Rob Street adlı futbolcunun menajerliğini ARETÉ üstlenmektedir. Oyuncu Lincoln City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €450k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
68
SAN
Rob Street
HÜC
59
TEK
47
TAK
44
DEF
37
YRT
44
YAŞ
25
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Forvet
Yaş
25
Boy
1,89
Ayak
Sağ
Kişisel Bilgiler
- Doğum Tarihi
- 26.09.2001
- Doğum Yeri
- Oxford, İngiltere
- Uyruk
- İngiltere
- Lig
- Championship
- Forma No
- 17
info Rob Street hakkında
Rob Street, 25 yaşında, İngiltere uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Rob Street, 2025 yılından bu yana Lincoln City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €450k. Rob Street adlı futbolcunun menajerliğini ARETÉ üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Cheltenham kulübünden Lincoln City kulübüne €130k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 15 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,89 m, tercih ettiği ayak sağ.
Rob Street menajeri kim?
expand_more
Rob Street adlı futbolcunun menajerliğini ARETÉ üstlenmektedir.
Rob Street hangi takımda oynuyor?
expand_more
Rob Street, şu anda Lincoln City takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.
Rob Street piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Rob Street yaklaşık piyasa değeri €450k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Rob Street nereli?
expand_more
Rob Street, İngiltere uyrukludur.
Rob Street kaç yaşında?
expand_more
Rob Street 25 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 7 Kas 2026 |
Queens Park Rangers
(D)
Championship
|
2 - 1 (M) | 6.3 |
| 3 Kas 2026 |
Watford
(D)
Championship
|
1 - 0 (M) | 6.3 |
| 31 Eki 2026 |
Birmingham City
(E)
Championship
|
1 - 3 (M) | 6.8 |
| 24 Eki 2026 |
Burnley
(E)
Championship
|
4 - 1 (G) | 6.6 |
| 17 Eki 2026 |
Millwall
(D)
Championship
|
2 - 2 (B) | 7.6 |
Piyasa Değeri ve Form
Championship 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€450k
Model Tahmini
€753k
€602k – €904k
Sezon Formu
Gol
1 / xG 1.47
Asist
0 / xA 1.27
Şut
17 / isabetli 3
Pas isabeti
64.4
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Lincoln City Güncel07.2025 – devam
71 maç · 14 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.45Championship 15 1 0 6.36EFL Cup 3 1 0 6.952025/2026 6.80League One 45 10 4 6.77EFL Trophy 4 0 0 6.42EFL Cup 3 2 1 7.76FA Cup 1 0 0 – -
Doncaster Rovers Kiralık01.2025 – 06.2025
24 maç · 12 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.89League Two 22 12 0 6.95FA Cup 2 0 0 6.33 -
Lincoln City07.2024 – 01.2025
11 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 5.84League One 6 0 0 5.87EFL Trophy 4 1 0 –EFL Cup 1 0 0 5.69 -
Cheltenham Town Bonservissiz07.2023 – 07.2024
26 maç · 3 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 6.16League One 22 2 2 6.15EFL Trophy 2 0 0 –FA Cup 1 1 0 7.00EFL Cup 1 0 0 5.57 -
Crystal Palace U21 Altyapı05.2023 – 06.2023
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023Premier League International Cup 1 0 0 – -
Shrewsbury Town Kiralık09.2022 – 05.2023
43 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023 6.27League One 38 4 3 6.27FA Cup 3 0 0 6.29EFL Trophy 2 0 0 – -
Crystal Palace07.2022 – 08.2022
0 maç · 0 gol
-
Crystal Palace U21 Altyapı07.2022 – 09.2022
4 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023Premier League 2 4 2 1 – -
Newport County Kiralık01.2022 – 06.2022
18 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022 6.16League Two 18 2 1 6.16 -
Crystal Palace08.2021 – 01.2022
0 maç · 0 gol
-
Crystal Palace U21 Altyapı07.2021 – 01.2022
3 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022EFL Trophy 3 1 0 – -
Crystal Palace U23 Altyapı03.2021 – 01.2022
21 maç · 7 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022Premier League 2 14 6 1 –2020/2021Premier League 2 Div 2 17 6 2 – -
Torquay United Kiralık01.2021 – 03.2021
7 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2020/2021National League 5 0 0 –FA Trophy 2 0 0 – -
Crystal Palace U23 Altyapı09.2020 – 01.2021
10 maç · 5 gol
-
Crystal Palace U18 Altyapı07.2018 – 06.2020
4 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020FA Youth Cup 2 1 0 –2018/2019FA Youth Cup 2 0 0 –
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!