Pathé Ciss adlı futbolcunun menajerliğini TAFSIR ANNE üstlenmektedir. Oyuncu Rayo Vallecano formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.80m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
União Madeira União Madeira
18/19
Famalicão Famalicão
18/19
União Madeira União Madeira
19/20
Fuenlabrada Fuenlabrada
19/20
União Madeira União Madeira
20/21
Fuenlabrada Fuenlabrada
21/22
Rayo Rayo

Reyting

69

MER

Pathé Ciss futbolcu profil fotoğrafı

Pathé Ciss

Senegal • Merkez Orta Saha Wikidata Q67089591

HÜC

44

TEK

51

TAK

71

DEF

66

YRT

53

YAŞ

32

Boy: 1,86
Ayak: Sağ
euro €1.80m
support_agent Temsilci: TAFSIR ANNE

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

32

Boy

1,86

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
16.03.1994
Doğum Yeri
Dakar, Senegal
Uyruk
Senegal
Lig
LaLiga
Forma No
6

info Pathé Ciss hakkında

Pathé Ciss, 32 yaşında, Senegal uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Pathé Ciss, 2021 yılından bu yana Rayo Vallecano forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.80m. Pathé Ciss adlı futbolcunun menajerliğini TAFSIR ANNE üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında Fuenlabrada kulübünden Rayo kulübüne €1.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 10 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,86 m, tercih ettiği ayak sağ.

Pathé Ciss menajeri kim?

expand_more

Pathé Ciss adlı futbolcunun menajerliğini TAFSIR ANNE üstlenmektedir.

Pathé Ciss hangi takımda oynuyor?

expand_more

Pathé Ciss, şu anda Rayo Vallecano takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Pathé Ciss piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Pathé Ciss yaklaşık piyasa değeri €1.80m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Pathé Ciss nereli?

expand_more

Pathé Ciss, Senegal uyrukludur.

Pathé Ciss kaç yaşında?

expand_more

Pathé Ciss 32 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
27 Eki 2026
Recreativo de Huelva (D)
Copa del Rey
2 - 3 (G) –
24 Eki 2026
Elche (E)
LaLiga
0 - 3 (M) 6.0
19 Eki 2026
Getafe (D)
LaLiga
1 - 1 (B) 7.0
19 Eyl 2026
Osasuna (D)
LaLiga
1 - 1 (B) 7.3
15 Eyl 2026
Espanyol (E)
LaLiga
2 - 1 (G) 7.8

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.80m

Model Tahmini

€1,1m

€896k – €1,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 1.18

Asist

0 / xA 0.15

Şut

4

Pas isabeti

90.7

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%49

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 1.18 %100
xG (penaltısız) 0.39 %76
Şut 4 %58
Kafa şutu 2 %57

Pas

Asist 0 %0
xA 0.15 %67
İsabetli pas 437 %78
Pas isabeti % 90.7 %56
İsabetli uzun top 30 %84
Uzun top isabeti % 69.8 %90
Hat kıran pas 80 %82
Yaratılan fırsat 5 %97

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %89
Çalım başarısı % 80.0 %72
Kazanılan ikili mücadele 40 %90
İkili mücadele % 55.6 %37
Kazanılan hava topu 16 %85
Hava topu % 61.5 %52
Top dokunuşu 624 %75
Ceza sahasında dokunuş 7 %74
Top kaybı 7 %1
Kazanılan faul 8 %89

Savunma

Savunma aksiyonu 82 %82
Top çalma 12 %69
Pas arası 19 %100
Şut bloğu 5 %63
Yapılan faul 13 %6
Penaltıya sebebiyet 1 %4
Top kazanma 52 %98
Son üçlükte top kazanma 4 %100
Geçilme 3 %31
Uzaklaştırma 46 %81
Gol yememe 1 %36
Sahadayken yenen gol 20 %0
Sahadayken rakip xG 15.65 %9

Disiplin

Sarı kart 5 %0
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

65,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 54. (112 oyuncu)

Son maç puanları

  • 59 Elche
  • 61 Getafe
  • 78 Osasuna
  • 70 Espanyol
  • 75 Real Madrid
  • Şut 58,7 #78/97
  • Pas 72,1 #40/114
  • Orta 56,9 #88/95
  • On ball attacking 66,2 #49/112
  • Mücadele 65,6 #48/113
  • Bire bir savunma 75,4 #9/114
  • Pozisyon alma 82,4 #1/112
  • Top kontrolü 74,5 #15/114

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Back from suspension

    Ciss could play again in future fixtures following a card accumulation ban he served against Celta.

  • Suspended for Celta Vigo clash

    Ciss will miss Rayo Vallecano's next La Liga clash against Celta Vigo after receiving his fifth yellow card of the season during Saturday's encounter against Elche.

  • Suspension overturned

    Ciss is available for Saturday's La Liga clash against Elche after the Spanish Football Federation overturned his fifth yellow card of the season following a successful appeal by Rayo Vallecano, according to Deportes COPE Elche.

  • Picks up fifth yellow card

    Ciss received his fifth yellow card of the season in Monday's 1-1 draw against Getafe and has earned a one-match suspension.

  • Extra busy in loss

    Ciss registered eight clearances, one shot (zero on goal) and one chance created in Wednesday's 3-2 defeat versus Belgium.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Rayo Vallecano Güncel
    07.2021 – devam

    189 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.76
    La Liga 10 0 0 6.76
    2025/2026 7.09
    La Liga 29 2 1 7.00
    Conference League 12 0 1 7.16
    Copa del Rey 2 0 1 8.08
    2024/2025 6.96
    La Liga 33 4 1 6.97
    Copa del Rey 2 0 1 6.89
    2023/2024 6.77
    La Liga 31 1 0 6.75
    Copa del Rey 1 0 1 7.56
    2022/2023 6.50
    La Liga 32 1 0 6.51
    Copa del Rey 1 0 0 6.46
    2021/2022 6.80
    La Liga 31 2 1 6.71
    Copa del Rey 5 1 0 7.38
  2. Fuenlabrada
    08.2020 – 07.2021

    31 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.88
    La Liga 2 30 3 1 6.92
    Copa del Rey 1 0 0 5.88
  3. Fuenlabrada Kiralık
    09.2019 – 08.2020

    22 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.70
    La Liga 2 20 3 1 6.70
    Copa del Rey 2 0 0 –
  4. Famalicão Kiralık
    08.2018 – 06.2019

    28 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Liga Portugal 2 28 4 0 –
  5. União da Madeira
    08.2017 – 08.2018

    34 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Liga Portugal 2 31 2 0 –
    League Cup 3 0 0 –

Milli Takım

Senegal 09.2022

35 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.