Kenny Lala adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir. Oyuncu Stade Brest 29 formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

10/11
Paris FC Paris FC
11/12
Valenciennes Valenciennes
15/16
Lens Lens
17/18
Strasbourg Strasbourg
20/21
Olympiakos Olympiakos
22/23
Brest Brest

Reyting

68

SAĞ

Kenny Lala futbolcu profil fotoğrafı

Kenny Lala

Fransa • Sağ Bek visibility106,3B Wikidata Q129175

HÜC

48

TEK

55

TAK

54

DEF

53

YRT

63

YAŞ

35

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €1.50m
support_agent Temsilci: B2W FOOTBALL

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

35

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
03.10.1991
Doğum Yeri
Villepinte, Fransa
Uyruk
Fransa / Martinik
Lig
Ligue 1
Forma No
77

info Kenny Lala hakkında

Kenny Lala, 35 yaşında, Fransa uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Kenny Lala, 2023 yılından bu yana Stade Brest 29 forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Kenny Lala adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında Strasbourg kulübünden Olympiakos kulübüne €500k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 9 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Kenny Lala menajeri kim?

expand_more

Kenny Lala adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir.

Kenny Lala hangi takımda oynuyor?

expand_more

Kenny Lala, şu anda Stade Brest 29 takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Kenny Lala piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Kenny Lala yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Kenny Lala nereli?

expand_more

Kenny Lala, Fransa uyrukludur.

Kenny Lala kaç yaşında?

expand_more

Kenny Lala 35 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
2 Kas 2026
Lorient (D)
Ligue 1
0 - 2 (G) 7.3
23 Eki 2026
OGC Nice (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) 7.4
17 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 1 (B) 6.9
10 Eki 2026
Angers (E)
Ligue 1
5 - 1 (G) 7.1
3 Eki 2026
Honduras (E)
CONCACAF Nations League, League A, Group B
2 - 1 (G) 7.0

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€1,0m

€761k – €1,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.77

Asist

0 / xA 0.92

Şut

8 / isabetli 3

Pas isabeti

77.0

Gol
%72
Asist
%0
Reyting
%38

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %72
xG 1.77 %97
xGOT 1.42 %95
Penaltı golü 1 %100
xG (penaltısız) 0.19 %54
Şut 8 %89
İsabetli şut 3 %86

Pas

Asist 0 %0
xA 0.92 %75
İsabetli pas 281 %74
Pas isabeti % 77.0 %11
İsabetli uzun top 36 %100
Uzun top isabeti % 50.7 %75
Hat kıran pas 83 %88
Yaratılan fırsat 9 %78
Yaratılan büyük fırsat 1 %45
İsabetli orta 8 %85
Orta isabeti % 27.6 %62

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %37
Çalım başarısı % 40.0 %51
Kazanılan ikili mücadele 26 %52
İkili mücadele % 55.3 %62
Kazanılan hava topu 3 %42
Hava topu % 30.0 %23
Top dokunuşu 570 %82
Ceza sahasında dokunuş 3 %28
Top kaybı 2 %45
Kazanılan faul 9 %80

Savunma

Savunma aksiyonu 42 %71
Top çalma 12 %63
Pas arası 4 %37
Şut bloğu 2 %60
Yapılan faul 4 %51
Penaltıya sebebiyet 1 %0
Top kazanma 33 %77
Son üçlükte top kazanma 2 %65
Geçilme 6 %18
Uzaklaştırma 24 %92
Gol yememe 1 %48
Sahadayken yenen gol 11 %17
Sahadayken rakip xG 9.80 %35

Disiplin

Sarı kart 1 %20
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

76,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 29. (153 oyuncu)

Son maç puanları

  • 68 Lorient
  • 76 Nice
  • 71 LOSC Lille
  • 80 Angers SCO
  • 70 Auxerre
  • Şut 64,4 #37/123
  • Pas 72,2 #39/155
  • Orta 74,8 #6/97
  • On ball attacking 65,2 #45/144
  • Mücadele 58,4 #131/151
  • Bire bir savunma 78,2 #10/154
  • Pozisyon alma 63,8 #82/154
  • Top kontrolü 75,1 #18/154

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Sends in six crosses

    Lala crossed six times (one accurate), blocked a shot and made a clearance during Monday's 2-0 win over Lorient.

  • Misses late penalty in loss

    Lala had two shots (two on goal), three crosses (zero accurate) and one chance created in Friday's 2-1 loss against Nice.

  • Scores penalty in win

    Lala scored one goal to go with four shots (one on goal) and one cross (zero accurate) in Saturday's 5-1 win against Angers.

  • Fit and available for PSG clash

    Lala (ankle) is fit and available for Sunday's clash against Paris Saint-Germain, according to coach Julien Lachuer, per Le Telegramme.

  • Precautionnary sub due to ankle issue

    Lala (ankle) had his swelling caused by a burst vein or vessel following a violent collision with Timothee Pembele, according to coach Julien Lachuer, per Le Telegramme. "The doctor told me there's a vein or vessel that burst, which caused his ankle to swell, it shows the mindset of Kenny and this group, he said 'I'm not at 100 percent, I'd rather give my spot to a guy who is at 100 percent.'"

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Brest Güncel Bonservissiz
    01.2023 – devam

    137 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.79
    Ligue 1 9 1 0 6.79
    2025/2026 6.59
    Ligue 1 32 0 3 6.59
    Coupe de France 1 0 0 6.59
    2024/2025 7.01
    Ligue 1 30 3 2 7.05
    Champions League 8 0 0 7.17
    Coupe de France 2 0 0 5.83
    2023/2024 7.42
    Ligue 1 33 2 3 7.40
    Coupe de France 3 1 0 7.65
    2022/2023 7.22
    Ligue 1 17 0 2 7.28
    Coupe de France 2 0 0 6.80
  2. Olympiacos Bonservissiz
    02.2021 – 06.2022

    51 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.78
    Super League 1 26 0 3 –
    Europa League 9 0 0 6.78
    Champions League 3 0 0 –
    Greece Cup 2 0 0 –
    2020/2021 6.14
    Super League 1 5 0 0 –
    Europa League 4 0 0 6.14
    Greece Cup 2 0 0 –
  3. Strasbourg B
    05.2018 – 06.2018

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    National 3 1 0 0 –
  4. Strasbourg Bonservissiz
    06.2017 – 02.2021

    131 maç · 13 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.75
    Ligue 1 21 3 3 6.75
    2019/2020 6.81
    Ligue 1 25 2 1 6.81
    Europa League 4 0 0 –
    Coupe de France 2 0 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
    2018/2019 7.06
    Ligue 1 34 5 9 7.06
    Coupe de la Ligue 5 0 1 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2017/2018 6.89
    Ligue 1 31 3 4 6.89
    Coupe de France 4 0 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 2 –
  5. Lens
    07.2015 – 06.2017

    75 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Ligue 2 37 1 3 –
    Coupe de France 3 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2015/2016
    Ligue 2 33 1 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  6. Valenciennes B
    07.2011 – 06.2015

    29 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    National 3 2 0 0 –
    2013/2014
    National 3 4 0 0 –
    2012/2013
    National 2 19 0 0 –
    2011/2012
    National 2 4 0 0 –
  7. Valenciennes
    07.2011 – 06.2015

    65 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015 6.45
    Ligue 2 35 0 0 6.45
    Coupe de France 3 0 0 –
    2013/2014
    Ligue 1 17 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2012/2013
    Ligue 1 7 1 0 –
    2011/2012
    Ligue 1 2 0 0 –
  8. Paris FC
    07.2010 – 07.2011

    36 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2010/2011
    National 1 33 0 0 –
    Coupe de France 3 0 0 –

Milli Takım

Martinique 09.2026

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.