Daichi Kamada adlı futbolcunun menajerliğini Sports360 GmbH üstlenmektedir. Oyuncu Crystal Palace formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €10.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Sagan Tosu Sagan Tosu
17/18
Frankfurt Frankfurt
18/19
St. Truiden St. Truiden
18/19
Frankfurt Frankfurt
23/24
Lazio Lazio
24/25
Crystal Palace Crystal Palace

Reyting

70

MER

Daichi Kamada futbolcu profil fotoğrafı

Daichi Kamada

Japonya • Merkez Orta Saha visibility369,9B Wikidata Q20039495

HÜC

59

TEK

57

TAK

49

DEF

44

YRT

60

YAŞ

30

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €10.00m
support_agent Temsilci: Sports360 GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

30

Boy

1,80

Ayak

Sağ

info Daichi Kamada hakkında

Daichi Kamada, 30 yaşında, Japonya uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Daichi Kamada, 2024 yılından bu yana Crystal Palace forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €10.00m. Daichi Kamada adlı futbolcunun menajerliğini Sports360 GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2017 yılında Sagan Tosu kulübünden Frankfurt kulübüne €1.60m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 6 maçta 1 gol ve 3 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Daichi Kamada menajeri kim?

expand_more

Daichi Kamada adlı futbolcunun menajerliğini Sports360 GmbH üstlenmektedir.

Daichi Kamada hangi takımda oynuyor?

expand_more

Daichi Kamada, şu anda Crystal Palace takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Daichi Kamada piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Daichi Kamada yaklaşık piyasa değeri €10.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Daichi Kamada nereli?

expand_more

Daichi Kamada, Japonya uyrukludur.

Daichi Kamada kaç yaşında?

expand_more

Daichi Kamada 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
15 Eki 2026
Olympique Lyonnais (D)
UEFA Europa League
3 - 2 (M) 7.5
11 Eki 2026
Nottingham Forest (E)
Premier League
3 - 1 (G) 7.2
5 Eki 2026
New Zealand (E)
International Friendly Games
2 - 1 (G) –
1 Eki 2026
Ecuador (E)
International Friendly Games
5 - 4 (G) –
28 Eyl 2026
Venezuela (E)
International Friendly Games
2 - 1 (G) 7.7

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€10.00m

Model Tahmini

€9,3m

€7,9m – €10,7m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.81

Asist

3 / xA 0.42

Şut

5 / isabetli 2

Pas isabeti

86.2

Gol
%51
Asist
%100
Reyting
%77

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %51
xG 0.81 %51
xGOT 0.80 %58
xG (penaltısız) 0.81 %53
Şut 5 %33
İsabetli şut 2 %32
Kafa şutu 1 %68

Fiziksel

Azami hız (km/s) 31.2 %9
Kat edilen mesafe (m) 65717.3 %96
Koşu mesafesi (m) 14188.4 %90
Sprint mesafesi (m) 997.6 %54
Sprint sayısı 51 %59

Pas

Asist 3 %100
xA 0.42 %46
İsabetli pas 193 %90
Pas isabeti % 86.2 %71
İsabetli uzun top 5 %73
Uzun top isabeti % 55.6 %55
Hat kıran pas 52 %92
Yaratılan fırsat 7 %54
Yaratılan büyük fırsat 2 %60
İsabetli orta 1 %21
Orta isabeti % 20.0 %45

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %19
Çalım başarısı % 40.0 %45
Kazanılan ikili mücadele 24 %71
İkili mücadele % 55.8 %88
Kazanılan hava topu 2 %40
Hava topu % 100.0 %100
Top dokunuşu 296 %81
Ceza sahasında dokunuş 11 %33
Top kaybı 6 %23
Kazanılan faul 7 %60

Savunma

Savunma aksiyonu 47 %95
Top çalma 13 %95
Pas arası 2 %51
Yapılan faul 2 %68
Top kazanma 28 %95
Son üçlükte top kazanma 1 %22
Geçilme 8 %1
Uzaklaştırma 4 %63
Gol yememe 1 %79
Sahadayken yenen gol 11 %8
Sahadayken rakip xG 12.08 %0

Disiplin

Sarı kart 1 %13
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

66,3 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 25. (148 oyuncu)

Son maç puanları

  • 55 Nottingham Forest
  • 63 Leeds United
  • 61 Ipswich Town
  • 80 Fulham
  • 68 Manchester City
  • Orta 68,0 #28/107
  • Pas 66,3 #27/147
  • Dribbling 50,5 #125/125
  • Top taşıma 55,2 #111/130
  • Baskıya dayanıklılık 67,9 #53/141
  • Şut 77,0 #8/122
  • Top kontrolü 66,6 #18/147
  • Baskı altında orta 72,1 #20/102
  • Baskı altında şut 79,2 #7/117
  • Hava topu 64,5 #30/140
  • İkili mücadele 68,1 #25/134

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Gets scoring started for Palace

    Kamada scored one goal to go with one shot (one on goal) and one chance created in Sunday's 3-1 victory against Nottingham Forest.

  • Unable to convert chances

    Kamada generated three shots (one on goal) and one cross (zero accurate) in Sunday's 0-0 draw against Leeds United.

  • Assists twice in 3-2 loss

    Kamada assisted twice to go with one cross (zero accurate) and one corner in Saturday's 3-2 defeat against Ipswich Town.

  • Assists in win

    Kamada assisted once to go with zero corners and two chances created in Saturday's 3-2 victory versus Fulham.

  • One shot Friday

    Kamada registered one shot (zero on goal) in Friday's 4-1 loss against Manchester City.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Crystal Palace Güncel Bonservissiz
    07.2024 – devam

    97 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.42
    Premier Lig 6 1 3 7.45
    EFL Cup 1 1 0 7.34
    Europa League 1 0 0 7.38
    2025/2026 7.06
    Premier Lig 28 0 0 6.84
    Conference League 15 1 4 7.44
    EFL Cup 2 0 0 7.42
    Community Shield 1 0 0 –
    2024/2025 6.76
    Premier Lig 34 0 0 6.57
    FA Cup 5 0 1 7.18
    EFL Cup 4 2 2 7.87
  2. Lazio Bonservissiz
    08.2023 – 06.2024

    38 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.81
    Serie A 29 2 2 6.91
    Champions League 7 0 0 6.49
    Coppa Italia 2 0 0 6.56
  3. Eintracht Frankfurt
    07.2019 – 06.2023

    175 maç · 40 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.25
    Bundesliga 32 9 6 7.21
    Champions League 8 3 0 7.20
    DFB Pokal 6 4 0 7.58
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2021/2022 7.15
    Bundesliga 32 4 3 7.01
    Europa League 13 5 1 7.49
    DFB Pokal 1 0 0 7.38
    2020/2021 7.11
    Bundesliga 32 5 12 7.16
    DFB Pokal 2 0 0 6.32
    2019/2020 6.80
    Bundesliga 28 2 4 6.61
    Europa League 16 6 3 7.14
    DFB Pokal 4 2 0 –
  4. St.Truiden Kiralık
    08.2018 – 06.2019

    36 maç · 16 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 7.23
    First Division A 24 12 1 7.23
    UEFA Europa League Play-offs 10 3 5 –
    Belgian Cup 2 1 1 –
  5. Eintracht Frankfurt
    07.2017 – 06.2018

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 5.92
    Bundesliga 3 0 0 5.92
    DFB Pokal 1 0 0 –
  6. Sagan Tosu
    01.2015 – 06.2017

    75 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017
    J. League 16 3 2 –
    J. League Cup 1 2 0 –
    2016
    J. League 28 7 2 –
    J. League Cup 3 0 0 –
    Emperor Cup 1 0 0 –
    2015
    J. League 21 3 0 –
    J. League Cup 4 0 0 –
    Emperor Cup 1 0 0 –

Milli Takım

Japan 03.2019

57 maç · 14 gol

Japan U23 01.2016

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.