Srdjan Kuzmic adlı futbolcunun menajerliğini MSC GROUP üstlenmektedir. Oyuncu FC Lorient formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €3.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
ND Ilirija ND Ilirija
22/23
NS Mura NS Mura
23/24
Viborg Viborg
26/27
Lorient Lorient

Reyting

66

SOL

Srdjan Kuzmic futbolcu profil fotoğrafı

Srdjan Kuzmic

Slovenya • Sol Bek visibility67,7B Wikidata Q124173285

HÜC

38

TEK

41

TAK

49

DEF

64

YRT

42

YAŞ

22

Boy: 1,83
Ayak: Sağ
euro €3.00m
support_agent Temsilci: MSC GROUP

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

22

Boy

1,83

Ayak

Sağ

info Srdjan Kuzmic hakkında

Srdjan Kuzmic, 22 yaşında, Slovenya uyruklu bir Sol Bek oyuncusudur. Srdjan Kuzmic, 2026 yılından bu yana FC Lorient forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €3.00m. Srdjan Kuzmic adlı futbolcunun menajerliğini MSC GROUP üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Viborg kulübünden Lorient kulübüne €3.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Superligaen sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak sağ.

Srdjan Kuzmic menajeri kim?

expand_more

Srdjan Kuzmic adlı futbolcunun menajerliğini MSC GROUP üstlenmektedir.

Srdjan Kuzmic hangi takımda oynuyor?

expand_more

Srdjan Kuzmic, şu anda FC Lorient takımında Sol Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Srdjan Kuzmic piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Srdjan Kuzmic yaklaşık piyasa değeri €3.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Srdjan Kuzmic nereli?

expand_more

Srdjan Kuzmic, Slovenya uyrukludur.

Srdjan Kuzmic kaç yaşında?

expand_more

Srdjan Kuzmic 22 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
1 - 0 (G) –
6 Eki 2026
Scotland (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
1 - 2 (G) –
3 Eki 2026
Switzerland (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
2 - 1 (M) –
29 Eyl 2026
North Macedonia (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
2 - 0 (G) –
26 Eyl 2026
Scotland (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
0 - 0 (B) –

Piyasa Değeri ve Form

Superligaen 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€3.00m

Model Tahmini

€2,0m

€1,6m – €2,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.59

Asist

0 / xA 0.45

Şut

4 / isabetli 3

Pas isabeti

81.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%74

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.59 %74
xGOT 0.56 %77
xG (penaltısız) 0.59 %74
Şut 4 %46
İsabetli şut 3 %83

Pas

Asist 0 %0
xA 0.45 %43
İsabetli pas 160 %40
Pas isabeti % 81.2 %40
İsabetli uzun top 2 %11
Uzun top isabeti % 25.0 %11
Hat kıran pas 8 %80
Yaratılan fırsat 2 %20
Yaratılan büyük fırsat 1 %29
İsabetli orta 1 %17
Orta isabeti % 12.5 %34

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %14
Çalım başarısı % 16.7 %14
Kazanılan ikili mücadele 16 %34
İkili mücadele % 50.0 %23
Kazanılan hava topu 6 %54
Hava topu % 60.0 %66
Top dokunuşu 315 %49
Ceza sahasında dokunuş 11 %60
Top kaybı 2 %51
Kazanılan faul 5 %51

Savunma

Savunma aksiyonu 38 %60
Top çalma 6 %31
Pas arası 10 %74
Şut bloğu 4 %71
Yapılan faul 3 %57
Top kazanma 25 %60
Son üçlükte top kazanma 1 %37
Geçilme 2 %57
Uzaklaştırma 18 %63
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 4 %69
Sahadayken rakip xG 5.74 %60

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Lorient Güncel
    08.2026 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Viborg
    07.2023 – 08.2026

    86 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.05
    Superligaen 6 0 0 7.05
    2025/2026 7.00
    Superligaen 26 4 0 7.12
    DBU Pokalen 6 0 0 6.53
    2024/2025 6.85
    Superligaen 21 1 2 6.85
    DBU Pokalen 4 0 1 –
    2023/2024 6.49
    Superligaen 21 1 0 6.49
    DBU Pokalen 2 0 1 –
  3. Mura Bonservissiz
    07.2022 – 07.2023

    27 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    1. SNL 25 0 0 –
    Cup 2 0 0 –
  4. ND Ilirija Ljubljana
    07.2020 – 06.2022

    19 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    2. SNL 18 0 0 –
    2020/2021
    Cup 1 0 0 –

Milli Takım

Slovenia 01.2024

4 maç · 0 gol

Slovenia U21 07.2023

15 maç · 0 gol

Slovenia U19 09.2021

8 maç · 1 gol

Slovenia Under 15 04.2019

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.