Boubacar Kamara adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir. Oyuncu Aston Villa formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €50.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Marsilya U17 Marsilya U17
16/17
Marsilya B Marsilya B
17/18
Marsilya Marsilya
22/23
Aston Villa Aston Villa

Reyting

70

ÖN

Boubacar Kamara futbolcu profil fotoğrafı

Boubacar Kamara

Fransa • Ön Libero visibility1,2M Wikidata Q29962926

HÜC

52

TEK

59

TAK

56

DEF

57

YRT

59

YAŞ

26

Boy: 1,84
Ayak: Sağ
euro €50.00m
support_agent Temsilci: Sport Cover

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

26

Boy

1,84

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
23.11.1999
Doğum Yeri
Marseille, Fransa
Uyruk
Fransa / Senegal
Lig
Premier League
Forma No
8

info Boubacar Kamara hakkında

Boubacar Kamara, 26 yaşında, Fransa uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Boubacar Kamara, 2022 yılından bu yana Aston Villa forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €50.00m. Boubacar Kamara adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Premier League sezonunda 9 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,84 m, tercih ettiği ayak sağ.

Boubacar Kamara menajeri kim?

expand_more

Boubacar Kamara adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir.

Boubacar Kamara hangi takımda oynuyor?

expand_more

Boubacar Kamara, şu anda Aston Villa takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.

Boubacar Kamara piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Boubacar Kamara yaklaşık piyasa değeri €50.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Boubacar Kamara nereli?

expand_more

Boubacar Kamara, Fransa uyrukludur.

Boubacar Kamara kaç yaşında?

expand_more

Boubacar Kamara 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
3 Kas 2026
FC Barcelona (D)
UEFA Champions League
3 - 0 (M) 6.9
31 Eki 2026
Fulham (E)
Premier League
1 - 1 (B) 7.1
28 Eki 2026
Bournemouth (D)
EFL Cup
3 - 0 (M) –
24 Eki 2026
Manchester City (E)
Premier League
2 - 1 (G) 6.9
21 Eki 2026
Viking FK (E)
UEFA Champions League
3 - 1 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€50.00m

Model Tahmini

€48,5m

€43,7m – €53,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.14

Asist

1 / xA 0.27

Şut

3

Pas isabeti

86.5

Gol
%0
Asist
%58
Reyting
%62

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.14 %28
xG (penaltısız) 0.14 %28
Şut 3 %32

Fiziksel

Azami hız (km/s) 31.2 %42
Kat edilen mesafe (m) 106615.4 %88
Koşu mesafesi (m) 25908.1 %97
Sprint mesafesi (m) 1382.5 %78
Sprint sayısı 66 %80

Pas

Asist 1 %58
xA 0.27 %43
İsabetli pas 359 %80
Pas isabeti % 86.5 %57
İsabetli uzun top 13 %66
Uzun top isabeti % 72.2 %88
Hat kıran pas 81 %72
Yaratılan fırsat 6 %57
Yaratılan büyük fırsat 1 %55

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %80
Çalım başarısı % 50.0 %36
Kazanılan ikili mücadele 67 %97
İkili mücadele % 55.4 %65
Kazanılan hava topu 12 %93
Hava topu % 57.1 %59
Top dokunuşu 571 %81
Ceza sahasında dokunuş 4 %32
Top kaybı 9 %5
Kazanılan faul 23 %97

Savunma

Savunma aksiyonu 96 %86
Top çalma 27 %96
Pas arası 6 %46
Şut bloğu 5 %91
Yapılan faul 20 %0
Penaltıya sebebiyet 1 %0
Top kazanma 38 %74
Son üçlükte top kazanma 3 %64
Geçilme 11 %5
Uzaklaştırma 20 %100
Gol yememe 2 %74
Sahadayken yenen gol 13 %8
Sahadayken rakip xG 16.37 %1

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

74,9 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 23. (111 oyuncu)

Son maç puanları

  • 72 Fulham
  • 70 Manchester City
  • 75 Newcastle United
  • 70 Brentford
  • 73 Tottenham Hotspur
  • Şut 61,7 #56/91
  • Pas 77,0 #13/111
  • Orta 62,7 #53/92
  • On ball attacking 68,7 #32/107
  • Mücadele 72,5 #12/109
  • Bire bir savunma 73,6 #16/109
  • Pozisyon alma 70,5 #17/106
  • Top kontrolü 59,6 #96/111

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Active in midfield

    Kamara recorded four tackles (two won) and one clearance in Saturday's 1-1 draw against Fulham.

  • Makes six tackles in victory

    Kamara recorded six tackles (three won), four clearances and two interceptions in Saturday's 2-1 victory against Manchester City.

  • Busy defensive display in 1-0 win

    Kamara had five tackles (three won), three clearances and one interception in Saturday's 1-0 win versus Newcastle United.

  • Sets up goal in 6-0 win

    Kamara assisted once to go with zero corners and one chance created in Wednesday's 6-0 win over Fenerbahce.

  • Delivers solid midfield display

    Kamara generated one shot (zero on goal) and one chance created in Saturday's 2-2 draw against Brentford.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Aston Villa U21 Altyapı
    10.2024 – 06.2025

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Premier League 2 1 0 0 –
  2. Aston Villa Güncel Bonservissiz
    06.2022 – devam

    139 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.13
    Premier Lig 10 0 1 7.11
    Champions League 3 0 1 7.20
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2025/2026 7.16
    Premier Lig 18 1 3 7.30
    Europa League 6 0 1 6.96
    FA Cup 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 6.05
    2024/2025 6.90
    Premier Lig 26 1 0 6.90
    Champions League 10 0 0 6.78
    FA Cup 4 0 0 7.23
    EFL Cup 1 0 0 7.10
    2023/2024 7.00
    Premier Lig 20 0 1 7.06
    Conference League 6 0 0 6.67
    FA Cup 3 0 0 7.00
    EFL Cup 1 1 0 7.81
    2022/2023 6.80
    Premier Lig 24 0 1 6.85
    EFL Cup 2 0 0 6.31
    Queensland Champions Cup 2 0 0 –
  3. Marseille
    12.2016 – 06.2022

    170 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.22
    Ligue 1 34 1 0 7.27
    Conference League 7 0 0 7.07
    Europa League 5 0 0 7.01
    Coupe de France 2 0 0 7.49
    2020/2021 6.98
    Ligue 1 35 0 2 7.10
    Champions League 5 0 0 6.38
    Coupe de France 2 0 0 6.42
    Trophée des champions 1 0 0 –
    2019/2020 6.90
    Ligue 1 24 1 2 6.90
    Coupe de France 3 1 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2018/2019 6.63
    Ligue 1 31 1 0 6.71
    Europa League 5 0 0 6.14
    2017/2018 6.85
    Ligue 1 6 0 1 6.90
    Europa League 6 0 0 6.81
    Coupe de France 2 0 0 –
    2016/2017
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  4. Marseille B
    01.2016 – 12.2018

    28 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National 2 1 0 0 –
    2017/2018
    National 2 4 0 0 –
    2016/2017
    National 2 15 0 0 –
    2015/2016
    National 2 8 0 0 –

Milli Takım

France 05.2022

5 maç · 0 gol

France U21 10.2019

7 maç · 0 gol

France U20 03.2019

3 maç · 0 gol

France U19 11.2017

9 maç · 0 gol

France U17 01.2015

5 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.