Edo Kayembe adlı futbolcunun menajerliğini VV Consulting üstlenmektedir. Oyuncu Watford FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Anderlecht U21 Anderlecht U21
18/19
Anderlecht Anderlecht
20/21
Eupen Eupen
21/22
Watford Watford

Reyting

68

MER

Edo Kayembe futbolcu profil fotoğrafı

Edo Kayembe

Kongo DC • Merkez Orta Saha visibility258 Wikidata Q46699047

HÜC

53

TEK

54

TAK

40

DEF

37

YRT

54

YAŞ

28

Boy: 1,83
Ayak: Sol
euro €4.00m
support_agent Temsilci: VV Consulting

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

28

Boy

1,83

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
03.06.1998
Doğum Yeri
Kananga, Kongo DC
Uyruk
Kongo DC
Lig
Championship
Forma No
39

info Edo Kayembe hakkında

Edo Kayembe, 28 yaşında, Kongo DC uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Edo Kayembe, 2022 yılından bu yana Watford FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Edo Kayembe adlı futbolcunun menajerliğini VV Consulting üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Eupen kulübünden Watford kulübüne €4.70m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 14 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak sol.

Edo Kayembe menajeri kim?

expand_more

Edo Kayembe adlı futbolcunun menajerliğini VV Consulting üstlenmektedir.

Edo Kayembe hangi takımda oynuyor?

expand_more

Edo Kayembe, şu anda Watford FC takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Edo Kayembe piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Edo Kayembe yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Edo Kayembe nereli?

expand_more

Edo Kayembe, Kongo DC uyrukludur.

Edo Kayembe kaç yaşında?

expand_more

Edo Kayembe 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
3 Kas 2026
Lincoln City (E)
Championship
1 - 0 (G) 7.0
31 Eki 2026
Norwich City (D)
Championship
3 - 2 (M) 6.5
24 Eki 2026
Wolverhampton (D)
Championship
1 - 0 (M) 6.7
17 Eki 2026
Charlton Athletic (E)
Championship
2 - 0 (G) 7.4
13 Eki 2026
Cardiff City (D)
Championship
5 - 1 (M) 5.8

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€1,9m

€1,5m – €2,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.12

Asist

1 / xA 1.03

Şut

20 / isabetli 4

Pas isabeti

84.1

Gol
%59
Asist
%56
Reyting
%32

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %59
xG 1.12 %78
xGOT 0.79 %70
xG (penaltısız) 1.12 %79
Şut 20 %91
İsabetli şut 4 %74

Pas

Asist 1 %56
xA 1.03 %69
İsabetli pas 360 %71
Pas isabeti % 84.1 %57
İsabetli uzun top 14 %60
Uzun top isabeti % 35.0 %28
Hat kıran pas 68 %68
Yaratılan fırsat 13 %83
Yaratılan büyük fırsat 4 %89
İsabetli orta 4 %64
Orta isabeti % 22.2 %43

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %62
Çalım başarısı % 41.7 %36
Kazanılan ikili mücadele 43 %61
İkili mücadele % 41.0 %12
Kazanılan hava topu 13 %82
Hava topu % 46.4 %50
Top dokunuşu 626 %71
Ceza sahasında dokunuş 12 %64
Top kaybı 15 %4
Kazanılan faul 10 %59

Savunma

Savunma aksiyonu 48 %62
Top çalma 15 %55
Pas arası 10 %64
Şut bloğu 4 %64
Yapılan faul 13 %24
Penaltıya sebebiyet 1 %1
Top kazanma 55 %79
Geçilme 13 %7
Uzaklaştırma 19 %75
Gol yememe 2 %72
Sahadayken yenen gol 19 %7
Sahadayken rakip xG 21.51 %3

Disiplin

Sarı kart 4 %6
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Watford Güncel
    01.2022 – devam

    171 maç · 18 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.71
    Championship 14 1 1 6.70
    EFL Cup 2 0 0 6.80
    2025/2026 6.88
    Championship 37 4 1 6.89
    EFL Cup 1 0 0 6.53
    2024/2025 6.65
    Championship 44 8 1 6.66
    FA Cup 1 0 0 6.67
    EFL Cup 1 0 0 6.60
    2023/2024 7.01
    Championship 35 5 2 7.04
    EFL Cup 1 0 0 6.09
    2022/2023 7.16
    Championship 21 0 0 7.21
    EFL Cup 1 0 0 6.13
    2021/2022 6.76
    Premier Lig 13 0 0 6.76
  2. Eupen
    09.2020 – 01.2022

    45 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.37
    First Division A 17 4 1 7.37
    Belgian Cup 2 0 1 –
    2020/2021 6.72
    First Division A 23 0 2 6.72
    Belgian Cup 3 0 0 –
  3. Anderlecht
    12.2017 – 09.2020

    39 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.72
    First Division A 2 0 0 6.72
    2019/2020 6.55
    First Division A 18 0 1 6.55
    Belgian Cup 3 0 0 –
    2018/2019 6.67
    First Division A 12 0 0 6.67
    Europa League 2 0 0 6.73
    Belgian Cup 1 0 0 –
    2017/2018
    First Division A 1 0 0 –

Milli Takım

DR Congo 09.2019

42 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.