Rene Renner adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Oyuncu Wolfsberger AC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €200k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

10/11
V. Marchtrenk V. Marchtrenk
11/12
UnionSt.Florian UnionSt.Florian
13/14
SV Wallern SV Wallern
14/15
FC Wacker FC Wacker
16/17
BW Linz BW Linz
17/18
SV Mattersburg SV Mattersburg
19/20
LASK LASK
24/25
Kulüpsüz Kulüpsüz
24/25
Buriram Utd. Buriram Utd.
25/26
WAC WAC

Reyting

68

SOL

Rene Renner futbolcu profil fotoğrafı

Rene Renner

Avusturya • Sol Bek visibility18,7B Wikidata Q21015630

HÜC

48

TEK

52

TAK

38

DEF

52

YRT

48

YAŞ

32

Boy: 1,82
Ayak: Sol
euro €200k
support_agent Temsilci: HAGMAYR Sportmanagement GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

32

Boy

1,82

Ayak

Sol

info Rene Renner hakkında

Rene Renner, 32 yaşında, Avusturya uyruklu bir Sol Bek oyuncusudur. Rene Renner, 2025 yılından bu yana Wolfsberger AC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €200k. Rene Renner adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında SV Mattersburg kulübünden LASK kulübüne €500k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sol.

Rene Renner menajeri kim?

expand_more

Rene Renner adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir.

Rene Renner hangi takımda oynuyor?

expand_more

Rene Renner, şu anda Wolfsberger AC takımında Sol Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Rene Renner piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Rene Renner yaklaşık piyasa değeri €200k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Rene Renner nereli?

expand_more

Rene Renner, Avusturya uyrukludur.

Rene Renner kaç yaşında?

expand_more

Rene Renner 32 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
2 Eki 2026
ASK Voitsberg (E)
Club Friendly Games
2 - 1 (G) –
20 Eyl 2026
SV Ried (D)
Austrian Bundesliga
4 - 1 (M) 6.5
12 Eyl 2026
SK Rapid Wien (E)
Austrian Bundesliga
0 - 3 (M) 6.7
6 Eyl 2026
ESV Parndorf (D)
OFB Cup
6 - 7 (G) 6.9
1 Eyl 2026
LASK (E)
Austrian Bundesliga
1 - 3 (M) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€200k

Model Tahmini

€135k

€108k – €162k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.08

Asist

0 / xA 0.17

Şut

2 / isabetli 1

Pas isabeti

78.6

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%12

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.08 %24
xGOT 0.35 %71
xG (penaltısız) 0.08 %24
Şut 2 %25
İsabetli şut 1 %33

Pas

Asist 0 %0
xA 0.17 %31
İsabetli pas 92 %31
Pas isabeti % 78.6 %35
İsabetli uzun top 5 %31
Uzun top isabeti % 33.3 %6
Yaratılan fırsat 3 %33

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %51
Çalım başarısı % 50.0 %51
Kazanılan ikili mücadele 21 %55
İkili mücadele % 55.3 %69
Kazanılan hava topu 3 %45
Hava topu % 75.0 %84
Top dokunuşu 215 %37
Ceza sahasında dokunuş 2 %16
Top kaybı 2 %61
Kazanılan faul 2 %20

Savunma

Savunma aksiyonu 28 %73
Top çalma 13 %76
Pas arası 6 %73
Yapılan faul 5 %41
Top kazanma 11 %24
Geçilme 6 %20
Uzaklaştırma 9 %76
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 10 %29
Sahadayken rakip xG 11.05 %14

Disiplin

Sarı kart 1 %12
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Wolfsberger AC Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    45 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.45
    Bundesliga 7 0 0 6.45
    Cup 2 0 0 –
    2025/2026 7.11
    Bundesliga 28 3 0 7.11
    Cup 4 1 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    Conference League 2 0 0 –
  2. Buriram United
    03.2025 – 06.2025

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 5.72
    ASEAN Club Championship 2 0 0 –
    AFC Champions League Elite 1 0 0 5.72
  3. LASK II
    08.2024 – 12.2024

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Regionalliga 2 0 0 –
  4. LASK
    06.2019 – 12.2024

    181 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 5.43
    Bundesliga 2 0 0 5.10
    Conference League 1 0 0 6.10
    Cup 1 0 0 –
    2023/2024 7.13
    Bundesliga 8 0 0 7.35
    Europa League 5 0 0 6.78
    Cup 1 0 0 –
    2022/2023 7.51
    Bundesliga 29 1 2 7.51
    Cup 5 1 0 –
    2021/2022 7.17
    Bundesliga 29 0 1 7.09
    Conference League 12 0 1 7.39
    Cup 4 2 1 –
    2020/2021 7.09
    Bundesliga 29 2 0 7.06
    Europa League 7 1 0 7.23
    Cup 6 0 0 –
    2019/2020 6.66
    Bundesliga 26 0 1 6.69
    Europa League 8 0 0 6.57
    Champions League 4 0 0 –
    Cup 4 0 0 –
  5. Mattersburg Bonservissiz
    07.2017 – 06.2019

    58 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 7.02
    Bundesliga 31 5 3 7.02
    Cup 2 0 0 –
    2017/2018
    Bundesliga 21 0 3 –
    Cup 4 0 0 –
  6. BW Linz
    06.2016 – 06.2017

    30 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    2. Liga 27 5 2 –
    Cup 3 0 0 –
  7. FC Wacker Innsbruck II
    07.2014 – 05.2016

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Regionalliga 2 0 0 –
    2014/2015
    Regionalliga 7 0 0 –
  8. FC Wacker Innsbruck Bonservissiz
    07.2014 – 05.2016

    46 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    2. Liga 16 0 3 –
    Cup 3 0 0 –
    2014/2015
    2. Liga 25 4 1 –
    Cup 2 0 0 –
  9. SV Wallern/St.Marienkirchen
    07.2013 – 06.2014

    27 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    Regionalliga 27 6 0 –
  10. Union Sankt Florian
    01.2012 – 06.2013

    39 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    Regionalliga 28 3 0 –
    Cup 2 1 0 –
    2011/2012
    Regionalliga 9 1 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.