Odin Bailey adlı futbolcunun menajerliğini Elite Management Agency üstlenmektedir. Oyuncu FC Portsmouth formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €500k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Birmingham Birmingham
20/21
Forest Green Forest Green
20/21
Birmingham Birmingham
21/22
Livingston Livingston
21/22
Birmingham Birmingham
22/23
Salford Salford
23/24
Stockport Stockport
23/24
Salford Salford
23/24
Stockport Stockport
26/27
Portsmouth Portsmouth

Reyting

66

ON

Odin Bailey futbolcu profil fotoğrafı

Odin Bailey

İngiltere • On Numara visibility21,8B Wikidata Q66255235

HÜC

53

TEK

50

TAK

39

DEF

42

YRT

50

YAŞ

26

Boy: 1,78
Ayak: Sol
euro €500k
support_agent Temsilci: Elite Management Agency

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

26

Boy

1,78

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
08.12.1999
Doğum Yeri
Birmingham, İngiltere
Uyruk
İngiltere / Jamaika
Lig
Championship
Forma No
27

info Odin Bailey hakkında

Odin Bailey, 26 yaşında, İngiltere uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Odin Bailey, 2026 yılından bu yana FC Portsmouth forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €500k. Odin Bailey adlı futbolcunun menajerliğini Elite Management Agency üstlenmektedir. Kariyerinde 16 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Championship sezonunda 9 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sol.

Odin Bailey menajeri kim?

expand_more

Odin Bailey adlı futbolcunun menajerliğini Elite Management Agency üstlenmektedir.

Odin Bailey hangi takımda oynuyor?

expand_more

Odin Bailey, şu anda FC Portsmouth takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Odin Bailey piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Odin Bailey yaklaşık piyasa değeri €500k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Odin Bailey nereli?

expand_more

Odin Bailey, İngiltere uyrukludur.

Odin Bailey kaç yaşında?

expand_more

Odin Bailey 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Stoke City (E)
Championship
1 - 2 (M) 6.8
3 Kas 2026
Swansea City (E)
Championship
3 - 1 (G) 6.1
31 Eki 2026
Burnley (D)
Championship
0 - 0 (B) –
24 Eki 2026
Millwall (E)
Championship
2 - 1 (G) –
20 Eki 2026
Wolverhampton (D)
Championship
1 - 1 (B) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€500k

Model Tahmini

€579k

€463k – €694k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.29

Asist

1 / xA 0.45

Şut

6 / isabetli 1

Pas isabeti

77.3

Gol
%0
Asist
%38
Reyting
%35

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.29 %13
xGOT 0.24 %18
xG (penaltısız) 0.29 %13
Şut 6 %18
İsabetli şut 1 %10

Pas

Asist 1 %38
xA 0.45 %27
İsabetli pas 92 %31
Pas isabeti % 77.3 %41
İsabetli uzun top 1 %9
Uzun top isabeti % 11.1 %10
Hat kıran pas 10 %18
Yaratılan fırsat 5 %23
İsabetli orta 3 %43
Orta isabeti % 17.6 %37

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %26
Çalım başarısı % 36.4 %36
Kazanılan ikili mücadele 15 %20
İkili mücadele % 42.9 %48
Kazanılan hava topu 4 %52
Hava topu % 50.0 %80
Top dokunuşu 204 %30
Ceza sahasında dokunuş 10 %17
Top kaybı 5 %62
Kazanılan faul 2 %9

Savunma

Savunma aksiyonu 13 %31
Top çalma 5 %24
Pas arası 4 %53
Şut bloğu 1 %48
Yapılan faul 3 %72
Top kazanma 14 %28
Geçilme 1 %78
Uzaklaştırma 3 %24
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %84
Sahadayken rakip xG 3.94 %84

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Portsmouth Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.63
    Championship 9 0 1 6.66
    EFL Cup 1 0 0 6.37
  2. Stockport County
    01.2024 – 06.2026

    116 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.99
    League One 46 4 4 7.00
    EFL Trophy 7 2 1 7.01
    FA Cup 2 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 6.82
    2024/2025 6.41
    League One 32 2 2 6.54
    EFL Trophy 4 1 1 –
    FA Cup 3 0 0 5.16
    EFL Cup 1 0 0 6.04
  3. Salford City
    01.2024 – 01.2024

    0 maç · 0 gol

  4. Stockport County Kiralık
    09.2023 – 01.2024

    24 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.09
    League Two 38 2 8 7.12
    FA Cup 3 1 0 6.72
    EFL Trophy 2 0 0 –
  5. Salford City
    09.2022 – 09.2023

    23 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    EFL Cup 1 0 0 –
    2022/2023 6.62
    League Two 16 0 1 6.66
    EFL Trophy 5 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 6.05
  6. Birmingham City
    06.2022 – 09.2022

    0 maç · 0 gol

  7. Livingston Kiralık
    08.2021 – 05.2022

    35 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.76
    Premiership 31 3 2 6.76
    League Cup 2 0 0 –
    Scottish Cup 2 0 0 –
  8. Birmingham City
    06.2021 – 08.2021

    0 maç · 0 gol

  9. Forest Green Rovers Kiralık
    10.2020 – 05.2021

    38 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.68
    League Two 36 4 4 6.68
    EFL Trophy 1 1 0 –
    FA Cup 1 0 0 –
  10. Birmingham City
    08.2020 – 10.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    EFL Cup 1 0 0 –
  11. Forest Green Rovers Kiralık
    01.2020 – 06.2020

    5 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.61
    League Two 5 1 1 6.61
  12. Birmingham City
    07.2019 – 01.2020

    7 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 5.84
    Championship 6 1 0 5.84
    EFL Cup 1 0 0 –
  13. Gloucester City Kiralık
    11.2018 – 06.2019

    12 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National North & South 12 2 0 –
  14. Birmingham City
    03.2018 – 07.2018

    0 maç · 0 gol

  15. Birmingham City U18 Altyapı
    07.2017 – 11.2018

    4 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    FA Youth Cup 4 1 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.