Pablo Pagis adlı futbolcunun menajerliğini Ltma Consulting üstlenmektedir. Oyuncu Paris FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €20.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2031 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Rennes U17 Rennes U17
18/19
Lorient U17 Lorient U17
19/20
Lorient U19 Lorient U19
20/21
Lorient B Lorient B
22/23
Lorient Lorient
22/23
Nîmes Nîmes
22/23
Lorient Lorient
23/24
Stade Laval Stade Laval
23/24
Lorient Lorient
26/27
Paris FC Paris FC

Reyting

70

ON

Pablo Pagis futbolcu profil fotoğrafı

Pablo Pagis

Fransa • On Numara visibility416,7B Wikidata Q115466263

HÜC

72

TEK

65

TAK

53

DEF

35

YRT

69

YAŞ

23

Boy: 1,80
Ayak: Çift
euro €20.00m
support_agent Temsilci: Ltma Consulting

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

23

Boy

1,80

Ayak

Çift

info Pablo Pagis hakkında

Pablo Pagis, 23 yaşında, Fransa uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Pablo Pagis, 2026 yılından bu yana Paris FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2031 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €20.00m. Pablo Pagis adlı futbolcunun menajerliğini Ltma Consulting üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Lorient kulübünden Paris FC kulübüne €15.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 6 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak çift.

Pablo Pagis menajeri kim?

expand_more

Pablo Pagis adlı futbolcunun menajerliğini Ltma Consulting üstlenmektedir.

Pablo Pagis hangi takımda oynuyor?

expand_more

Pablo Pagis, şu anda Paris FC takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Pablo Pagis piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Pablo Pagis yaklaşık piyasa değeri €20.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Pablo Pagis nereli?

expand_more

Pablo Pagis, Fransa uyrukludur.

Pablo Pagis kaç yaşında?

expand_more

Pablo Pagis 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Lorient (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.7
19 Eyl 2026
RC Strasbourg (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 7.7
12 Eyl 2026
Olympique Lyonnais (E)
Ligue 1
0 - 0 (B) 6.3
6 Eyl 2026
Olympique de Marseille (D)
Ligue 1
2 - 3 (G) 7.7
30 Ağu 2026
Nice (E)
Ligue 1
3 - 0 (G) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€20.00m

Model Tahmini

€11,6m

€10,4m – €12,7m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.72

Asist

1 / xA 1.22

Şut

12 / isabetli 1

Pas isabeti

85.3

Gol
%60
Asist
%58
Reyting
%67

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %60
xG 0.72 %58
xGOT 0.52 %49
xG (penaltısız) 0.72 %59
Şut 12 %81
İsabetli şut 1 %22

Pas

Asist 1 %58
xA 1.22 %89
İsabetli pas 151 %84
Pas isabeti % 85.3 %69
İsabetli uzun top 10 %94
Uzun top isabeti % 71.4 %68
Hat kıran pas 10 %69
Yaratılan fırsat 8 %75
Yaratılan büyük fırsat 3 %91
İsabetli orta 2 %57
Orta isabeti % 8.3 %36

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %21
Çalım başarısı % 28.6 %20
Kazanılan ikili mücadele 19 %69
İkili mücadele % 39.6 %27
Kazanılan hava topu 1 %36
Hava topu % 16.7 %41
Top dokunuşu 282 %86
Ceza sahasında dokunuş 13 %51
Top kaybı 8 %17
Kazanılan faul 7 %75

Savunma

Savunma aksiyonu 14 %80
Top çalma 9 %88
Pas arası 3 %68
Yapılan faul 7 %12
Top kazanma 14 %65
Son üçlükte top kazanma 1 %20
Geçilme 4 %20
Uzaklaştırma 2 %49
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %53
Sahadayken rakip xG 2.97 %69

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

72,5 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 12. (95 oyuncu)

Son maç puanları

  • 90 Strasbourg
  • 60 Olympique Lyonnais
  • 71 Olympique Marseille
  • 74 Nice
  • 55 Troyes
  • Pas 75,1 #13/95
  • Pressured passing 78,5 #6/94
  • Dribbling 57,4 #52/64
  • Top taşıma 51,2 #75/75
  • Şut 60,3 #50/73
  • Baskıya dayanıklılık 79,7 #1/89
  • Top kontrolü 63,7 #37/95
  • Through ball passing 80,4 #1/68
  • Orta 69,4 #12/66
  • Mücadele 61,8 #49/91

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores in 2-1 win

    Pagis scored one goal to go with two shots (one on goal), four crosses (zero accurate) and one corner in Saturday's 2-1 victory versus Strasbourg.

  • Contributes first assist of season

    Pagis assisted once to go with two shots (zero on goal), three crosses (one accurate) and three corners in Sunday's 3-2 victory over Marseille.

  • Trains fully, option against Marseille

    Pagis (undisclosed) trained fully this week without issue and is an option for Sunday's clash against Marseille, the club posted.

  • Forced off in win over Nice

    Pagis (undisclosed) was forced off in the 72nd minute of Sunday's 3-0 win over Nice due to injury, the club posted.

  • Available against Nice

    Pagis (undisclosed) is available for Sunday's clash against Nice, according to coach Liam Rosenior, per Le Parisien.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Paris FC Güncel
    07.2026 – devam

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.06
    Ligue 1 6 1 1 7.06
  2. Lorient B
    10.2024 – 06.2025

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    National 3 1 0 0 –
  3. Lorient
    07.2024 – 07.2026

    60 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.27
    Ligue 1 28 10 5 7.30
    Coupe de France 4 0 0 7.09
    2024/2025 7.22
    Ligue 2 26 4 5 7.22
    Coupe de France 2 1 0 –
  4. Laval Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    18 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.98
    Ligue 2 16 4 1 7.07
    Coupe de France 2 0 0 6.26
  5. Lorient B
    12.2023 – 01.2024

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    National 2 1 0 0 –
  6. Lorient
    07.2023 – 01.2024

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.84
    Ligue 1 3 0 0 6.84
  7. Nîmes Kiralık
    09.2022 – 06.2023

    35 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.83
    Ligue 2 32 5 3 6.94
    Coupe de France 3 3 0 5.67
  8. Lorient
    01.2022 – 09.2022

    0 maç · 0 gol

  9. Lorient B
    07.2020 – 06.2022

    29 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 2 23 10 0 –
    2020/2021
    National 2 6 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.