Romain Esse adlı futbolcunun menajerliğini Golden Gate Group üstlenmektedir. Oyuncu FC Millwall formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €10.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

23/24
Millwall Millwall
24/25
Crystal Palace Crystal Palace
25/26
Coventry City Coventry City
25/26
Crystal Palace Crystal Palace
26/27
Millwall Millwall
26/27
Crystal Palace Crystal Palace

Reyting

67

SAĞ

Romain Esse futbolcu profil fotoğrafı

Romain Esse

İngiltere • Sağ Kanat visibility456,0B Wikidata Q116284933

HÜC

59

TEK

53

TAK

39

DEF

41

YRT

54

YAŞ

21

Boy: 1,78
Ayak: Sol
euro €10.00m
support_agent Temsilci: Golden Gate Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

21

Boy

1,78

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
13.05.2005
Doğum Yeri
London, İngiltere
Uyruk
İngiltere / Fildişi Sahili
Lig
Championship
Forma No
11
Kiralık
Crystal Palace kulübünden, 31.05.2027 tarihine kadar

info Romain Esse hakkında

Romain Esse, 21 yaşında, İngiltere uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Romain Esse, 2026 yılından bu yana FC Millwall forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €10.00m. Romain Esse adlı futbolcunun menajerliğini Golden Gate Group üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Millwall kulübünden Crystal Palace kulübüne €14.20m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sol.

Romain Esse menajeri kim?

expand_more

Romain Esse adlı futbolcunun menajerliğini Golden Gate Group üstlenmektedir.

Romain Esse hangi takımda oynuyor?

expand_more

Romain Esse, şu anda FC Millwall takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Romain Esse piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Romain Esse yaklaşık piyasa değeri €10.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Romain Esse nereli?

expand_more

Romain Esse, İngiltere uyrukludur.

Romain Esse kaç yaşında?

expand_more

Romain Esse 21 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
West Bromwich Albion (D)
Championship
3 - 0 (M) 6.3
3 Kas 2026
Birmingham City (D)
Championship
3 - 0 (M) 6.5
31 Eki 2026
Derby County (E)
Championship
4 - 1 (G) 6.3
24 Eki 2026
Portsmouth (D)
Championship
2 - 1 (M) 6.5
17 Eki 2026
Lincoln City (E)
Championship
2 - 2 (B) 6.5

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€10.00m

Model Tahmini

€12,4m

€11,2m – €13,7m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.90

Asist

0 / xA 0.26

Şut

9 / isabetli 1

Pas isabeti

82.1

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%4

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.90 %43
xGOT 0.40 %28
xG (penaltısız) 0.90 %43
Şut 9 %33
İsabetli şut 1 %10
Kafa şutu 3 %83

Pas

Asist 0 %0
xA 0.26 %16
İsabetli pas 32 %6
Pas isabeti % 82.1 %73
İsabetli uzun top 4 %41
Uzun top isabeti % 66.7 %85
Hat kıran pas 8 %12
Yaratılan fırsat 1 %3
Yaratılan büyük fırsat 1 %28
İsabetli orta 1 %15
Orta isabeti % 33.3 %85

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %22
Çalım başarısı % 25.0 %13
Kazanılan ikili mücadele 14 %13
İkili mücadele % 35.9 %15
Kazanılan hava topu 3 %38
Hava topu % 60.0 %93
Top dokunuşu 91 %7
Ceza sahasında dokunuş 9 %13
Top kaybı 5 %62
Kazanılan faul 3 %17

Savunma

Savunma aksiyonu 8 %13
Top çalma 5 %24
Pas arası 2 %23
Yapılan faul 6 %49
Top kazanma 6 %7
Geçilme 3 %60
Uzaklaştırma 1 %9
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %72
Sahadayken rakip xG 4.21 %81

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Crystal Palace
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Millwall Güncel Kiralık
    09.2026 – 06.2027

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.11
    Championship 7 0 0 6.13
    EFL Cup 1 0 0 6.01
  3. Crystal Palace
    07.2026 – 09.2026

    0 maç · 0 gol

  4. Coventry City Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    18 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.82
    Championship 17 2 1 6.85
    FA Cup 1 0 0 6.37
  5. Crystal Palace U21 Altyapı
    09.2025 – 01.2026

    4 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.63
    Premier League 2 3 2 2 7.89
    EFL Trophy 1 0 1 6.88
  6. Crystal Palace
    01.2025 – 01.2026

    17 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.69
    Premier Lig 4 0 0 6.33
    Conference League 3 0 0 7.20
    EFL Cup 1 0 0 6.64
    2024/2025 6.44
    Premier Lig 7 1 1 6.55
    FA Cup 2 0 0 6.06
  7. Millwall
    12.2022 – 01.2025

    66 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.00
    Championship 24 4 1 7.01
    EFL Cup 2 1 0 6.96
    2023/2024 6.48
    Championship 25 2 0 6.51
    FA Cup 1 0 0 6.10
    EFL Cup 1 0 0 6.19
    2022/2023 6.10
    Championship 12 0 0 6.11
    FA Cup 1 0 0 6.04
  8. Millwall Under 18 Academy Altyapı
    07.2021 – 06.2023

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    FA Youth Cup 1 0 0 –
    2021/2022
    FA Youth Cup 1 0 0 –

Milli Takım

England U21 08.2025

3 maç · 1 gol

England U20 05.2024

3 maç · 0 gol

England U19 09.2023

8 maç · 1 gol

England Under 18 03.2023

6 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.