Péter Gulácsi adlı futbolcunun menajerliğini HCM Sports Management üstlenmektedir. Oyuncu Villarreal CF formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

08/09
Liverpool Liverpool
09/10
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
09/10
Liverpool Liverpool
10/11
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
10/11
Liverpool Liverpool
11/12
Hull City Hull City
11/12
Liverpool Liverpool
13/14
Salzburg Salzburg
15/16
Leipzig Leipzig
26/27
Villarreal Villarreal

Reyting

72

KAL

Péter Gulácsi futbolcu profil fotoğrafı

Péter Gulácsi

Macaristan • Kaleci visibility130,3B Wikidata Q357507

HÜC

--

TEK

--

TAK

80

DEF

--

YRT

--

YAŞ

36

Boy: 1,93
Ayak: Sağ
euro €1.00m
support_agent Temsilci: HCM Sports Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Kaleci

Yaş

36

Boy

1,93

Ayak

Sağ

info Péter Gulácsi hakkında

Péter Gulácsi, 36 yaşında, Macaristan uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Péter Gulácsi, 2026 yılından bu yana Villarreal CF forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.00m. Péter Gulácsi adlı futbolcunun menajerliğini HCM Sports Management üstlenmektedir. Kariyerinde 17 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2015 yılında Salzburg kulübünden Leipzig kulübüne €3.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,93 m, tercih ettiği ayak sağ.

Péter Gulácsi menajeri kim?

expand_more

Péter Gulácsi adlı futbolcunun menajerliğini HCM Sports Management üstlenmektedir.

Péter Gulácsi hangi takımda oynuyor?

expand_more

Péter Gulácsi, şu anda Villarreal CF takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Péter Gulácsi piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Péter Gulácsi yaklaşık piyasa değeri €1.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Péter Gulácsi nereli?

expand_more

Péter Gulácsi, Macaristan uyrukludur.

Péter Gulácsi kaç yaşında?

expand_more

Péter Gulácsi 36 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Real Madrid (D)
LaLiga
1 - 0 (M) 7.3
20 Eyl 2026
Levante UD (E)
LaLiga
3 - 1 (G) 6.5
17 Eyl 2026
Málaga CF (D)
LaLiga
1 - 3 (G) 6.5
14 Eyl 2026
Real Betis (E)
LaLiga
1 - 2 (M) 9.6
8 Eyl 2026
Borussia Dortmund (D)
UEFA Champions League
3 - 2 (M) 7.4

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.00m

Model Tahmini

€1,1m

€917k – €1,4m

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

13 / % 72.2

Gol yememe

0

Yenen gol

5 / önlenen 1.77

Pas isabeti

89.8

Reyting
%78

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 13 %37
Kurtarış % 72.2 %67
Yenen gol 5 %78
Önlenen gol 1.77 %85
Gol yememe 0 %0
Gole yol açan hata 0 %100
Acted as sweeper 5 %48
Havada çıkan top 1 %4

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 88 %33
Pas isabeti % 89.8 %93
İsabetli uzun top 12 %19
Uzun top isabeti % 57.1 %93
xA 0.00 %7

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

62,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 24. (27 oyuncu)

Son maç puanları

  • 60 Levante
  • 57 Málaga
  • 61 Real Betis
  • Pas 69,0 #10/27
  • Kurtarış 62,3 #14/27
  • Topu çelme 52,4 #24/27
  • Kalede yer tutma 73,2 #9/27
  • Mücadele 64,5 #4/23

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Concedes once in victory

    Gulacsi allowed a goal without making a save during Sunday's 3-1 win over Levante.

  • Allows just one goal

    Gulacsi registered no saves and allowed one goal in Thursday's 3-1 win over Malaga.

  • Pushes for Starting Role

    Gulacsi recorded 10 saves and allowed two goals in Monday's 2-1 loss versus Betis.

  • Four saves in defeat

    Gulacsi recorded four saves and allowed three goals in Tuesday's 3-2 defeat to Borussia Dortmund.

  • Joins Villarreal

    Gulacsi has completed a transfer to Villarreal from Leipzig, according to his new club.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Villarreal Güncel
    08.2026 – devam

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.26
    La Liga 4 0 0 7.24
    Champions League 1 0 0 7.35
  2. RasenBallsport Leipzig ll
    08.2015 – 06.2016

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Regionalliga 2 0 0 –
  3. RB Leipzig Bonservissiz
    07.2015 – 08.2026

    362 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.83
    Bundesliga 23 0 0 6.83
    2024/2025 6.90
    Bundesliga 30 0 0 7.08
    Champions League 6 0 0 6.04
    DFB Pokal 1 0 0 6.71
    2023/2024 6.89
    Bundesliga 13 0 0 7.00
    Champions League 3 0 0 6.16
    DFB Pokal 2 0 0 7.27
    2022/2023 5.86
    Bundesliga 6 0 0 6.44
    Champions League 3 0 0 4.71
    Super Cup 1 0 0 –
    2021/2022 6.40
    Bundesliga 33 0 0 6.49
    Europa League 6 0 0 6.32
    DFB Pokal 5 0 0 6.82
    Champions League 5 0 0 5.55
    2020/2021 6.53
    Bundesliga 33 0 0 6.53
    Champions League 8 0 0 6.48
    DFB Pokal 6 0 0 6.67
    2019/2020 6.67
    Bundesliga 32 0 1 6.63
    Champions League 10 0 0 6.82
    2018/2019 6.73
    Bundesliga 33 0 0 6.73
    DFB Pokal 6 0 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2017/2018 6.06
    Bundesliga 33 0 0 6.16
    Champions League 6 0 0 5.55
    Europa League 6 0 0 6.07
    DFB Pokal 2 0 0 –
    2016/2017 6.30
    Bundesliga 33 0 0 6.30
    DFB Pokal 1 0 0 –
    2015/2016
    2. Bundesliga 14 0 0 –
    DFB Pokal 1 0 0 –
  4. Salzburg Bonservissiz
    07.2013 – 06.2015

    100 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Bundesliga 34 0 0 –
    Europa League 7 0 0 –
    Cup 5 0 0 –
    Champions League 4 0 0 –
    2013/2014
    Bundesliga 31 0 0 –
    Europa League 12 0 0 –
    Cup 5 0 0 –
    Champions League 2 0 0 –
  5. Liverpool
    04.2012 – 07.2013

    0 maç · 0 gol

  6. Hull City Kiralık
    07.2011 – 04.2012

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    Championship 15 0 1 –
  7. Tranmere Rovers Kiralık
    09.2010 – 06.2011

    14 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2010/2011
    League One 12 0 0 –
    EFL Trophy 2 0 0 –
  8. Liverpool
    07.2010 – 08.2010

    0 maç · 0 gol

  9. Tranmere Rovers Kiralık
    04.2010 – 07.2010

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2009/2010
    League One 5 0 0 –
  10. Liverpool
    07.2009 – 04.2010

    0 maç · 0 gol

  11. Hereford United Kiralık
    02.2009 – 08.2009

    18 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2008/2009
    League One 18 0 0 –
  12. Liverpool
    07.2008 – 07.2008

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Hungary 01.2010

58 maç · 0 gol

Hungary U20 09.2009

7 maç · 0 gol

Hungary U21 01.2009

15 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.