Pol Valentín adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Oyuncu Preston North End formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Nàstic Juv. A Nàstic Juv. A
16/17
-
18/19
Gimnàstic Gimnàstic
19/20
Valencia B Valencia B
20/21
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
22/23
Sporting Gijón Sporting Gijón
23/24
Sheff Wed Sheff Wed
25/26
Preston Preston

Reyting

64

SAĞ

Pol Valentín futbolcu profil fotoğrafı

Pol Valentín

İspanya • Sağ Bek visibility17,1B Wikidata Q41776384

HÜC

41

TEK

49

TAK

36

DEF

54

YRT

41

YAŞ

29

Boy: 1,81
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: AS1

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

29

Boy

1,81

Ayak

Sağ

info Pol Valentín hakkında

Pol Valentín, 29 yaşında, İspanya uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Pol Valentín, 2025 yılından bu yana Preston North End forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Pol Valentín adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Sporting Gijón kulübünden Sheff Wed kulübüne €300k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 3 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,81 m, tercih ettiği ayak sağ.

Pol Valentín menajeri kim?

expand_more

Pol Valentín adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir.

Pol Valentín hangi takımda oynuyor?

expand_more

Pol Valentín, şu anda Preston North End takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Pol Valentín piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Pol Valentín yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Pol Valentín nereli?

expand_more

Pol Valentín, İspanya uyrukludur.

Pol Valentín kaç yaşında?

expand_more

Pol Valentín 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Millwall (E)
Championship
0 - 1 (M) 6.5
19 Eyl 2026
Queens Park Rangers (D)
Championship
2 - 2 (B) –
12 Eyl 2026
Lincoln City (E)
Championship
0 - 1 (M) –
1 Eyl 2026
Bristol City (E)
Championship
1 - 3 (M) –
29 Ağu 2026
Charlton Athletic (D)
Championship
1 - 0 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€575k

€460k – €690k

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.01

Şut

0

Pas isabeti

56.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%1

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.01 %0
İsabetli pas 14 %5
Pas isabeti % 56.0 %2
İsabetli uzun top 2 %15
Uzun top isabeti % 40.0 %63
Hat kıran pas 3 %47

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 5 %11
İkili mücadele % 33.3 %6
Kazanılan hava topu 2 %17
Hava topu % 40.0 %32
Top dokunuşu 56 %6
Ceza sahasında dokunuş 1 %6
Top kaybı 1 %63

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %14
Top çalma 3 %18
Pas arası 1 %9
Yapılan faul 2 %74
Top kazanma 3 %3
Geçilme 2 %51
Uzaklaştırma 5 %23
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 4 %61
Sahadayken rakip xG 1.30 %89

Disiplin

Sarı kart 1 %18
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Preston North End Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    41 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.19
    Championship 3 0 0 5.98
    EFL Cup 2 0 0 6.52
    2025/2026 6.72
    Championship 33 0 2 6.71
    EFL Cup 2 0 0 7.12
    FA Cup 1 0 0 6.46
  2. Sheffield Wednesday
    07.2023 – 06.2025

    77 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.64
    Championship 34 1 0 6.56
    EFL Cup 3 1 1 7.64
    2023/2024 6.63
    Championship 36 0 0 6.62
    FA Cup 2 0 0 6.67
    EFL Cup 2 0 0 6.80
  3. Sporting Gijón
    07.2022 – 07.2023

    24 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.61
    La Liga 2 22 0 2 6.53
    Copa del Rey 2 0 0 7.50
  4. Fuenlabrada
    08.2020 – 06.2022

    59 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.77
    La Liga 2 32 0 1 6.76
    Copa del Rey 1 0 0 7.18
    2020/2021 6.42
    La Liga 2 23 0 0 6.42
    Copa del Rey 3 0 0 6.48
  5. Valencia B
    01.2020 – 08.2020

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Primera División RFEF 6 0 0 –
  6. Gimnàstic
    08.2017 – 01.2020

    32 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Primera División RFEF 16 1 0 –
    Copa del Rey 1 0 2 –
    2018/2019 6.06
    La Liga 2 10 0 0 6.06
    Copa del Rey 1 0 0 –
    Copa Catalunya 1 0 0 –
    2017/2018
    Copa Catalunya 2 0 0 –
    La Liga 2 1 0 0 –
  7. Pobla de Mafumet CF
    07.2015 – 07.2015

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.