Rayan Aït-Nouri adlı futbolcunun menajerliğini Epic Ait Nouri üstlenmektedir. Oyuncu Manchester City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €35.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Angers U19 Angers U19
18/19
Angers Angers
20/21
Wolves Wolves
20/21
Angers Angers
21/22
Wolves Wolves
25/26
Man City Man City

Reyting

68

SOL

Rayan Aït-Nouri futbolcu profil fotoğrafı

Rayan Aït-Nouri

Cezayir • Sol Bek visibility1,5M Wikidata Q50825738

HÜC

51

TEK

62

TAK

55

DEF

66

YRT

60

YAŞ

25

Boy: 1,80
Ayak: Sol
euro €35.00m
support_agent Temsilci: Epic Ait Nouri

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

25

Boy

1,80

Ayak

Sol

info Rayan Aït-Nouri hakkında

Rayan Aït-Nouri, 25 yaşında, Cezayir uyruklu bir Sol Bek oyuncusudur. Rayan Aït-Nouri, 2025 yılından bu yana Manchester City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €35.00m. Rayan Aït-Nouri adlı futbolcunun menajerliğini Epic Ait Nouri üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Wolves kulübünden Man City kulübüne €36.80m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 Premier League sezonunda 17 maçta 0 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sol.

Rayan Aït-Nouri menajeri kim?

expand_more

Rayan Aït-Nouri adlı futbolcunun menajerliğini Epic Ait Nouri üstlenmektedir.

Rayan Aït-Nouri hangi takımda oynuyor?

expand_more

Rayan Aït-Nouri, şu anda Manchester City takımında Sol Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Rayan Aït-Nouri piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Rayan Aït-Nouri yaklaşık piyasa değeri €35.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Rayan Aït-Nouri nereli?

expand_more

Rayan Aït-Nouri, Cezayir uyrukludur.

Rayan Aït-Nouri kaç yaşında?

expand_more

Rayan Aït-Nouri 25 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
25 Eyl 2026
Zambia (E)
Africa Cup of Nations, Qualification, Group I
3 - 1 (G) –
20 Eyl 2026
Sunderland (E)
Premier League
5 - 3 (G) –
17 Eyl 2026
Norwich City (E)
EFL Cup
5 - 0 (G) 7.3
8 Eyl 2026
FC Porto (D)
UEFA Champions League
0 - 2 (G) 6.8
5 Eyl 2026
Coventry City (E)
Premier League
1 - 0 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€35.00m

Model Tahmini

€48,8m

€43,9m – €53,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.59

Asist

2 / xA 2.02

Şut

10 / isabetli 2

Pas isabeti

90.3

Gol
%0
Asist
%63
Reyting
%93

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.59 %49
xGOT 0.21 %39
xG (penaltısız) 0.59 %50
Şut 10 %51
İsabetli şut 2 %40

Fiziksel

Azami hız (km/s) 33.3 %39
Kat edilen mesafe (m) 120527.8 %27
Koşu mesafesi (m) 24638.9 %27
Sprint mesafesi (m) 2716.3 %29
Sprint sayısı 129 %29

Pas

Asist 2 %63
xA 2.02 %68
İsabetli pas 533 %42
Pas isabeti % 90.3 %93
İsabetli uzun top 7 %19
Uzun top isabeti % 35.0 %42
Hat kıran pas 92 %30
Yaratılan fırsat 12 %43
Yaratılan büyük fırsat 2 %42
İsabetli orta 6 %40
Orta isabeti % 27.3 %76

Top Hakimiyeti

Çalım 22 %86
Çalım başarısı % 52.4 %75
Kazanılan ikili mücadele 81 %46
İkili mücadele % 56.2 %70
Kazanılan hava topu 14 %38
Hava topu % 60.9 %81
Top dokunuşu 875 %33
Ceza sahasında dokunuş 27 %51
Top kaybı 12 %39
Kazanılan faul 10 %37

Savunma

Savunma aksiyonu 67 %30
Top çalma 35 %48
Pas arası 13 %37
Şut bloğu 1 %11
Yapılan faul 17 %48
Top kazanma 49 %32
Son üçlükte top kazanma 5 %56
Geçilme 6 %74
Uzaklaştırma 18 %20
Gol yememe 4 %56
Sahadayken yenen gol 8 %77
Sahadayken rakip xG 12.06 %73

Disiplin

Sarı kart 2 %56
Kırmızı kart 0 %100

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Seen primarily as winger

    Ait-Nouri is viewed primarily as a winger rather than a left-back at Manchester City this season, according to coach Enzo Maresca, per Manchester Evening News. "When he was at Wolves it was a back five, so more of a wing back. I see him more as a winger than a full back but it doesn't mean in the future that if we need him as a full back we are not going to use him."

  • Gets assist off the bench

    Ait-Nouri assisted once to go with two shots (zero on goal) and two chances created in Tuesday's 2-0 victory against FC Porto.

  • Ready for new season

    Ait-Nouri is ready for the new season with Manchester City, playing the second half of Saturday's friendly against Inter during the Asian tour, the club posted.

  • World Cup exit after 2-0 loss

    Ait-Nouri had one cross (zero accurate) and one chance created in Thursday's 2-0 loss against Switzerland.

  • Four crosses in 2-1 win

    Ait-Nouri registered one shot (zero on goal) and four crosses (zero accurate) in Monday's 2-1 win versus Jordan.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Manchester City Güncel
    06.2025 – devam

    33 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 8.03
    EFL Cup 1 0 2 8.73
    Champions League 1 0 1 7.34
    2025/2026 7.29
    Premier Lig 17 0 2 7.17
    Champions League 6 0 0 7.14
    EFL Cup 3 0 2 8.16
    FIFA Club World Cup 3 0 1 7.37
    FA Cup 2 0 0 7.53
  2. Wolverhampton Wanderers
    07.2021 – 06.2025

    133 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.19
    Premier Lig 37 4 7 7.12
    FA Cup 3 1 0 7.78
    EFL Cup 1 0 0 8.19
    2023/2024 7.00
    Premier Lig 33 2 1 6.97
    FA Cup 3 1 1 7.47
    EFL Cup 2 0 0 6.85
    2022/2023 6.82
    Premier Lig 21 1 0 6.70
    EFL Cup 4 1 1 7.57
    FA Cup 2 0 0 6.64
    2021/2022 7.36
    Premier Lig 23 1 2 7.32
    FA Cup 2 0 1 7.22
    EFL Cup 2 0 1 7.98
  3. Wolverhampton Wanderers Kiralık
    10.2020 – 06.2021

    24 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.67
    Premier Lig 21 1 1 6.68
    FA Cup 3 0 0 6.61
  4. Angers
    04.2018 – 10.2020

    23 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.50
    Ligue 1 3 0 1 6.50
    2019/2020 6.64
    Ligue 1 17 0 2 6.64
    2018/2019 5.86
    Ligue 1 3 0 0 5.86
  5. Angers B
    02.2018 – 08.2019

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National 3 6 0 0 –
    2017/2018
    National 3 4 0 0 –

Milli Takım

Algeria 03.2023

33 maç · 0 gol

France U21 11.2019

3 maç · 0 gol

France U18 05.2019

2 maç · 0 gol

France U19 11.2018

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.