Nemanja Gudelj adlı futbolcunun menajerliğini Gudelj Sport Management AG üstlenmektedir. Oyuncu Getafe CF formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

09/10
NAC Breda NAC Breda
13/14
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
15/16
Ajax Ajax
16/17
TJ Teda TJ Teda
17/18
GZ Evergrande GZ Evergrande
18/19
Sporting Sporting
18/19
GZ Evergrande GZ Evergrande
19/20
Sevilla Sevilla
26/27
Getafe Getafe

Reyting

66

ÖN

Nemanja Gudelj futbolcu profil fotoğrafı

Nemanja Gudelj

Sırbistan • Ön Libero visibility88,4B Wikidata Q644989

HÜC

45

TEK

46

TAK

63

DEF

64

YRT

42

YAŞ

34

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: Gudelj Sport Management AG

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

34

Boy

1,87

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
16.11.1991
Doğum Yeri
Belgrad, Yugoslavia (SFR)
Uyruk
Sırbistan / Hollanda
Lig
LaLiga
Forma No
8

info Nemanja Gudelj hakkında

Nemanja Gudelj, 34 yaşında, Sırbistan uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Nemanja Gudelj, 2026 yılından bu yana Getafe CF forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Nemanja Gudelj adlı futbolcunun menajerliğini Gudelj Sport Management AG üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2015 yılında AZ Alkmaar kulübünden Ajax kulübüne €6.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 9 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Nemanja Gudelj menajeri kim?

expand_more

Nemanja Gudelj adlı futbolcunun menajerliğini Gudelj Sport Management AG üstlenmektedir.

Nemanja Gudelj hangi takımda oynuyor?

expand_more

Nemanja Gudelj, şu anda Getafe CF takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.

Nemanja Gudelj piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Nemanja Gudelj yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Nemanja Gudelj nereli?

expand_more

Nemanja Gudelj, Sırbistan uyrukludur.

Nemanja Gudelj kaç yaşında?

expand_more

Nemanja Gudelj 34 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
5 Kas 2026
Brighton & Hove Albion (E)
UEFA Conference League
0 - 1 (M) 6.9
1 Kas 2026
Sevilla (E)
LaLiga
3 - 1 (G) 6.6
25 Eki 2026
Athletic Club (D)
LaLiga
4 - 0 (M) 6.0
22 Eki 2026
FC Lugano (E)
UEFA Conference League
2 - 5 (M) 6.6
19 Eki 2026
Rayo Vallecano (E)
LaLiga
1 - 1 (B) 6.5

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,4m

€1,1m – €1,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.25

Asist

0 / xA 0.28

Şut

10

Pas isabeti

75.4

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%20

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.25 %57
xG (penaltısız) 0.25 %58
Şut 10 %93
Kafa şutu 2 %56

Pas

Asist 0 %0
xA 0.28 %83
İsabetli pas 141 %21
Pas isabeti % 75.4 %5
İsabetli uzun top 9 %30
Uzun top isabeti % 37.5 %31
Hat kıran pas 22 %24
Yaratılan fırsat 3 %76
Yaratılan büyük fırsat 1 %78
İsabetli orta 1 %81
Orta isabeti % 20.0 %86

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %47
Çalım başarısı % 50.0 %51
Kazanılan ikili mücadele 27 %64
İkili mücadele % 45.8 %8
Kazanılan hava topu 12 %71
Hava topu % 80.0 %88
Top dokunuşu 289 %36
Ceza sahasında dokunuş 8 %81
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 2 %26

Savunma

Savunma aksiyonu 56 %63
Top çalma 12 %72
Pas arası 10 %70
Şut bloğu 10 %95
Yapılan faul 20 %0
Top kazanma 18 %48
Son üçlükte top kazanma 2 %91
Geçilme 8 %1
Uzaklaştırma 24 %44
Gol yememe 1 %37
Sahadayken yenen gol 12 %21
Sahadayken rakip xG 10.39 %29

Disiplin

Sarı kart 4 %1
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

61,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 63. (111 oyuncu)

Son maç puanları

  • 61 Sevilla
  • 55 Athletic Club
  • 61 Rayo Vallecano
  • 68 FC Barcelona
  • 69 Málaga
  • Şut 56,1 #90/97
  • Pas 62,5 #92/114
  • Orta 67,9 #23/95
  • On ball attacking 62,7 #75/112
  • Mücadele 66,0 #45/113
  • Bire bir savunma 64,4 #61/114
  • Pozisyon alma 68,7 #24/112
  • Top kontrolü 64,8 #56/114

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Getafe Güncel Bonservissiz
    08.2026 – devam

    12 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.47
    La Liga 9 0 0 6.41
    Conference League 3 1 0 6.68
  2. Sevilla Bonservissiz
    07.2019 – 06.2026

    262 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.69
    La Liga 34 2 0 6.71
    Copa del Rey 3 0 0 6.51
    2024/2025 6.75
    La Liga 31 1 1 6.75
    2023/2024 6.82
    La Liga 22 1 1 6.91
    Champions League 6 2 0 6.59
    Copa del Rey 1 0 0 6.28
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2022/2023 6.93
    La Liga 34 3 1 6.88
    Europa League 8 1 0 7.36
    Champions League 6 0 0 6.27
    Copa del Rey 5 0 0 7.43
    2021/2022 6.77
    La Liga 21 0 0 6.78
    Copa del Rey 5 0 0 6.79
    Europa League 3 0 0 6.67
    2020/2021 6.53
    La Liga 30 0 0 6.52
    Champions League 7 0 0 6.36
    Copa del Rey 6 0 0 6.78
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2019/2020 6.62
    La Liga 24 0 0 6.40
    Europa League 10 0 0 7.15
    Copa del Rey 4 0 0 –
  3. Sporting CP Kiralık
    08.2018 – 06.2019

    42 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.80
    Liga Portugal 27 1 1 6.81
    Taça de Portugal 6 0 0 –
    Europa League 5 0 0 6.80
    League Cup 4 0 0 –
  4. Guangzhou FC
    01.2018 – 07.2018

    18 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018
    Süper Lig 11 2 1 –
    AFC Champions League Elite 6 1 1 –
    Super Cup 1 0 0 –
  5. Tianjin Jinmen Tiger
    01.2017 – 01.2018

    19 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017
    Süper Lig 19 1 5 –
  6. Ajax
    07.2015 – 01.2017

    59 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 6.79
    Eredivisie 6 2 1 –
    Europa League 4 0 1 6.79
    Champions League 3 0 0 –
    2015/2016
    Eredivisie 34 4 8 –
    Europa League 8 0 0 –
    KNVB Cup 2 0 0 –
    Champions League 2 1 0 –
  7. AZ Alkmaar
    07.2013 – 07.2015

    89 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Eredivisie 32 11 3 –
    KNVB Cup 4 1 0 –
    2013/2014
    Eredivisie 33 6 4 –
    Europa League 14 1 3 –
    KNVB Cup 5 0 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
  8. NAC Breda
    07.2009 – 07.2013

    87 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    Eredivisie 34 5 1 –
    KNVB Cup 3 0 0 –
    2011/2012
    Eredivisie 16 1 0 –
    KNVB Cup 1 0 0 –
    2010/2011
    Eredivisie 29 2 5 –
    KNVB Cup 4 0 0 –

Milli Takım

Serbia 01.2014

79 maç · 1 gol

Serbia U21 09.2010

11 maç · 2 gol

Serbia U19 08.2009

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.