Bingourou Kamara adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir. Oyuncu FC Lorient formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Tours FC Tours FC
17/18
Strasbourg Strasbourg
21/22
Charleroi Charleroi
21/22
Strasbourg Strasbourg
22/23
Montpellier Montpellier
23/24
Pau FC Pau FC
25/26
Lorient Lorient

Reyting

78

KAL

Bingourou Kamara futbolcu profil fotoğrafı

Bingourou Kamara

Senegal • Kaleci visibility32,2B Wikidata Q18637536

HÜC

--

TEK

--

TAK

--

DEF

--

YRT

--

YAŞ

29

Boy: 1,95
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: B2W FOOTBALL

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Kaleci

Yaş

29

Boy

1,95

Ayak

Sağ

info Bingourou Kamara hakkında

Bingourou Kamara, 29 yaşında, Senegal uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Bingourou Kamara, 2025 yılından bu yana FC Lorient forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Bingourou Kamara adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2017 yılında Tours FC kulübünden Strasbourg kulübüne €700k bedelle gerçekleşti. 2025/2026 Ligue 1 sezonunda 3 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,95 m, tercih ettiği ayak sağ.

Bingourou Kamara menajeri kim?

expand_more

Bingourou Kamara adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir.

Bingourou Kamara hangi takımda oynuyor?

expand_more

Bingourou Kamara, şu anda FC Lorient takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Bingourou Kamara piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Bingourou Kamara yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Bingourou Kamara nereli?

expand_more

Bingourou Kamara, Senegal uyrukludur.

Bingourou Kamara kaç yaşında?

expand_more

Bingourou Kamara 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
1 - 0 (G) –
19 Eyl 2026
Le Mans (D)
Ligue 1
2 - 1 (M) –
12 Eyl 2026
Toulouse (E)
Ligue 1
2 - 2 (B) –
5 Eyl 2026
RC Lens (D)
Ligue 1
0 - 1 (G) –
29 Ağu 2026
Troyes (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€293k

€235k – €352k

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

8 / % 50.0

Gol yememe

1

Yenen gol

8 / önlenen -2.87

Pas isabeti

79.1

Reyting
%5

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 8 %16
Kurtarış % 50.0 %3
Yenen gol 8 %68
Önlenen gol -2.87 %11
Gol yememe 1 %16
Penalty saves 0 %0
Penaltıya sebebiyet 0 %100
Penalty saves % 0.0 %29
Gole yol açan hata 0 %100
Acted as sweeper 2 %24
Havada çıkan top 2 %24

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 53 %21
Pas isabeti % 79.1 %71
İsabetli uzun top 12 %21
Uzun top isabeti % 50.0 %92
xA 0.00 %32

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Lorient Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.68
    Coupe de France 4 0 0 7.36
    Ligue 1 3 0 0 5.78
  2. Pau Bonservissiz
    07.2023 – 06.2025

    65 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.08
    Ligue 2 29 0 0 7.08
    2023/2024 6.77
    Ligue 2 36 0 0 6.77
  3. Montpellier B
    04.2023 – 06.2023

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 3 2 0 0 –
  4. Montpellier Bonservissiz
    09.2022 – 06.2023

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 5.87
    Ligue 1 5 0 0 6.00
    Coupe de France 1 0 0 5.22
  5. Strasbourg
    07.2022 – 09.2022

    0 maç · 0 gol

  6. Sporting Charleroi Kiralık
    01.2022 – 06.2022

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.63
    First Division A 9 0 0 6.63
  7. Strasbourg B
    03.2018 – 06.2021

    11 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 3 4 0 0 –
    2018/2019
    National 3 6 0 0 –
    2017/2018
    National 3 1 0 0 –
  8. Strasbourg Bonservissiz
    07.2017 – 01.2022

    40 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 5.87
    Ligue 1 8 0 0 5.84
    Coupe de France 1 0 0 6.19
    2019/2020
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2018/2019
    Coupe de la Ligue 5 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2017/2018 6.06
    Ligue 1 19 0 0 6.06
    Coupe de France 2 0 0 –
  9. Tours
    07.2014 – 06.2017

    85 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Ligue 2 25 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2015/2016
    Ligue 2 30 0 0 –
    2014/2015 5.90
    Ligue 2 26 0 0 5.90
    Coupe de France 3 0 0 –
  10. Tours B
    07.2013 – 06.2017

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    National 3 1 0 0 –
    2015/2016
    National 3 1 0 0 –
    2014/2015
    National 3 3 0 0 –
    2013/2014
    National 3 2 0 0 –

Milli Takım

Senegal 10.2020

1 maç · 0 gol

France U23 01.2016

2 maç · 0 gol

France U21 01.2015

3 maç · 0 gol

France U19 01.2015

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.