Christoph Lang adlı futbolcunun menajerliğini LIAN Sports Group üstlenmektedir. Oyuncu LASK formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.05.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Stmk.-Sturm U16 Stmk.-Sturm U16
18/19
Stmk.-Sturm U18 Stmk.-Sturm U18
20/21
Sturm Graz II Sturm Graz II
20/21
Sturm Graz Sturm Graz
22/23
Ried Ried
22/23
Sturm Graz Sturm Graz
23/24
Hartberg Hartberg
23/24
Sturm Graz Sturm Graz
23/24
Rapid Wien Rapid Wien
24/25
LASK LASK

Reyting

73

SAN

Christoph Lang futbolcu profil fotoğrafı

Christoph Lang

Avusturya • Santrafor visibility49,1B Wikidata Q107625966

HÜC

63

TEK

58

TAK

44

DEF

35

YRT

51

YAŞ

24

Boy: 1,83
Ayak: Çift
euro €2.00m
support_agent Temsilci: LIAN Sports Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

24

Boy

1,83

Ayak

Çift

info Christoph Lang hakkında

Christoph Lang, 24 yaşında, Avusturya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Christoph Lang, 2025 yılından bu yana LASK forması giyiyor. Sözleşmesi Mayıs 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Christoph Lang adlı futbolcunun menajerliğini LIAN Sports Group üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Sturm Graz kulübünden Rapid Wien kulübüne €600k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 7 maçta 5 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak çift.

Christoph Lang menajeri kim?

expand_more

Christoph Lang adlı futbolcunun menajerliğini LIAN Sports Group üstlenmektedir.

Christoph Lang hangi takımda oynuyor?

expand_more

Christoph Lang, şu anda LASK takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Christoph Lang piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Christoph Lang yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Christoph Lang nereli?

expand_more

Christoph Lang, Avusturya uyrukludur.

Christoph Lang kaç yaşında?

expand_more

Christoph Lang 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
24 Eyl 2026
Israel (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
3 - 1 (G) 6.8
20 Eyl 2026
TSV Hartberg (D)
Austrian Bundesliga
3 - 3 (B) 7.4
13 Eyl 2026
SK Sturm Graz (D)
Austrian Bundesliga
2 - 1 (M) 5.9
8 Eyl 2026
AEK Athens (D)
UEFA Champions League
1 - 0 (M) 6.7
5 Eyl 2026
Deutschlandsberger SC (D)
OFB Cup
1 - 6 (G) 8.4

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€689k

€552k – €827k

20232026

Sezon Formu

Gol

5 / xG 2.30

Asist

0 / xA 1.36

Şut

14 / isabetli 10

Pas isabeti

83.3

Gol
%100
Asist
%0
Reyting
%93

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 5 %100
xG 2.30 %79
xGOT 4.78 %100
xG (penaltısız) 2.30 %86
Şut 14 %72
İsabetli şut 10 %100
Kafa şutu 2 %52

Pas

Asist 0 %0
xA 1.36 %100
İsabetli pas 125 %100
Pas isabeti % 83.3 %93
İsabetli uzun top 7 %93
Uzun top isabeti % 87.5 %86
Yaratılan fırsat 10 %93
Yaratılan büyük fırsat 3 %90

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %76
Çalım başarısı % 46.2 %59
Kazanılan ikili mücadele 22 %72
İkili mücadele % 42.3 %52
Kazanılan hava topu 2 %10
Hava topu % 16.7 %7
Top dokunuşu 238 %86
Ceza sahasında dokunuş 41 %100
Top kaybı 8 %14
Kazanılan faul 8 %93

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %62
Top çalma 6 %79
Pas arası 1 %48
Yapılan faul 4 %41
Top kazanma 12 %72
Son üçlükte top kazanma 8 %100
Geçilme 1 %34
Uzaklaştırma 2 %31
Gol yememe 1 %100
Sahadayken yenen gol 4 %55
Sahadayken rakip xG 3.36 %76

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %0

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Champions League 2026/2027.

66,6 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 66. (170 oyuncu)

Son maç puanları

  • 77 AEK Athens
  • Şut 67,9 #45/107
  • Pas 58,7 #118/165
  • Baskıya dayanıklılık 74,2 #17/149
  • Hava topu 61,5 #69/139
  • Top kontrolü 60,3 #104/165
  • İkili mücadele 64,4 #48/117

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. LASK Güncel
    02.2025 – devam

    64 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.20
    Bundesliga 7 5 0 7.60
    Champions League 3 0 0 6.28
    Cup 2 5 0 –
    2025/2026 6.64
    Bundesliga 27 5 3 6.64
    Cup 5 1 0 –
    2024/2025 6.58
    Bundesliga 19 3 2 6.58
    Cup 1 0 0 –
  2. Rapid Wien
    01.2024 – 02.2025

    31 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.62
    Bundesliga 8 0 2 6.58
    Europa League 3 2 0 –
    Cup 3 0 0 –
    Conference League 1 0 0 6.95
    2023/2024 7.04
    Bundesliga 14 2 2 7.04
    Cup 2 1 0 –
  3. Hartberg Kiralık
    07.2023 – 01.2024

    20 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.04
    Bundesliga 17 5 3 7.04
    Cup 3 0 0 –
  4. Ried Kiralık
    01.2023 – 06.2023

    17 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.13
    Bundesliga 15 3 2 7.13
    Cup 2 1 0 –
  5. Sturm Graz
    02.2021 – 01.2023

    19 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.85
    Bundesliga 3 1 1 7.13
    Champions League 2 0 0 –
    Europa League 1 0 0 6.03
    Cup 1 0 0 –
    2021/2022 5.86
    Bundesliga 9 0 0 5.86
    Cup 2 1 0 –
    Europa League 1 0 0 –
  6. Sturm Graz II
    07.2020 – 01.2023

    43 maç · 24 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    2. Liga 12 5 1 –
    2021/2022
    Regionalliga 18 14 0 –
    2020/2021
    Regionalliga 13 5 0 –
  7. SK Sturm Graz Under 18 Altyapı
    07.2018 – 06.2021

    15 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Jugendliga U18 10 3 0 –
    2018/2019
    Jugendliga U18 5 0 0 –

Milli Takım

Austria 03.2024

1 maç · 0 gol

Austria U21 03.2023

6 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.