Murat Satin adlı futbolcunun menajerliğini HARRER SPORT&MORE GmbH üstlenmektedir. Oyuncu WSG Tirol formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €300k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.05.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
G.Birliği U21 G.Birliği U21
14/15
Hacettepe Hacettepe
17/18
FC Wacker II FC Wacker II
17/18
FC Wacker FC Wacker
20/21
Ried Ried
22/23
Kulüpsüz Kulüpsüz
22/23
Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
23/24
SW Bregenz SW Bregenz
23/24
GAK GAK
26/27
WSG Tirol WSG Tirol

Reyting

67

MER

Murat Satin futbolcu profil fotoğrafı

Murat Satin

Avusturya • Merkez Orta Saha visibility15,6B Wikidata Q37989311

HÜC

54

TEK

51

TAK

37

DEF

40

YRT

56

YAŞ

30

Boy: 1,77
euro €300k
support_agent Temsilci: HARRER SPORT&MORE GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

30

Boy

1,77

info Murat Satin hakkında

Murat Satin, 30 yaşında, Avusturya uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Murat Satin, 2026 yılından bu yana WSG Tirol forması giyiyor. Sözleşmesi Mayıs 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €300k. Murat Satin adlı futbolcunun menajerliğini HARRER SPORT&MORE GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 15 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 3 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,77 m.

Murat Satin menajeri kim?

expand_more

Murat Satin adlı futbolcunun menajerliğini HARRER SPORT&MORE GmbH üstlenmektedir.

Murat Satin hangi takımda oynuyor?

expand_more

Murat Satin, şu anda WSG Tirol takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Murat Satin piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Murat Satin yaklaşık piyasa değeri €300k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Murat Satin nereli?

expand_more

Murat Satin, Avusturya uyrukludur.

Murat Satin kaç yaşında?

expand_more

Murat Satin 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Ağu 2026
SCR Altach (D)
Austrian Bundesliga
3 - 1 (M) 6.8
1 Ağu 2026
SK Sturm Graz (E)
Austrian Bundesliga
1 - 1 (B) 7.1
24 Tem 2026
SC Wieselburg (D)
OFB Cup
0 - 6 (G) 7.7
17 Tem 2026
Hertha BSC (E)
Club Friendly Games
2 - 3 (M) –
4 Tem 2026
Górnik Zabrze (E)
Club Friendly Games
0 - 0 (B) –

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€300k

Model Tahmini

€141k

€113k – €169k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.33

Asist

0 / xA 0.25

Şut

1

Pas isabeti

80.5

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%21

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.33 %71
xG (penaltısız) 0.33 %71
Şut 1 %19

Pas

Asist 0 %0
xA 0.25 %67
İsabetli pas 66 %44
Pas isabeti % 80.5 %42
İsabetli uzun top 6 %69
Uzun top isabeti % 46.2 %21
Yaratılan fırsat 2 %31
İsabetli orta 3 %85
Orta isabeti % 50.0 %85

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %29
Çalım başarısı % 50.0 %48
Kazanılan ikili mücadele 10 %35
İkili mücadele % 55.6 %69
Kazanılan hava topu 1 %25
Hava topu % 100.0 %100
Top dokunuşu 127 %46
Ceza sahasında dokunuş 1 %25
Top kaybı 2 %23
Kazanılan faul 2 %25

Savunma

Savunma aksiyonu 14 %75
Top çalma 6 %71
Pas arası 3 %73
Şut bloğu 2 %100
Top kazanma 14 %63
Son üçlükte top kazanma 1 %31
Geçilme 5 %4
Uzaklaştırma 3 %50
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %19
Sahadayken rakip xG 6.17 %21

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. WSG Tirol Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.53
    Bundesliga 3 0 0 6.53
    Cup 1 0 0 –
  2. Grazer AK
    02.2024 – 06.2026

    73 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.53
    Bundesliga 28 2 2 6.53
    Cup 1 0 0 –
    2024/2025 6.97
    Bundesliga 29 0 4 6.97
    Cup 2 0 0 –
    2023/2024
    2. Liga 13 1 1 –
  3. Schwarz-Weiß Bregenz Bonservissiz
    07.2023 – 12.2023

    16 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    2. Liga 15 5 1 –
    Cup 1 0 0 –
  4. Vorwärts Steyr Bonservissiz
    01.2023 – 06.2023

    12 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    2. Liga 12 3 0 –
  5. Ried Bonservissiz
    08.2020 – 06.2022

    46 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.66
    Bundesliga 26 1 2 6.66
    Cup 5 1 0 –
    2020/2021 6.43
    Bundesliga 14 0 0 6.43
    Cup 1 0 0 –
  6. FC Wacker Innsbruck Bonservissiz
    07.2017 – 08.2020

    47 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    2. Liga 23 6 2 –
    Cup 5 4 0 –
    2018/2019 6.30
    Bundesliga 13 1 0 6.30
    2017/2018
    2. Liga 6 0 0 –
  7. FC Wacker Innsbruck II
    07.2017 – 06.2019

    37 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    2. Liga 14 1 0 –
    2017/2018
    Regionalliga 23 7 0 –
  8. Hacettepe Spor Kulübü
    01.2015 – 06.2017

    56 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    2. Lig - White Group 12 0 0 –
    2015/2016
    2. Lig - White Group 31 0 0 –
    Turkish Cup 1 0 0 –
    2014/2015
    2. Lig - White Group 12 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.