Daniel Muñoz adlı futbolcunun menajerliğini Goal Management SAS üstlenmektedir. Oyuncu Nottingham Forest formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €22.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Nacional Nacional
20/21
Genk Genk
23/24
Crystal Palace Crystal Palace
26/27
Nottingham Nottingham

Reyting

69

SAĞ

Daniel Muñoz futbolcu profil fotoğrafı

Daniel Muñoz

Kolombiya • Sağ Bek visibility886,5B Wikidata Q56703599

HÜC

54

TEK

49

TAK

58

DEF

65

YRT

60

YAŞ

30

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €22.00m
support_agent Temsilci: Goal Management SAS

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Defans

Yaş

30

Boy

1,80

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
26.05.1996
Doğum Yeri
Amalfi, Kolombiya
Uyruk
Kolombiya
Lig
Premier League
Forma No
27

info Daniel Muñoz hakkında

Daniel Muñoz, 30 yaşında, Kolombiya uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Daniel Muñoz, 2026 yılından bu yana Nottingham Forest forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €22.00m. Daniel Muñoz adlı futbolcunun menajerliğini Goal Management SAS üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Crystal Palace kulübünden Nottingham kulübüne €25.70m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 9 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Daniel Muñoz menajeri kim?

expand_more

Daniel Muñoz adlı futbolcunun menajerliğini Goal Management SAS üstlenmektedir.

Daniel Muñoz hangi takımda oynuyor?

expand_more

Daniel Muñoz, şu anda Nottingham Forest takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Daniel Muñoz piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Daniel Muñoz yaklaşık piyasa değeri €22.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Daniel Muñoz nereli?

expand_more

Daniel Muñoz, Kolombiya uyrukludur.

Daniel Muñoz kaç yaşında?

expand_more

Daniel Muñoz 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Manchester City (E)
Premier League
3 - 1 (G) 7.6
31 Eki 2026
Brentford (D)
Premier League
2 - 0 (M) 6.5
23 Eki 2026
Ipswich Town (D)
Premier League
1 - 1 (B) 7.6
18 Eki 2026
Arsenal (E)
Premier League
0 - 1 (M) 6.8
11 Eki 2026
Crystal Palace (D)
Premier League
3 - 1 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€22.00m

Model Tahmini

€22,3m

€20,0m – €24,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 1.06

Asist

1 / xA 0.69

Şut

10 / isabetli 2

Pas isabeti

85.3

Gol
%0
Asist
%67
Reyting
%52

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 1.06 %88
xGOT 0.73 %85
xG (penaltısız) 1.06 %88
Şut 10 %89
İsabetli şut 2 %68
Kafa şutu 4 %95

Fiziksel

Azami hız (km/s) 32.3 %18
Kat edilen mesafe (m) 81713.4 %64
Koşu mesafesi (m) 20759.1 %83
Sprint mesafesi (m) 2826.7 %83
Sprint sayısı 127 %83

Pas

Asist 1 %67
xA 0.69 %74
İsabetli pas 221 %62
Pas isabeti % 85.3 %74
İsabetli uzun top 7 %44
Uzun top isabeti % 53.8 %86
Hat kıran pas 51 %48
Yaratılan fırsat 11 %89
Yaratılan büyük fırsat 3 %92
İsabetli orta 6 %73
Orta isabeti % 33.3 %76

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %32
Çalım başarısı % 22.2 %17
Kazanılan ikili mücadele 46 %83
İkili mücadele % 52.9 %53
Kazanılan hava topu 16 %88
Hava topu % 51.6 %56
Top dokunuşu 418 %53
Ceza sahasında dokunuş 28 %97
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 2 %20

Savunma

Savunma aksiyonu 48 %62
Top çalma 26 %95
Pas arası 3 %18
Yapılan faul 13 %8
Top kazanma 21 %42
Geçilme 6 %29
Uzaklaştırma 19 %59
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 11 %17
Sahadayken rakip xG 8.56 %50

Disiplin

Sarı kart 1 %33
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

71,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 59. (163 oyuncu)

Son maç puanları

  • 55 Brentford
  • 69 Ipswich Town
  • 79 Arsenal
  • 69 Crystal Palace
  • 74 Coventry City
  • Şut 61,4 #76/124
  • Pas 69,9 #46/162
  • Orta 80,8 #1/117
  • On ball attacking 59,0 #116/151
  • Mücadele 68,4 #53/158
  • Bire bir savunma 72,1 #33/158
  • Pozisyon alma 68,2 #94/159
  • Top kontrolü 70,4 #41/162

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Recovers from foot issue

    Munoz (foot) is expected to be available for Saturday's Premier League clash against Manchester City after returning to training following a minor foot issue, according to coach Oliver Glasner. "Munoz, that's why he didn't start at Brentford, he had some issues with his foot but he looks OK and trained this week."

  • Plays 45 minutes off bench

    Munoz (knock) didn't start Saturday against Brentford but played 45 minutes off the bench. He recorded four tackles (two won), two chances created, one shot off target, two crosses (one accurate) and one clearance.

  • Assists opener Friday

    Munoz assisted once to go with one shot (zero on goal), five crosses (one accurate) and one chance created in Friday's 1-1 draw versus Ipswich Town.

  • Beaten on decisive Arsenal goal

    Munoz registered one cross (zero accurate) and one chance created in Sunday's 1-0 loss against Arsenal.

  • Earning starting role with Forest

    Munoz has started in Nottingham's last three Premier League matches.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Nottingham Forest Güncel
    08.2026 – devam

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.82
    Premier Lig 8 0 1 6.82
  2. Crystal Palace
    01.2024 – 08.2026

    109 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.82
    Premier Lig 1 0 0 6.82
    2025/2026 7.26
    Premier Lig 29 4 3 7.17
    Conference League 14 1 1 7.47
    EFL Cup 2 0 0 7.16
    Community Shield 1 0 0 –
    2024/2025 7.40
    Premier Lig 37 4 5 7.34
    FA Cup 6 2 1 7.64
    EFL Cup 3 0 1 7.78
    2023/2024 7.33
    Premier Lig 16 0 4 7.33
  3. Genk
    06.2020 – 01.2024

    148 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.59
    First Division A 17 5 1 7.64
    Conference League 7 2 0 7.50
    Champions League 2 0 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    Belgian Cup 1 0 0 –
    2022/2023 7.64
    First Division A 36 8 5 7.64
    Belgian Cup 3 0 0 –
    2021/2022 7.40
    First Division A 29 3 4 7.47
    Europa League 3 0 0 6.73
    Belgian Cup 2 0 0 –
    Champions League 2 0 0 –
    2020/2021 7.19
    First Division A 40 0 5 7.19
    Belgian Cup 4 1 2 –
  4. Atlético Nacional
    07.2019 – 05.2020

    32 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020 7.15
    Primera A 6 0 0 7.15
    Copa Sudamericana 2 1 0 –
    2019 7.29
    Primera A 20 7 2 7.29
    Copa Colombia 4 0 0 –
  5. Águilas Doradas
    02.2017 – 05.2019

    94 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019 7.29
    Primera A 19 0 4 7.29
    Copa Sudamericana 4 0 0 –
    2018
    Primera A 32 3 1 –
    Copa Colombia 2 0 0 –
    2017
    Primera A 30 0 2 –
    Copa Colombia 5 0 0 –
    Copa Sudamericana 2 0 0 –

Milli Takım

Colombia 11.2020

54 maç · 5 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.