Pedro Neto adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir. Oyuncu Chelsea FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €60.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2032 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

10/11
PEJ - AD PEJ - AD
13/14
Braga U15 Braga U15
15/16
Palmeiras U17 Palmeiras U17
16/17
Braga U17 Braga U17
17/18
Braga Braga
17/18
Lazio Lazio
18/19
Braga Braga
19/20
Lazio Lazio
19/20
Wolves Wolves
24/25
Chelsea Chelsea

Reyting

71

SAĞ

Pedro Neto futbolcu profil fotoğrafı

Pedro Neto

Portekiz • Sağ Kanat visibility1,8M Wikidata Q30036972

HÜC

68

TEK

67

TAK

45

DEF

32

YRT

72

YAŞ

26

Boy: 1,74
Ayak: Sol
euro €60.00m
support_agent Temsilci: Gestifute

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,74

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
09.03.2000
Doğum Yeri
Viana do Castelo, Portekiz
Uyruk
Portekiz
Lig
Premier League
Forma No
7

info Pedro Neto hakkında

Pedro Neto, 26 yaşında, Portekiz uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Pedro Neto, 2024 yılından bu yana Chelsea FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2032 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €60.00m. Pedro Neto adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Wolves kulübünden Chelsea kulübüne €60.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 9 maçta 3 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,74 m, tercih ettiği ayak sol.

Pedro Neto menajeri kim?

expand_more

Pedro Neto adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir.

Pedro Neto hangi takımda oynuyor?

expand_more

Pedro Neto, şu anda Chelsea FC takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Pedro Neto piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Pedro Neto yaklaşık piyasa değeri €60.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Pedro Neto nereli?

expand_more

Pedro Neto, Portekiz uyrukludur.

Pedro Neto kaç yaşında?

expand_more

Pedro Neto 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
Manchester United (E)
Premier League
2 - 0 (G) 7.1
28 Eki 2026
Liverpool FC (D)
EFL Cup
7 - 6 (M) 7.4
24 Eki 2026
Tottenham Hotspur (E)
Premier League
0 - 2 (M) 6.8
17 Eki 2026
Everton (D)
Premier League
0 - 2 (G) 9.7
10 Eki 2026
Bournemouth (E)
Premier League
5 - 1 (G) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€60.00m

Model Tahmini

€61,1m

€55,0m – €67,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

3 / xG 1.79

Asist

1 / xA 0.99

Şut

17 / isabetli 12

Pas isabeti

84.1

Gol
%100
Asist
%67
Reyting
%93

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 3 %100
xG 1.79 %100
xGOT 3.57 %100
xG (penaltısız) 1.79 %100
Şut 17 %100
İsabetli şut 12 %100
Kafa şutu 1 %67

Fiziksel

Azami hız (km/s) 35.3 %100
Kat edilen mesafe (m) 75788.8 %60
Koşu mesafesi (m) 14765.8 %58
Sprint mesafesi (m) 2625.9 %82
Sprint sayısı 126 %84

Pas

Asist 1 %67
xA 0.99 %90
İsabetli pas 169 %49
Pas isabeti % 84.1 %66
İsabetli uzun top 4 %30
Uzun top isabeti % 33.3 %28
Hat kıran pas 34 %33
Yaratılan fırsat 12 %94
Yaratılan büyük fırsat 2 %78
İsabetli orta 6 %76
Orta isabeti % 22.2 %52

Top Hakimiyeti

Çalım 11 %97
Çalım başarısı % 50.0 %43
Kazanılan ikili mücadele 35 %69
İkili mücadele % 44.9 %24
Kazanılan hava topu 4 %33
Hava topu % 30.8 %15
Top dokunuşu 355 %48
Ceza sahasında dokunuş 38 %100
Top kaybı 4 %21
Kazanılan faul 5 %57

Savunma

Savunma aksiyonu 57 %84
Top çalma 15 %73
Pas arası 6 %54
Şut bloğu 1 %28
Yapılan faul 10 %13
Top kazanma 29 %70
Son üçlükte top kazanma 7 %100
Geçilme 9 %9
Uzaklaştırma 6 %16
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 11 %15
Sahadayken rakip xG 10.31 %33

Disiplin

Sarı kart 2 %9
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

64,5 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 34. (163 oyuncu)

Son maç puanları

  • 77 Manchester United
  • 66 Tottenham Hotspur
  • 90 Everton
  • 72 AFC Bournemouth
  • 66 Brentford
  • Şut 85,9 #1/124
  • Pas 65,0 #84/162
  • Orta 56,4 #110/117
  • On ball attacking 73,1 #6/151
  • Mücadele 67,0 #69/158
  • Bire bir savunma 74,0 #23/158
  • Pozisyon alma 59,7 #143/159
  • Top kontrolü 63,7 #105/162

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Takes three shots in victory

    Neto generated three shots (two on goal) in Saturday's 2-0 victory versus Manchester United.

  • Two shots in loss to Spurs

    Neto generated two shots (two on goal), two crosses (zero accurate) and two corners in Saturday's 2-0 loss versus Tottenham Hotspur. In addition, he was given a yellow card in the 79th minute.

  • Nets brace in Chelsea victory

    Neto scored two goals to go with three shots (three on goal), three crosses (zero accurate) and one corner in Saturday's 2-0 win versus Everton. In addition, he was given a yellow card in the 27th minute.

  • Creates goal in productive outing

    Neto assisted once to go with two shots (one on goal), one cross (zero accurate) and one corner in Saturday's 5-1 victory versus AFC Bournemouth.

  • Four crosses in loss

    Neto had two shots (one on goal), four crosses (one accurate) and four corners in Friday's 3-0 defeat to Brentford.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Chelsea Güncel
    08.2024 – devam

    116 maç · 23 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.32
    Premier Lig 10 3 1 7.38
    EFL Cup 3 1 0 7.13
    2025/2026 7.20
    Premier Lig 34 5 6 7.16
    Champions League 8 0 1 6.82
    FA Cup 6 4 2 8.06
    FIFA Club World Cup 6 3 0 7.85
    EFL Cup 4 1 1 7.02
    2024/2025 7.16
    Premier Lig 35 4 6 7.08
    Conference League 7 1 2 7.62
    FA Cup 2 0 0 6.47
    EFL Cup 1 1 0 8.13
  2. Wolverhampton Wanderers U21 Altyapı
    02.2023 – 06.2023

    2 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Premier League 2 2 1 0 –
  3. Wolverhampton Wanderers
    08.2019 – 08.2024

    135 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.30
    Premier Lig 20 2 9 7.30
    FA Cup 4 1 1 7.30
    2022/2023 6.63
    Premier Lig 18 0 0 6.59
    EFL Cup 1 0 0 7.38
    2021/2022 6.63
    Premier Lig 13 1 1 6.63
    2020/2021 7.05
    Premier Lig 31 5 6 7.11
    FA Cup 3 0 0 6.49
    EFL Cup 1 0 0 –
    2019/2020 6.44
    Premier Lig 29 3 3 6.42
    Europa League 11 2 1 6.49
    FA Cup 2 0 0 6.56
    EFL Cup 2 0 0 –
  4. Lazio
    07.2019 – 08.2019

    0 maç · 0 gol

  5. Lazio
    07.2018 – 06.2019

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 5.74
    Serie A 4 0 0 5.74
    Coppa Italia 1 0 0 –
  6. Lazio Kiralık
    08.2017 – 06.2018

    0 maç · 0 gol

  7. Braga
    01.2017 – 08.2017

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Liga Portugal 1 0 0 –
    2016/2017
    Liga Portugal 2 1 0 –
  8. Braga B
    01.2017 – 06.2017

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Liga Portugal 2 1 0 0 –

Milli Takım

Portugal 11.2020

33 maç · 3 gol

Portugal U21 08.2019

8 maç · 2 gol

Portugal U20 05.2019

3 maç · 0 gol

Portugal U19 07.2018

3 maç · 3 gol

Portugal U17 03.2017

3 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.