Lamine Sy adlı futbolcunun menajerliğini BS Group International üstlenmektedir. Oyuncu AJ Auxerre formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
SM Caen Alt. SM Caen Alt.
17/18
SM Caen U17 SM Caen U17
19/20
SM Caen U19 SM Caen U19
21/22
SM Caen B SM Caen B
22/23
SM Caen SM Caen
23/24
FC Rouen 1899 FC Rouen 1899
23/24
SM Caen SM Caen
25/26
AJ Auxerre AJ Auxerre

Reyting

66

SAĞ

Lamine Sy futbolcu profil fotoğrafı

Lamine Sy

Senegal • Sağ Bek visibility120,9B Wikidata Q110849370

HÜC

42

TEK

41

TAK

53

DEF

64

YRT

47

YAŞ

24

Boy: 1,71
Ayak: Sağ
euro €2.50m
support_agent Temsilci: BS Group International

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

24

Boy

1,71

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
10.08.2002
Doğum Yeri
Les Mureaux, Fransa
Uyruk
Senegal / Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
27

info Lamine Sy hakkında

Lamine Sy, 24 yaşında, Senegal uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Lamine Sy, 2025 yılından bu yana AJ Auxerre forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Lamine Sy adlı futbolcunun menajerliğini BS Group International üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 10 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,71 m, tercih ettiği ayak sağ.

Lamine Sy menajeri kim?

expand_more

Lamine Sy adlı futbolcunun menajerliğini BS Group International üstlenmektedir.

Lamine Sy hangi takımda oynuyor?

expand_more

Lamine Sy, şu anda AJ Auxerre takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Lamine Sy piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Lamine Sy yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Lamine Sy nereli?

expand_more

Lamine Sy, Senegal uyrukludur.

Lamine Sy kaç yaşında?

expand_more

Lamine Sy 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
0 - 1 (M) 7.0
1 Kas 2026
RC Strasbourg (D)
Ligue 1
5 - 1 (M) 6.2
25 Eki 2026
Le Mans (E)
Ligue 1
1 - 1 (B) 7.2
18 Eki 2026
Le Havre (D)
Ligue 1
1 - 3 (G) 6.8
11 Eki 2026
Stade Rennais (D)
Ligue 1
4 - 1 (M) 6.9

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€1,9m

€1,5m – €2,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.15

Asist

0 / xA 0.51

Şut

6 / isabetli 2

Pas isabeti

77.9

Gol
%72
Asist
%0
Reyting
%37

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %72
xG 1.15 %88
xGOT 1.04 %86
xG (penaltısız) 1.15 %89
Şut 6 %74
İsabetli şut 2 %68

Pas

Asist 0 %0
xA 0.51 %54
İsabetli pas 225 %62
Pas isabeti % 77.9 %17
İsabetli uzun top 9 %65
Uzun top isabeti % 40.9 %48
Hat kıran pas 50 %63
Yaratılan fırsat 4 %46
Yaratılan büyük fırsat 1 %45
İsabetli orta 2 %37
Orta isabeti % 10.0 %23

Top Hakimiyeti

Çalım 17 %100
Çalım başarısı % 53.1 %69
Kazanılan ikili mücadele 45 %92
İkili mücadele % 49.5 %37
Kazanılan hava topu 5 %62
Hava topu % 35.7 %32
Top dokunuşu 512 %75
Ceza sahasında dokunuş 16 %82
Top kaybı 6 %9
Kazanılan faul 5 %52

Savunma

Savunma aksiyonu 43 %82
Top çalma 18 %86
Pas arası 10 %75
Şut bloğu 1 %32
Yapılan faul 14 %5
Top kazanma 54 %100
Son üçlükte top kazanma 9 %100
Geçilme 5 %28
Uzaklaştırma 14 %65
Gol yememe 1 %48
Sahadayken yenen gol 21 %0
Sahadayken rakip xG 16.77 %3

Disiplin

Sarı kart 1 %22
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

65,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 109. (153 oyuncu)

Son maç puanları

  • 56 Strasbourg
  • 75 Le Mans
  • 55 Le Havre
  • 65 Rennes
  • 72 Brest
  • Şut 59,8 #82/123
  • Pas 61,0 #126/155
  • Orta 63,2 #44/97
  • On ball attacking 67,3 #28/144
  • Mücadele 61,9 #98/151
  • Bire bir savunma 81,1 #1/154
  • Pozisyon alma 57,5 #141/154
  • Top kontrolü 79,4 #3/154

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Extends contract with Auxerre

    Sy signed a contract extension with Auxerre until the end of the 2029/30 season Thursday.

  • Scores in 5-2 defeat on Saturday

    Sy scored one goal to go with one shot (one on goal), two crosses (zero accurate) and one chance created in Saturday's 5-2 defeat to Lens.

  • Brought off bench

    Sy registered one tackle (one won) and one clearance in Sunday's 2-2 draw versus Monaco. In addition, he was given a yellow card in the 83rd minute.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Auxerre Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    35 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.78
    Ligue 1 10 1 0 6.78
    2025/2026 6.92
    Ligue 1 24 0 0 6.91
    Coupe de France 1 0 0 7.37
  2. Caen
    07.2024 – 06.2025

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.18
    Ligue 2 15 0 0 6.18
  3. Rouen Kiralık
    07.2023 – 06.2024

    36 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.16
    National 1 31 3 2 –
    Coupe de France 5 0 0 7.16
  4. Caen B
    07.2022 – 07.2023

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 2 5 0 0 –
  5. Caen
    02.2022 – 07.2023

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.10
    Ligue 2 2 0 0 7.10
    2021/2022 7.05
    Ligue 2 6 0 0 7.05
  6. Caen B
    07.2019 – 05.2022

    23 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 2 21 0 0 –
    2020/2021
    National 2 1 0 0 –
    2019/2020
    National 3 1 0 0 –

Milli Takım

Senegal 09.2026

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.