Thilo Kehrer adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Oyuncu Ajax Amsterdam formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €8.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
73
STO
Thilo Kehrer
HÜC
38
TEK
44
TAK
63
DEF
75
YRT
40
YAŞ
30
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Defans
Yaş
30
Boy
1,86
Ayak
Çift
Kişisel Bilgiler
- Doğum Tarihi
- 21.09.1996
- Doğum Yeri
- Tübingen, Almanya
- Uyruk
- Almanya / Burundi
- Lig
- Eredivisie
- Forma No
- 6
- Kiralık
- AS Monaco kulübünden, 30.06.2027 tarihine kadar
info Thilo Kehrer hakkında
Thilo Kehrer, 30 yaşında, Almanya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Thilo Kehrer, 2026 yılından bu yana Ajax Amsterdam forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €8.00m. Thilo Kehrer adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2018 yılında Schalke kulübünden PSG kulübüne €37.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Eredivisie sezonunda 6 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,86 m, tercih ettiği ayak çift.
Thilo Kehrer menajeri kim?
expand_more
Thilo Kehrer adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir.
Thilo Kehrer hangi takımda oynuyor?
expand_more
Thilo Kehrer, şu anda Ajax Amsterdam takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.
Thilo Kehrer piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Thilo Kehrer yaklaşık piyasa değeri €8.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Thilo Kehrer nereli?
expand_more
Thilo Kehrer, Almanya uyrukludur.
Thilo Kehrer kaç yaşında?
expand_more
Thilo Kehrer 30 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 5 Kas 2026 |
FC Midtjylland
(D)
UEFA Conference League
|
1 - 6 (G) | 8.6 |
| 31 Eki 2026 |
AZ Alkmaar
(E)
VriendenLoterij Eredivisie
|
1 - 0 (G) | – |
| 25 Eki 2026 |
Sparta Rotterdam
(D)
VriendenLoterij Eredivisie
|
1 - 2 (G) | 7.2 |
| 22 Eki 2026 |
Atalanta
(E)
UEFA Conference League
|
2 - 0 (G) | – |
| 18 Eki 2026 |
FC Groningen
(D)
VriendenLoterij Eredivisie
|
2 - 5 (G) | – |
Piyasa Değeri ve Form
Eredivisie 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€8.00m
Model Tahmini
€5,7m
€4,9m – €6,6m
Sezon Formu
Gol
1 / xG 0.48
Asist
1 / xA 0.61
Şut
5 / isabetli 2
Pas isabeti
93.0
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Monaco07.2027 – devam
0 maç · 0 gol
-
Ajax Güncel Kiralık09.2026 – 06.2027
8 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 7.62Eredivisie 6 1 1 7.59Conference League 2 0 1 7.74 -
Monaco07.2024 – 09.2026
81 maç · 5 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027Ligue 1 1 0 0 –2025/2026 6.82Ligue 1 28 0 0 6.96Champions League 9 0 0 6.19Coupe de France 3 0 0 7.512024/2025 7.15Ligue 1 27 4 0 7.25Champions League 10 1 1 6.90Coupe de France 2 0 0 7.20Trophée des champions 1 0 0 – -
Monaco Kiralık01.2024 – 06.2024
18 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 7.21Ligue 1 15 1 1 7.13Coupe de France 3 0 0 7.65 -
West Ham United08.2022 – 01.2024
50 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 6.48Europa League 5 0 0 6.70Premier Lig 4 0 0 5.87EFL Cup 3 0 0 6.962022/2023 6.68Premier Lig 27 0 2 6.67Conference League 10 0 0 6.69FA Cup 1 0 0 7.17 -
Paris Saint-Germain08.2018 – 08.2022
128 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022 6.81Ligue 1 27 2 0 6.83Coupe de France 3 0 0 7.34Champions League 3 0 0 6.18Trophée des champions 1 0 0 –2020/2021 6.66Ligue 1 24 0 0 6.72Champions League 5 0 0 6.06Coupe de France 4 0 0 7.122019/2020 6.72Ligue 1 7 1 0 6.66Coupe de France 5 0 0 –Champions League 5 0 0 6.81Coupe de la Ligue 3 0 0 –Trophée des champions 1 0 0 –2018/2019 6.90Ligue 1 27 1 2 7.01Champions League 7 0 0 6.52Coupe de France 5 0 0 –Coupe de la Ligue 1 0 0 – -
Schalke 04 II08.2015 – 06.2016
19 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016Regionalliga 19 0 0 – -
Schalke 0412.2014 – 08.2018
59 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2017/2018 7.17Bundesliga 28 3 0 7.17DFB Pokal 5 0 0 –2016/2017 7.08Bundesliga 16 1 1 7.15Europa League 8 0 0 6.94DFB Pokal 1 0 0 –2015/2016Bundesliga 1 0 0 – -
Schalke 04 U19 Altyapı04.2013 – 06.2016
67 maç · 3 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016UEFA Youth League 2 0 0 –2014/2015U19 Bundesliga 22 0 0 –UEFA Youth League 6 0 0 –2013/2014U19 Bundesliga 26 2 0 –UEFA Youth League 8 1 0 –2012/2013U19 Bundesliga 3 0 0 –
Milli Takım
28 maç · 0 gol
6 maç · 0 gol
5 maç · 1 gol
4 maç · 0 gol
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!