Show adlı futbolcunun menajerliğini International Foot üstlenmektedir. Oyuncu Kocaelispor formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
69
ÖN
Show
HÜC
48
TEK
49
TAK
61
DEF
63
YRT
46
YAŞ
27
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Orta Saha
Yaş
27
Boy
1,78
Ayak
Sağ
Kişisel Bilgiler
- Doğum Tarihi
- 06.03.1999
- Doğum Yeri
- Luanda, Angola
- Uyruk
- Angola
- Lig
- Süper Lig
- Forma No
- 14
info Show hakkında
Show, 27 yaşında, Angola uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Show, 2026 yılından bu yana Kocaelispor forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Show adlı futbolcunun menajerliğini International Foot üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında 1º de Agosto kulübünden Lille B kulübüne €2.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 11 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.
Show menajeri kim?
expand_more
Show adlı futbolcunun menajerliğini International Foot üstlenmektedir.
Show hangi takımda oynuyor?
expand_more
Show, şu anda Kocaelispor takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.
Show piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Show yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Show nereli?
expand_more
Show, Angola uyrukludur.
Show kaç yaşında?
expand_more
Show 27 yaşındadır.
badge Tam Adı
Manuel Luís Da Silva Cafumana
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 7 Kas 2026 |
Eyüpspor
(D)
Trendyol Süper Lig
|
0 - 2 (G) | – |
| 31 Eki 2026 |
Çaykur Rizespor
(E)
Trendyol Süper Lig
|
0 - 0 (B) | 6.5 |
| 27 Eki 2026 |
Mazıdağı Fosfat SK
(E)
Turkiye Kupasi, Knockout stage
|
3 - 0 (G) | – |
| 23 Eki 2026 |
Alanyaspor
(D)
Trendyol Süper Lig
|
1 - 2 (G) | 7.0 |
| 18 Eki 2026 |
Göztepe
(E)
Trendyol Süper Lig
|
1 - 2 (M) | 7.3 |
Piyasa Değeri ve Form
Super Lig 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€1.50m
Model Tahmini
€1,2m
€949k – €1,4m
Sezon Formu
Gol
1 / xG 0.42
Asist
1 / xA 0.85
Şut
10 / isabetli 1
Pas isabeti
83.1
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Kocaelispor Güncel07.2026 – devam
12 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 7.06Süper Lig 11 1 1 7.06Turkish Cup 1 0 0 – -
Maccabi Haifa07.2026 – 07.2026
0 maç · 0 gol
-
Kocaelispor Kiralık07.2025 – 06.2026
32 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/2026 6.72Süper Lig 30 0 0 6.72Turkish Cup 2 0 0 – -
Maccabi Haifa07.2025 – 07.2025
0 maç · 0 gol
-
FC Dallas Kiralık07.2024 – 06.2025
14 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025 6.45MLS 6 0 0 6.29Open Cup 1 0 1 7.422024 6.97MLS 7 0 0 6.97 -
Maccabi Haifa08.2023 – 07.2024
32 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 6.67Ligat ha'Al 21 0 0 –Europa League 6 0 0 6.74Conference League 3 0 0 6.55State Cup 1 0 0 –Toto Cup Ligat Al 1 0 0 – -
Ludogorets Razgrad II09.2021 – 06.2022
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022Second League 1 0 0 – -
Ludogorets Razgrad08.2021 – 08.2023
73 maç · 5 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024Champions League 1 0 0 –First League 1 0 0 –2022/2023 6.83First League 26 1 0 –Europa League 6 0 0 6.76Champions League 4 0 0 –Cup 4 1 0 –Conference League 1 0 0 7.27Super Cup 1 0 0 –2021/2022 6.45First League 21 2 0 –Europa League 4 0 0 6.45Cup 4 1 0 – -
Lille07.2021 – 08.2021
0 maç · 0 gol
-
Boavista Kiralık08.2020 – 06.2021
33 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2020/2021 6.52Liga Portugal 31 0 1 6.52Taça de Portugal 2 0 0 – -
Os Belenenses SAD Kiralık08.2019 – 08.2020
25 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020 6.25Liga Portugal 24 0 1 6.25Taça de Portugal 1 0 0 – -
Lille07.2019 – 08.2019
0 maç · 0 gol
-
Primeiro de Agosto01.2018 – 07.2019
9 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018CAF Champions League 9 0 0 –
Milli Takım
47 maç · 2 gol
3 maç · 0 gol
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar (1)
Oyuncu Show, oyun zekası ve pozisyon alma becerileriyle öne çıkmaktadır. Savunma hattını iyi okuyarak etkili baskı kurma potansiyeli göstermektedir. Bölge savunmasında sorumluluklarını yerine getirirken, takım arkadaşlarıyla koordinasyonunu geliştirmesi halinde daha da verimli olabileceği gözlemlenmektedir.