Robin Hack adlı futbolcunun menajerliğini CN Sports GmbH üstlenmektedir. Oyuncu Borussia Mönchengladbach formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €5.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Hoffenheim Alt. Hoffenheim Alt.
13/14
Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
15/16
Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
17/18
Hoffenheim Hoffenheim
19/20
Nürnberg Nürnberg
21/22
Bielefeld Bielefeld
23/24
Gladbach Gladbach

Reyting

67

SOL

Robin Hack futbolcu profil fotoğrafı

Robin Hack

Almanya • Sol Kanat visibility321,1B Wikidata Q41487752

HÜC

71

TEK

59

TAK

34

DEF

25

YRT

76

YAŞ

28

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €5.00m
support_agent Temsilci: CN Sports GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

28

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
27.08.1998
Doğum Yeri
Pforzheim, Almanya
Uyruk
Almanya
Lig
Bundesliga
Forma No
25

info Robin Hack hakkında

Robin Hack, 28 yaşında, Almanya uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Robin Hack, 2023 yılından bu yana Borussia Mönchengladbach forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €5.00m. Robin Hack adlı futbolcunun menajerliğini CN Sports GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında Nürnberg kulübünden Bielefeld kulübüne €1.20m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Robin Hack menajeri kim?

expand_more

Robin Hack adlı futbolcunun menajerliğini CN Sports GmbH üstlenmektedir.

Robin Hack hangi takımda oynuyor?

expand_more

Robin Hack, şu anda Borussia Mönchengladbach takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Robin Hack piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Robin Hack yaklaşık piyasa değeri €5.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Robin Hack nereli?

expand_more

Robin Hack, Almanya uyrukludur.

Robin Hack kaç yaşında?

expand_more

Robin Hack 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
SC Paderborn 07 (E)
Bundesliga
0 - 0 (B) 7.2
27 Eki 2026
Karlsruher SC (E)
DFB Pokal
2 - 0 (G) 8.1
23 Eki 2026
VfB Stuttgart (D)
Bundesliga
2 - 3 (G) 6.3
18 Eki 2026
TSG Hoffenheim (E)
Bundesliga
1 - 2 (M) 6.5
11 Eki 2026
1. FC Köln (D)
Bundesliga
2 - 1 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€5.00m

Model Tahmini

€4,4m

€3,5m – €5,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.28

Asist

0 / xA 0.49

Şut

6 / isabetli 1

Pas isabeti

69.7

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%9

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.28 %27
xGOT 0.16 %23
xG (penaltısız) 0.28 %27
Şut 6 %33
İsabetli şut 1 %14

Pas

Asist 0 %0
xA 0.49 %44
İsabetli pas 76 %42
Pas isabeti % 69.7 %15
İsabetli uzun top 3 %53
Uzun top isabeti % 30.0 %29
Hat kıran pas 18 %55
Yaratılan fırsat 6 %52
Yaratılan büyük fırsat 2 %65
İsabetli orta 4 %74
Orta isabeti % 19.0 %52

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %32
Çalım başarısı % 37.5 %23
Kazanılan ikili mücadele 8 %21
İkili mücadele % 32.0 %17
Kazanılan hava topu 1 %21
Hava topu % 25.0 %32
Top dokunuşu 174 %44
Ceza sahasında dokunuş 12 %38
Top kaybı 1 %82
Kazanılan faul 1 %8

Savunma

Savunma aksiyonu 8 %38
Top çalma 3 %32
Pas arası 1 %18
Yapılan faul 6 %21
Top kazanma 19 %64
Son üçlükte top kazanma 1 %15
Geçilme 2 %50
Uzaklaştırma 4 %64
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %21
Sahadayken rakip xG 7.65 %39

Disiplin

Sarı kart 1 %2
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

62,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 104. (135 oyuncu)

Son maç puanları

  • 52 VfB Stuttgart
  • 61 TSG Hoffenheim
  • 63 FC Köln
  • 63 FSV Mainz 05
  • 65 SC Freiburg
  • Şut 61,2 #88/117
  • Pas 59,4 #87/132
  • Orta 65,6 #30/106
  • On ball attacking 63,1 #64/129
  • Mücadele 60,6 #64/130
  • Bire bir savunma 59,0 #92/129
  • Pozisyon alma 57,5 #112/121
  • Top kontrolü 64,1 #27/133

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Five crosses from bench

    Hack generated one shot (zero on goal), five crosses (one accurate) and three corners in Friday's 3-2 win against VfB Stuttgart.

  • Shares minutes on left flank

    Hack has made four Bundesliga appearances this season, including two starts, while operating primarily on the left side of midfield.

  • Ends year with first goal

    Hack scored a goal with his lone shot during Saturday's 4-0 win over Hoffenheim.

  • Plays 13 minutes in return

    Hack generated two crosses (one accurate) and one chance created in Saturday's 0-0 draw versus Wolfsburg. In addition, he was given a yellow card in the 95th minute.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Borussia Mönchengladbach Güncel
    07.2023 – devam

    86 maç · 21 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.74
    Bundesliga 8 0 0 6.35
    DFB Pokal 2 1 2 8.34
    2025/2026 6.88
    Bundesliga 8 1 0 6.62
    DFB Pokal 1 2 0 9.02
    2024/2025 6.89
    Bundesliga 33 4 7 6.91
    DFB Pokal 1 0 0 6.23
    2023/2024 6.97
    Bundesliga 29 10 2 6.90
    DFB Pokal 4 3 1 7.55
  2. Arminia Bielefeld
    08.2021 – 06.2023

    68 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.15
    2. Bundesliga 33 10 5 7.14
    DFB Pokal 2 1 3 7.79
    2. Bundesliga Qualification 2 0 0 6.75
    2021/2022 6.32
    Bundesliga 30 0 2 6.33
    DFB Pokal 1 0 0 6.20
  3. 1. FC Nürnberg
    07.2019 – 08.2021

    59 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 5.92
    2. Bundesliga 1 0 0 5.92
    2020/2021 6.64
    2. Bundesliga 23 4 4 6.64
    DFB Pokal 1 0 0 –
    2019/2020 6.58
    2. Bundesliga 31 10 1 6.52
    2. Bundesliga Qualification 2 0 1 7.56
    DFB Pokal 1 0 0 –
  4. Hoffenheim
    07.2017 – 06.2019

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Champions League 1 0 0 –
    2017/2018 6.75
    Bundesliga 3 1 0 6.50
    DFB Pokal 1 0 0 –
    Europa League 1 0 1 7.53
  5. Hoffenheim II
    07.2017 – 06.2019

    26 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Regionalliga 9 1 0 –
    2017/2018
    Regionalliga 17 3 0 –
  6. Hoffenheim U19 Altyapı
    05.2015 – 06.2017

    25 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    U19 Bundesliga 21 15 0 –
    2015/2016
    U19 Bundesliga 4 2 0 –

Milli Takım

Germany U21 08.2019

5 maç · 3 gol

Germany U19 01.2016

6 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.