Warmed Omari adlı futbolcunun menajerliğini Eritage üstlenmektedir. Oyuncu Hamburger SV formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Rennes Alt. Rennes Alt.
15/16
Rennes U17 Rennes U17
17/18
Rennes U19 Rennes U19
19/20
Rennes B Rennes B
21/22
Rennes Rennes
24/25
Lyon Lyon
24/25
Rennes Rennes
25/26
Hamburg Hamburg
25/26
Rennes Rennes
25/26
Hamburg Hamburg

Reyting

69

STO

Warmed Omari futbolcu profil fotoğrafı

Warmed Omari

Komorlar • Stoper visibility174,0B Wikidata Q108105534

HÜC

37

TEK

48

TAK

65

DEF

73

YRT

47

YAŞ

26

Boy: 1,88
Ayak: Sağ
euro €4.00m
support_agent Temsilci: Eritage

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

26

Boy

1,88

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
23.04.2000
Doğum Yeri
Bandraboua, Mayotte
Uyruk
Komorlar / Fransa
Lig
Bundesliga
Forma No
17

info Warmed Omari hakkında

Warmed Omari, 26 yaşında, Komorlar uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Warmed Omari, 2026 yılından bu yana Hamburger SV forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Warmed Omari adlı futbolcunun menajerliğini Eritage üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Rennes kulübünden Hamburg kulübüne €2.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sağ.

Warmed Omari menajeri kim?

expand_more

Warmed Omari adlı futbolcunun menajerliğini Eritage üstlenmektedir.

Warmed Omari hangi takımda oynuyor?

expand_more

Warmed Omari, şu anda Hamburger SV takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Warmed Omari piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Warmed Omari yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Warmed Omari nereli?

expand_more

Warmed Omari, Komorlar uyrukludur.

Warmed Omari kaç yaşında?

expand_more

Warmed Omari 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
6 Kas 2026
Borussia M'gladbach (E)
Bundesliga
3 - 1 (G) 7.4
1 Kas 2026
Eintracht Frankfurt (D)
Bundesliga
3 - 1 (M) 5.8
27 Eki 2026
Eintracht Frankfurt (E)
DFB Pokal
1 - 3 (M) 6.4
24 Eki 2026
SC Paderborn 07 (D)
Bundesliga
1 - 0 (M) 7.0
17 Eki 2026
VfB Stuttgart (E)
Bundesliga
1 - 0 (G) 7.8

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€2,7m

€2,2m – €3,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.13

Asist

0 / xA 0.18

Şut

1

Pas isabeti

86.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%39

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.13 %36
xG (penaltısız) 0.13 %36
Şut 1 %8
Kafa şutu 1 %26

Pas

Asist 0 %0
xA 0.18 %44
İsabetli pas 245 %45
Pas isabeti % 86.0 %42
İsabetli uzun top 23 %77
Uzun top isabeti % 48.9 %65
Hat kıran pas 25 %26
Yaratılan fırsat 3 %67
İsabetli orta 1 %61
Orta isabeti % 100.0 %100

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %64
Çalım başarısı % 66.7 %59
Kazanılan ikili mücadele 26 %39
İkili mücadele % 53.1 %18
Kazanılan hava topu 13 %45
Hava topu % 59.1 %50
Top dokunuşu 388 %45
Ceza sahasında dokunuş 2 %15
Top kaybı 1 %33
Kazanılan faul 6 %73

Savunma

Savunma aksiyonu 64 %59
Top çalma 5 %24
Pas arası 14 %82
Şut bloğu 6 %58
Yapılan faul 4 %55
Top kazanma 23 %50
Geçilme 8 %2
Uzaklaştırma 39 %64
Gol yememe 1 %35
Sahadayken yenen gol 10 %47
Sahadayken rakip xG 10.96 %47

Disiplin

Sarı kart 3 %0
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

64,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 98. (153 oyuncu)

Son maç puanları

  • 69 Eintracht Frankfurt
  • 73 Paderborn
  • 54 VfB Stuttgart
  • 83 TSG Hoffenheim
  • 51 FC Köln
  • Şut 66,0 #30/117
  • Pas 64,1 #73/153
  • Orta 64,4 #37/122
  • On ball attacking 58,2 #123/138
  • Mücadele 59,1 #122/152
  • Bire bir savunma 58,4 #131/148
  • Pozisyon alma 68,5 #66/151
  • Top kontrolü 67,2 #61/152

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Records own goal

    Omari generated an own goal, one shot (zero on goal) and one cross (one accurate) in Sunday's 3-1 loss versus Eintracht Frankfurt. In addition, he was given a yellow card in the 76th minute.

  • Back available Sunday

    Omari (shoulder) is an option for Sunday's clash against Leipzig, according to coach Merlin Polzin. "The rest of the team is fully in training and thus also an option for the squad."

  • Returns to team training

    Omari (shoulder) returned to full team training Wednesday as Hamburger began preparations for the upcoming Bundesliga clash against RB Leipzig, according to HSV24.

  • Returns to partial team training

    Omari (shoulder) returned to partial team training Monday for the first time since suffering his injury during preseason, according to the Hamburger Abendblatt.

  • Still in build-up training

    Omari (shoulder) is still in buildup training and won't be available for the squad this weekend, according to coach Merlin Polzin. "Warmed is still in build-up training and won't be available for the squad this weekend."

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Hamburger SV Güncel
    02.2026 – devam

    22 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.62
    Bundesliga 7 0 0 6.68
    DFB Pokal 1 0 0 6.26
    2025/2026 6.67
    Bundesliga 20 0 1 6.67
  2. Hamburger SV Kiralık
    08.2025 – 02.2026

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.96
    DFB Pokal 1 0 0 7.96
  3. Rennes
    07.2025 – 08.2025

    0 maç · 0 gol

  4. Lyon Kiralık
    08.2024 – 06.2025

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.50
    Europa League 2 0 0 7.00
    Ligue 1 1 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 5.51
  5. Rennes
    11.2020 – 08.2024

    94 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.87
    Ligue 1 25 1 0 6.83
    Europa League 6 0 1 7.00
    Coupe de France 5 0 0 6.95
    2022/2023 6.88
    Ligue 1 16 0 0 6.85
    Europa League 2 0 0 7.19
    2021/2022 6.92
    Ligue 1 34 0 0 6.90
    Conference League 5 0 0 6.77
    Coupe de France 1 1 0 8.56
  6. Rennes U19 Altyapı
    09.2019 – 08.2024

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 5 0 0 –
  7. Rennes B
    07.2017 – 10.2020

    19 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    National 3 3 0 0 –
    2019/2020
    National 3 14 0 0 –
    2018/2019
    National 3 2 0 0 –

Milli Takım

Comoros 08.2024

14 maç · 1 gol

France U21 03.2022

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.