Luke Cundle adlı futbolcunun menajerliğini Footwork Management Limited üstlenmektedir. Oyuncu FC Millwall formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €3.20m seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Wolves Alt. Wolves Alt.
20/21
Wolves U23 Wolves U23
21/22
Wolves Wolves
22/23
Swansea Swansea
22/23
Wolves Wolves
23/24
Plymouth Plymouth
23/24
Wolves Wolves
23/24
Stoke City Stoke City
23/24
Wolves Wolves
24/25
Millwall Millwall

Reyting

70

MER

Luke Cundle futbolcu profil fotoğrafı

Luke Cundle

İngiltere • Merkez Orta Saha visibility107,4B Wikidata Q68608132

HÜC

49

TEK

48

TAK

45

DEF

46

YRT

49

YAŞ

24

Boy: 1,71
Ayak: Sağ
euro €3.20m
support_agent Temsilci: Footwork Management Limited

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

24

Boy

1,71

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
26.04.2002
Doğum Yeri
Warrington, İngiltere
Uyruk
İngiltere
Lig
Championship
Forma No
25

info Luke Cundle hakkında

Luke Cundle, 24 yaşında, İngiltere uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Luke Cundle, 2025 yılından bu yana FC Millwall forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €3.20m. Luke Cundle adlı futbolcunun menajerliğini Footwork Management Limited üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Wolves kulübünden Millwall kulübüne €1.20m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 12 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,71 m, tercih ettiği ayak sağ.

Luke Cundle menajeri kim?

expand_more

Luke Cundle adlı futbolcunun menajerliğini Footwork Management Limited üstlenmektedir.

Luke Cundle hangi takımda oynuyor?

expand_more

Luke Cundle, şu anda FC Millwall takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Luke Cundle piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Luke Cundle yaklaşık piyasa değeri €3.20m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Luke Cundle nereli?

expand_more

Luke Cundle, İngiltere uyrukludur.

Luke Cundle kaç yaşında?

expand_more

Luke Cundle 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
West Bromwich Albion (D)
Championship
3 - 0 (M) 6.7
3 Kas 2026
Birmingham City (D)
Championship
3 - 0 (M) 6.3
31 Eki 2026
Derby County (E)
Championship
4 - 1 (G) 9.0
24 Eki 2026
Portsmouth (D)
Championship
2 - 1 (M) 6.7
17 Eki 2026
Lincoln City (E)
Championship
2 - 2 (B) 7.1

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€3.20m

Model Tahmini

€2,0m

€1,6m – €2,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 1.23

Asist

1 / xA 0.55

Şut

5 / isabetli 4

Pas isabeti

88.5

Gol
%60
Asist
%38
Reyting
%45

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %60
xG 1.23 %53
xGOT 2.17 %73
xG (penaltısız) 1.23 %54
Şut 5 %13
İsabetli şut 4 %41
Kafa şutu 1 %51

Pas

Asist 1 %38
xA 0.55 %34
İsabetli pas 232 %83
Pas isabeti % 88.5 %96
İsabetli uzun top 10 %80
Uzun top isabeti % 62.5 %82
Hat kıran pas 38 %81
Yaratılan fırsat 8 %43
İsabetli orta 2 %28
Orta isabeti % 25.0 %62

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %26
Çalım başarısı % 66.7 %95
Kazanılan ikili mücadele 15 %20
İkili mücadele % 50.0 %84
Kazanılan hava topu 4 %52
Hava topu % 50.0 %80
Top dokunuşu 320 %55
Ceza sahasında dokunuş 11 %26
Top kaybı 5 %62
Kazanılan faul 3 %17

Savunma

Savunma aksiyonu 13 %31
Top çalma 4 %16
Pas arası 3 %43
Şut bloğu 1 %48
Yapılan faul 3 %72
Top kazanma 14 %28
Geçilme 1 %78
Uzaklaştırma 5 %48
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %48
Sahadayken rakip xG 8.30 %57

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Millwall Güncel
    01.2025 – devam

    64 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.79
    Championship 12 2 1 6.72
    EFL Cup 2 1 0 7.27
    2025/2026 6.68
    Championship 30 4 0 6.65
    EFL Cup 2 0 0 7.24
    2024/2025 6.35
    Championship 16 1 0 6.45
    FA Cup 2 0 0 5.60
  2. Wolverhampton Wanderers U21 Altyapı
    10.2024 – 01.2025

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Premier League 2 2 0 0 –
    Premier League International Cup 2 0 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 –
    National League Cup 1 0 0 –
  3. Wolverhampton Wanderers
    07.2024 – 01.2025

    0 maç · 0 gol

  4. Stoke City Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    16 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.84
    Championship 16 2 2 6.84
  5. Wolverhampton Wanderers
    01.2024 – 01.2024

    0 maç · 0 gol

  6. Plymouth Argyle Kiralık
    08.2023 – 01.2024

    27 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.89
    Championship 24 3 5 6.84
    EFL Cup 2 1 0 6.90
    FA Cup 1 1 1 8.31
  7. Wolverhampton Wanderers
    07.2023 – 08.2023

    0 maç · 0 gol

  8. Swansea City Kiralık
    08.2022 – 06.2023

    34 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.69
    Championship 32 3 4 6.75
    FA Cup 2 0 0 5.80
  9. Wolverhampton Wanderers
    07.2019 – 08.2022

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.94
    Premier Lig 4 0 0 6.94
    FA Cup 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2019/2020
    EFL Cup 1 0 0 –
  10. Wolverhampton Wanderers U21 Altyapı
    07.2018 – 08.2022

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Premier League 2 1 0 1 –
    2021/2022
    EFL Trophy 3 0 0 –
    2020/2021
    EFL Trophy 3 0 0 –
    2019/2020
    EFL Trophy 1 0 0 –
  11. Wolverhampton Wanderers U23 Altyapı
    07.2018 – 08.2022

    47 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Premier League 2 Div 2 18 7 4 –
    2020/2021
    Premier League 2 Div 2 23 2 7 –
    2019/2020
    Premier League 2 4 0 1 –
    Premier League International Cup 2 0 0 –
  12. Wolverhampton Wanderers U18 Altyapı
    01.2017 – 06.2021

    43 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    U18 Premier League 12 0 2 –
    FA Youth Cup 3 0 0 –
    U18 Premier League Cup 2 0 0 –
    2018/2019
    U18 Premier League 18 3 1 –
    FA Youth Cup 1 0 0 –
    2017/2018
    U18 Premier League 6 2 0 –
    2016/2017
    U18 Premier League 1 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.