Branco van den Boomen adlı futbolcunun menajerliğini Forza Sports Group üstlenmektedir. Oyuncu Angers SCO formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Heerenveen Heerenveen
16/17
Willem II Willem II
16/17
Heerenveen Heerenveen
17/18
FC Eindhoven FC Eindhoven
19/20
Graafschap Graafschap
20/21
Toulouse Toulouse
23/24
Ajax Ajax
25/26
Angers Angers
25/26
Ajax Ajax
26/27
Angers Angers

Reyting

71

MER

Branco van den Boomen futbolcu profil fotoğrafı

Branco van den Boomen

Hollanda • Merkez Orta Saha visibility142,6B Wikidata Q2923698

HÜC

60

TEK

68

TAK

67

DEF

46

YRT

75

YAŞ

31

Boy: 1,88
Ayak: Sağ
euro €2.50m
support_agent Temsilci: Forza Sports Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

31

Boy

1,88

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
21.07.1995
Doğum Yeri
Veldhoven, Hollanda
Uyruk
Hollanda
Lig
Ligue 1
Forma No
8

info Branco van den Boomen hakkında

Branco van den Boomen, 31 yaşında, Hollanda uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Branco van den Boomen, 2026 yılından bu yana Angers SCO forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Branco van den Boomen adlı futbolcunun menajerliğini Forza Sports Group üstlenmektedir. Kariyerinde 16 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında Graafschap kulübünden Toulouse kulübüne €350k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 10 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sağ.

Branco van den Boomen menajeri kim?

expand_more

Branco van den Boomen adlı futbolcunun menajerliğini Forza Sports Group üstlenmektedir.

Branco van den Boomen hangi takımda oynuyor?

expand_more

Branco van den Boomen, şu anda Angers SCO takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Branco van den Boomen piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Branco van den Boomen yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Branco van den Boomen nereli?

expand_more

Branco van den Boomen, Hollanda uyrukludur.

Branco van den Boomen kaç yaşında?

expand_more

Branco van den Boomen 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
8 Kas 2026
OGC Nice (E)
Ligue 1
0 - 2 (M) 6.3
1 Kas 2026
Olympique Lyonnais (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 6.5
25 Eki 2026
Lorient (E)
Ligue 1
0 - 0 (B) 7.5
18 Eki 2026
Olympique de Marseille (E)
Ligue 1
2 - 5 (M) 6.8
10 Eki 2026
Stade Brestois (D)
Ligue 1
5 - 1 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€1,7m

€1,3m – €2,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.16

Asist

1 / xA 1.50

Şut

5 / isabetli 1

Pas isabeti

85.0

Gol
%68
Asist
%63
Reyting
%57

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %68
xG 0.16 %24
xGOT 0.11 %33
xG (penaltısız) 0.16 %25
Şut 5 %38
İsabetli şut 1 %24

Pas

Asist 1 %63
xA 1.50 %91
İsabetli pas 476 %89
Pas isabeti % 85.0 %29
İsabetli uzun top 72 %97
Uzun top isabeti % 69.2 %70
Hat kıran pas 121 %93
Yaratılan fırsat 17 %92
Yaratılan büyük fırsat 1 %57
İsabetli orta 18 %97
Orta isabeti % 24.3 %58

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 24 %50
İkili mücadele % 43.6 %17
Kazanılan hava topu 4 %55
Hava topu % 66.7 %84
Top dokunuşu 723 %91
Ceza sahasında dokunuş 7 %46
Top kaybı 1 %87
Kazanılan faul 5 %38

Savunma

Savunma aksiyonu 38 %68
Top çalma 15 %70
Pas arası 3 %17
Şut bloğu 1 %22
Yapılan faul 15 %7
Top kazanma 34 %63
Son üçlükte top kazanma 3 %55
Geçilme 13 %5
Uzaklaştırma 19 %89
Gol yememe 3 %91
Sahadayken yenen gol 18 %5
Sahadayken rakip xG 17.90 %4

Disiplin

Sarı kart 3 %1
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

67,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 28. (96 oyuncu)

Son maç puanları

  • 54 Olympique Lyonnais
  • 63 Lorient
  • 62 Olympique Marseille
  • 64 Brest
  • 68 Troyes
  • Şut 74,0 #7/79
  • Pas 78,5 #10/97
  • Orta 83,1 #4/76
  • On ball attacking 74,8 #9/95
  • Mücadele 56,2 #91/94
  • Bire bir savunma 58,7 #85/95
  • Pozisyon alma 58,3 #82/93
  • Top kontrolü 71,2 #9/97

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Active on set pieces

    van den Boomen recorded seven crosses (one accurate) and six corners in Sunday's 0-0 draw versus Lorient.

  • Nine crosses, six corners

    Van den Boomen registered nine crosses (two accurate) and six corners in Saturday's 0-0 draw versus Le Havre.

  • Logs in assist

    Van den Boomen assisted once to go with two shots (zero on goal), 16 crosses (five accurate) and 12 corners in Sunday's 2-1 defeat to Rennes.

  • Scores opener in win

    Van den Boomen scored a goal off his lone shot, created three chances, sent in 11 crosses (three accurate), made two tackles (both won) and six clearances and was shown a yellow card during Saturday's 3-1 win over Auxerre.

  • Registers most crosses

    van den Boomen had 11 crosses (three accurate) and seven corners in Sunday's 2-0 loss versus Lille.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Angers Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    10 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.97
    Ligue 1 10 1 1 6.97
  2. Ajax
    07.2026 – 07.2026

    0 maç · 0 gol

  3. Angers Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.88
    Ligue 1 15 0 1 6.88
  4. Ajax Bonservissiz
    07.2023 – 01.2026

    56 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.66
    KNVB Cup 1 0 0 6.66
    2024/2025 7.04
    Europa League 13 2 0 6.90
    Eredivisie 12 0 0 7.14
    KNVB Cup 1 0 1 7.70
    2023/2024 6.80
    Eredivisie 21 2 1 6.80
    Europa League 5 0 0 6.89
    Conference League 3 1 0 6.69
  5. Toulouse
    08.2020 – 06.2023

    121 maç · 23 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.53
    Ligue 1 35 5 8 7.45
    Coupe de France 5 1 5 8.11
    2021/2022 8.16
    Ligue 2 37 12 21 8.18
    Coupe de France 4 0 0 8.00
    2020/2021 7.13
    Ligue 2 36 5 7 7.12
    Coupe de France 2 0 0 7.46
    Play-offs 1/2 2 0 0 –
  6. De Graafschap
    08.2019 – 08.2020

    25 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Eerste Divisie 24 5 9 –
    KNVB Cup 1 0 0 –
  7. FC Eindhoven Bonservissiz
    07.2017 – 08.2019

    79 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Eerste Divisie 3 4 0 –
    2018/2019
    Eerste Divisie 36 11 14 –
    KNVB Cup 1 0 0 –
    2017/2018
    Eerste Divisie 37 2 4 –
    KNVB Cup 2 0 0 –
  8. Willem II Kiralık
    08.2016 – 06.2017

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Eredivisie 8 0 0 –
    KNVB Cup 1 0 0 –
  9. SC Heerenveen
    07.2015 – 08.2016

    23 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Eredivisie 23 1 3 –
  10. FC Eindhoven Bonservissiz
    07.2014 – 07.2015

    40 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Eerste Divisie 37 4 0 –
    Eredivisie Qualification 2 0 1 –
    KNVB Cup 1 0 0 –
  11. Jong Ajax
    11.2013 – 06.2014

    15 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    Eerste Divisie 15 1 0 –
  12. Ajax U19 Altyapı
    08.2012 – 06.2014

    3 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    UEFA Youth League 3 1 0 –
  13. Ajax
    07.2012 – 07.2012

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Netherlands U17 10.2011

7 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.